Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Muzyka w grach - najlepsze kawalki

754 postów w tym temacie

Gram teraz w Most Wanted i muszę powiedzieć, że soundtrack ma świetny. Szczególnie podobają mi się dwa kawałki - Bullet For My Valentine - Hand of Blood i Disturbed - Decadence. Poza tym fajna muzyka przygrywa nam podczas gry w Wiedźmina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawie idealny jest soundtrack ze Strongholda i Crusadera, ta cała muzyka wprowadza wspaniały klimat do gry, jest też odtwarzana w odpowiednim momencie naszej sytuacji militarnej/gospodarczej co wyszło wprost świetnie.

I z innej beczki - Still Alive z Portala. Niby nic takiego, a wpada w ucho ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 22:29, The Lurker napisał:

I z innej beczki - Still Alive z Portala. Niby nic takiego, a wpada w ucho ;]


to jest "asom". Po prostu wymiata. Piosenka, która miażdży, szczególnie jak przechodziłeś portala jednym rzutem. I gdy okazuje się, że nie ma ciasteczka:( A potem wracasz do niej, bo pamiętasz te emocje. Coś pięknego:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City (radia Flash FM i Fever 105), a szczególnie Laura Branigan - Self Control i Video Killed The Radio Star nie-pamiętam-kogo - oddawały klimat chyba najlepiej ze wsyzstkich :P. Ile to ja razy włączałem tę grę, wsiadałem w białego Infernusa, jechałem na plażę i słuchałem radia... Ech, było fajnie :]. Oprócz VC, oczywiście inne części GTA, w tym San Andreas z house''owymi (SF-UR) i rapowymi klasykami (Radio Los Santos) + Liberty City Stories i Moloko oraz Ultra Nate w Rise FM :D. A spoza GTA, pięękna muzyka była w Call of Duty, tak samo bardzo podobała mi ścieżka w MGSie 3, dobry soundtrack ma Fight Night 3 - długo można wymieniać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA zawsze był super soundtrack. Najlepsze radia z różnych części tej gry to Radio Los Santos, K-Jah West, Rise FM, Game Radio, Radio X oraz Playback FM. W NFS też jest fajna muzyczka szczególnie w Most Wanted. Klimatycznie za sprawą muzy także jest w Hitmanie: Contracts i Blood Money oraz w Resident Evil 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Prince of Persia: Warrior Within zacząłem słuchać Rocka :P Godsmack i jego piosenki: I stand alone i staright out of line ostro mnie wkręciły w ten klimat.Dzięki ci POPie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:00, EmoDarius napisał:

Przez Prince of Persia: Warrior Within zacząłem słuchać Rocka :P Godsmack i jego piosenki:
I stand alone i staright out of line ostro mnie wkręciły w ten klimat.Dzięki ci POPie
XD

Zgadza się super muza była w tej części. Z innych gierek to CoD 2 - strrrasznie klimatyczna muza (najlepsza w kampanii rosyjskiej). Assassins miał ładną. No i oczywiście Tibia *


*to oczywiście joke Tomasz w takie gierki nie grywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 21:52, BesserSchnitt napisał:

Morrowind
Oblivion
Gothic
Archangel
Wiedźmin (walka ^^)

jak chcesz tytuł do sceny walk z Wiedźmina to tytuł to Silver Sword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Main theme z Mroowind,Obliviona, Duneon Siege. Muzyka z Gothica II oraz oczywiście muzyka z Need for Speed Underground I & II - szczególnie Raiders on the Storm;)
Podobała mi się także muzyka z Wiedźmina oraz muzyka z Fahrenheita - szczególnie piosenka Santa Monica -
http://www.youtube.com/watch?v=Xck134iaNfY
HoM&M - motywy w miastach, szczególnie podobała mi się muzyka z tych mroczniejszych miast (nie pamiętam jak się nazywały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Main theme z wszystkich Battlefiledów :P Super soundtracki ma Oblivion, CoD 2,4, WiC, MOH:Airborne, ooo jeszcze Crysis :P Dawn of War jeszcze- świetna muzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia:WW - Welcome Wthin
Max Payne 2 Theme
Adam Skorupa - Leo''s Farewell
Michael Hunter - Soviet Connection (GTA 4)
Hitman 2 - 47 in st.petersburg
Call Of Duty 2 - Russian Theme
Call of Duty 3 theme (genialny)
Gothic 3 - Main Title Theme i Piano Gothic
WarCrafty: WotLK main title(Moj ulubiony kawalek:)), A Call To Arms, Song of Elune, Seasons of War, Last days of the alliance, human end.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 22:08, JayL napisał:

Gram teraz w Most Wanted i muszę powiedzieć, że soundtrack ma świetny. Szczególnie podobają
mi się dwa kawałki - Bullet For My Valentine - Hand of Blood i Disturbed - Decadence.
Poza tym fajna muzyka przygrywa nam podczas gry w Wiedźmina. ;)


Szczególnie ta w karczmie w Odmętach i podczas walk z bossami (klasyka pomieszana z rockiem - cudo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować