Zaloguj się, aby obserwować  
Bimber1995

Czy tu są kobiety.

6 postów w tym temacie

Od kiedy jestem na tym forum nie zobaczyłem żadnego postu dodanego przez panie. Kobiety ujawniajcie się. Napiszcie coś o sobie. Błagam bo ja już powoli zapominam, że panie potrafią kożystać z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu, podpadłeś koleś. Na forum mamy dużo pięknych i inteligentnych kobiet typu: Soleila, TYHE, Magwisienka, Nulinka, Fumiko, Catastrophe-she (jeśli którąś pominąłem to wielkie przepraszam). Dziewczyny też zakładają tematy - np. Magi założyła historyjkę o Gothicu 2. ":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz, co na pewno dużo pominąłeś :P W tym choćby Olgę2468 czy YOUlię, a pewnie i wiele innych. Swoją drogą Aroski powinieneś też wiedzieć że i dziewczyny na forum potrafią zaszaleć i zarobić degrada a czasem i bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:53, Aroski napisał:

Od kiedy jestem na tym forum nie zobaczyłem żadnego postu dodanego przez panie. Kobiety ujawniajcie
się. Napiszcie coś o sobie. Błagam bo ja już powoli zapominam, że panie potrafią kożystać z
internetu.

Czy w temacie zamiast kropki nie powinien być znak zapytania?
Uwierz mi, kobieta/dziewczyna umie korzystać z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:53, Aroski napisał:

Od kiedy jestem na tym forum nie zobaczyłem żadnego postu dodanego przez panie.


Kobiety są na tym forum, trzeba tylko dobrze poszukać ;)

BTW ten temat jest praktycznie identyczny jak ten:
czy to prawda że tutaj są sami panowie a pań brak ? -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3486&u=96
więc rozmowę proszę przenieść do tamtego tematu ;)
Ten zamykam.

PS Poza tym chyba tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=8096 można spotkać trochę kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować