Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Chomik - Wysportowany Gryzoń

44 postów w tym temacie

W regulaminie jest taki zapis.

Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Ostrzeżenie - ostatnie. Następne = degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:30, Rzezim napisał:

Ostrzeżenie - ostatnie. Następne = degrad.

Mam coś do powiedzenia, ale najpierw chciałem sie spytać. Ostatnio założyłem temat "uczulenie" a był już temat "alergia". Takie upewnienie. Jeżeli jest to pierwszy temat o chomikach to zaraz zacznę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie pisze to znaczy że to jedyny temat o chomikach.
Mój chomik ma na imię "Gryzoń" (zawsze byłem szczery do bólu). Nie jest już zbyt młody i powoli odchodzi. Jak znajdę dam jego fote za czasów kiedy był jeszcze młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:47, AQ22 napisał:

Skoro nikt nie pisze to znaczy że to jedyny temat o chomikach.
Mój chomik ma na imię "Gryzoń" (zawsze byłem szczery do bólu). Nie jest już zbyt młody i powoli
odchodzi. Jak znajdę dam jego fote za czasów kiedy był jeszcze młody.



Hmmm.. współczuję, wiem co to znaczy stracić zwierzaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:58, Mr.M napisał:

Hmmm.. współczuję, wiem co to znaczy stracić zwierzaka :(

A jakiego straciłeś? Ja miałem kota i chomika. Kot zwiał a chomik zdechł po chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 22:18, AQ22 napisał:

> Hmmm.. współczuję, wiem co to znaczy stracić zwierzaka :(
A jakiego straciłeś? Ja miałem kota i chomika. Kot zwiał a chomik zdechł po chorobie.


Ja straciłem 3 papugi, 2 psy i sporo kotów (fajne, ale były u babci ;/ ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwa chomiki : Pierwszy był kulawy. Mam też psa. Zostawiłem kiedyś otwarte drzwi (+ R.I.P.) Drugi chomik zginął naturalną śmiercią, z przyczyn bliżej nieokreślonych, w około rok po pierwszym. Być może była to choroba, a może głód, nie wiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy chomik zachorował jak mama mi pokój wietrzyła. Jak raz jechałem na rowerze ,zobaczyłem kota spadającego z 6 piętra. Podjechałem a on ledwo żywy siedzi skulony obok dziwi do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam kiedyś dwa chomiki :) Alf i Pegi ( bez komentarza :PP ) Alf zginął śmiercią tragiczną, natomiast Pegi ze starości :( Mieli też potomstwo :) Wiecie jakie małe chomiki są obrzydliwe? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:36, aneCzkaa napisał:

Ja miałam kiedyś dwa chomiki :) Alf i Pegi ( bez komentarza :PP ) Alf zginął śmiercią tragiczną,
natomiast Pegi ze starości :( Mieli też potomstwo :) Wiecie jakie małe chomiki są obrzydliwe?
:PP

Widziałem małe chomiki. Są dość śmieszne, ale dziwnie bez futra wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:56, Aroski napisał:

Ja miałem chomika 10 lat. Jak na nie to przyżył swoich braci kilkakrotnie. Chyba żyło mu się
dostatnio bo zabardzo nie uciekał i był troche przy sobie.



Cos ci sie chyba pokickalo z ta dlugoscia zycia - zaden chomik nie zyje tak dlugo, rzadko ktory dozywa 3 lat..

a co do posiadania chomikow - mialam kiedys, kiedys jednego. nawet juz nie pamitam jak sie nazywal - kupila go sobie moja siostra, po dwoch miesiacach jej sie znudzil i go "przejelam" - tak jak wszystkie zwierzeta ktore kiedykolwiek miala...

AQ22 - takie jest zycie... kazde sie kiedys konczy. Jedna z wad chomikow jest to ze krotko zyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:46, Iras. napisał:

AQ22 - takie jest zycie... kazde sie kiedys konczy. Jedna z wad chomikow jest to ze krotko
zyja...

Mój i tak żył długo. A Aroski zmyślał po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:59, AQ22 napisał:

A Aroski zmyślał po prostu.

niekoniecznie - zalezy od tego ile lat ma - nie raz spotykalam sie juz z sytuacjami, ze dzieko mialo sobie chomika, chomik konczyl zywot - a rodzice kupowali drugiego - podobnego, bez wiedzy dzieciaka. Potem sa takie kwiatki jak 10 czy 15 letni chomik :] Tyle, ze jest to lugosc zycia kilku chomikow - a nie jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem chomika ale umarł, żył długo. Około 2,5 roku ponieważ uważam iż dużo biegał w kołowrotku i miał dobrą fofmę nazywał się Bobik ale mało tego wyrażenia używałem. W dzień spał w a o 18 wstawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować