Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińskie święta - dzień pierwszy

64 postów w tym temacie

Le Mal

Wszystkich ogarnia świąteczny nastrój, trawa zaczyna się zielenić, a i wieści o wyczekiwanej grze The Witcher puszczają młode, zielone pędy. Rozpoczynamy trzydniowy, świąteczny cykl o Wiedźminie. Będziemy zdradzać sekrety, pokazywać sceny z gry i zajrzymy twórcom w monitory. Uwaga: Start!

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmińskie święta - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, już nie mogę się doczekać. Człowiek wytrwale oczekuje gry, już się przyzwyczaja, a tu nagle katują go nowinkami, przez które nie można spokojnie spać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eshh... Zawsze najciekawsze imprezy są 600km ode mnie :/ Jakby kiedyś nie można było zorganizować czegoś takiego w pobliżu.

Ale no cóż... Tylko zazdrościć tym, którzy się tam zdołali dostać. Szkoda, że nie dane będzie mi zagrać w Wiedźmina. Bynajmniej nie przez co najmniej rok od premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego wybraliśmy właśnie Wiedźmina? Uważamy, że to świetny materiał eksportowy. Mamy szansę, żeby Geralt stał się ikoną popkultury. Pragniemy wykreować postać, która stanie się rozpoznawalna na całym świecie"

To brzmi jak chęć zarobienia pieniędzy, a nie jak chęć stworzenia czegoś przełomowego. A to oznacza dla mnie tylko jedno - nic ciekawego.

Dla mnie gra robi wrażenie bycia wtórną produkcją, cRPG z średniowiecznym klimatem plus kilka potworów i straszydeł, przecież to już było...

No ale zobaczymy, może się pozytywnie rozczaruję ;)
W każdym razie życzę Wam powodzenia i sukcesu, w tym, aby świat po raz kolejny zrozumiał, że Polak potrafi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie moge się doczekać kurde żeby wszystko wyszło tak jak planują i żeby gra okazała się tak dobra jak obiecują :) na jakiś czas GW będe musiał powiedzieć papa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Byłem wręcz zaszokowany, że już w tak wczesną wersję w ogóle da się grać i - co więcej - czerpać z tego wcale niemałą przyjemność"

Ta gra wychodzi już naprawdę bardzo długo i to, że nadal jest w "tak wczesnej wersji" wogóle nie powinno mieć miejsca. Jeśli twórcy gry nie wydadzą jej wnajbliższym czasie to okaże się, że te wszystkie nowinki jakie ma mieć wszystkie inne gry już mają...
Ogólnie napewno fajnie było na imprezie, ale nie świetnie bo mnie tam nie było;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wszystko zapowiada się tak miodnie, że inne gry wymiękają.
Niestety wszystko zapowiada się tak miodnie, że wszystkie kompy również wymiękają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować