Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Muzyka w grach - najlepsze kawalki

754 postów w tym temacie

Dla mnie to Prince of Persia Sands of Time i Warrior Within. Ale najlepsza muzyka jaką słyszałem to ta z Lineage 2, zapraszam na oficjalną stronę gry - jest tam do posłuchania za darmo cały soundtrack z gry w nienajgorszej jakości. Najpiękniejsze motywy symfoniczne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:28, QbA-No1 napisał:

i jeszcze Twisted Sisters-I wanna rock, Judas Priest-You''ve got another thing comin'', Notley
Crue-Too young to fall in love


To może zamiast tyle wymieniać, po prostu powiemy, że cały Vrock jest świetny? I wszyscy uwielbiamy DJ-a Lazlow! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym kompozytorem piszacym muzyke do gier jest Nobuo Uematsu odpowiedzialny za wiekszosc utworow z serii Final Fantasy.

IMO najciekawsze jego utwory to:
- Tina (Terra) z Final Fantasy VI, swietny remix jest dostepny tu: http://www.ocremix.org/remix/OCR00206/
- Liberi Fatali - intro z FF8
- You''re Not Alone z FF9
- One Winged Angel z FF7
- Prelude
i oczywiscie wiele innych

oprocz tego bardzo podobaly mi sie:
- Max Payne Theme (Kartsy Hatakka, Kimmo Kajasto) swietnie wprowadzal w nastroj tej mrocznej gry
- ostatni track z CDDA Settlersow II (Haiko Ruttmann), do sciagniecia w MIDI tu: http://www.mirsoft.info/gmb/music_info.php?id_ele=MjQ1OQ== (tu track numer 14) niestety w MIDI juz nie brzmi tak dobrze jak w CDDA, cale noce spedzilem z tym kawalkiem grajac w S2
- muzyka z menu One Must Fall: 2097 (Kenny Chou), do sciagniecia tu: http://niraj.cubicsnow.com/omfuniverse.tk/index2.htm (Main Menu Music), pamietam te czasy, kiedy pierwszy raz uslyszalem to na Gravisie, swoja droga to jest nadal najlepsze mordobicie w jakie gralem na PC w dodatku tworcy udostepnili gre za free z okazji wydania nieszczesnego OMF: Battlegrounds
- intro z Rainbow Six: Rogue Spear, zgadzam sie w pelni ze zdaniem z pierwszej strony tego watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejnosc przypadkowa : Prince of Persia wszystkie czesci , Diablo 2 , Final Fantasy 7 , Metal Slug, duzo gier na amige :) ( Pang, Body Blows, Pit Fighter etc.) Warcraft 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą grzebałem w plikach gry Painkiller BOOH, posłuchałem sobie nieco muzyki i doszedłem do wniosku, że w Painkillerze jest naprawdę niezła muzyka. Posłuchajcie sobie utworu z Leningradu.
Albo z Lunaparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się muzyka w: G2: Noc Kruka, Guild Wars, Oblivion, Morrowind, HoM&M 5 i w kilku innych grach, których tytułów obecnie nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie muzyka na ekranie tytułowym Obliviona (kiedy widzimy przesuwającą sie mape kontynentu)
do tego Warrior Within (Godsmack rulz !!)
i NFS Underground 2 (Skindred, Static-X, Disturbed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tony''m zawsze była dobra muza Np.THPS4:The Offspring-BlackBall:P

A w innych grach to własnie muzyka z Lineage 2 i Morrowinda.Morek przede wszystkim.No i całkiem fajna muzyczka leci w Wh40k:Dow i WA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam muzyke z menu glownego Civ4 :-) Ma swietny klimacik :-] Oprocz tego ubostwiam OST z 3 czesci Metal Gear Solid oraz main theme z Gran Turismo 4. Szczegolnie to ostatnie jest fajowe: na poczatku nastrojowa, wolna muzyczka z jakims delikatnym, "operowym" spiewem, a pozniej szybki riff gitarrowy i miazga! :D Pozdro

PS. tytul tego utworu z GT4 to Moon Over The Castle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować