Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Fajnie by było gdyby dali jakiś ciekawy tryb Single i jakiś dodatkowy multi dla przedłużenia rozgrywki ;) Morrowind mnie nie wciągnął a Oblivion tak. Ciekawe jak będzie z 5 częścią gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi? jakoś mi do tej serii nie pasuje
Morrowind cię nie wciągnął? Według mnie pod niektórymi względami lepszy jest od Obliviona - ale ogólnie obie gry są tak samo dobre :)
Szkoda tylko, że Skryim jest mniejsze od Cyrodiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:47, Madt napisał:

Szkoda tylko, że Skryim jest mniejsze od Cyrodiil


To akurat żaden problem. Mapę można odpowiednio przeskalowac. Przecież porównaj na mapie o ile jest Varfandel mniejsze od Cyrodiil, a w grze to było "tylko" 5 mil kwadratowych. Równie dobrze mapa może byc jeszcze większa ale dokładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TES V hmm jeśli to prawda to bede skakal z radosci a jeszcze jak by byl multi to jeszcze fajniej bo jakos w oblivionie mi tego zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:51, kamceg napisał:

> Szkoda tylko, że Skryim jest mniejsze od Cyrodiil

To akurat żaden problem. Mapę można odpowiednio przeskalowac. Przecież porównaj na mapie o
ile jest Varfandel mniejsze od Cyrodiil, a w grze to było "tylko" 5 mil kwadratowych. Równie
dobrze mapa może byc jeszcze większa ale dokładniejsza.

Tia ale w Oblivionie jest mowa że ponoć Skyrim obblega Vardenfell, a dokładnie Morrowind... Więc może być powrót do Morka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:02, trutututu napisał:

TES V hmm jeśli to prawda to bede skakal z radosci a jeszcze jak by byl multi to jeszcze fajniej
bo jakos w oblivionie mi tego zabrakło


Multi raczej na pewno nie będzie, bo ludzie z Bethesty zarzekali się, że seria Elder Scrolls była jest i będzie wyłącznie singleplayerowa. Multi wymagałoby zmianę całej konwencji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:42, sir Alfred napisał:

Strasznie ucichł ten wątek, trzeba znowu go rozkręcić. Ma ktoś jakieś informacje na temat Skyrim,
coś się zmieniło od ostatnich postów?


Nic się póki co nie zmieniło - Bethesda zachowuje milczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:12, Basajew napisał:

Bo Bethesda teraz się falloutem 3 zajmuje (mam nadzieję)

A ja wolałbym, żeby zajmowała się serią The Elder Scrolls. :P
Bo tak to, to już dodatków nie będzie. Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może być ciekawa pozycja. Oblivion sam w sobie był prawie idealną symulacją życia w świecie fantasy. Chociaż nie brakowało mu również epickich misji. Ja bym chciał żeby Skyrim był mniej epicki, bardziej rzeczywisty. W TES zawsze podobało mi się to, że mogłeś zostać zwykłym, szarym pielgrzymem i włóczyć się po świecie jak prawdziwy wędrowiec. To mi dawało dużo satysfakcji i radochy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion miał to coś, że jak się chodziło po mieście, to postacie zachowywały się tak realistycznie, a budowle były zrobione z rozmachem, a ja jak pierwszy raz zobaczyłem to, byłem cały zdziwiony, że grafika taka piękna itd. ale brakowało tego czegoś. Misje były świetne, tylko brakowało zwrotów akcji, takiego napięcia. Ja też mam nadzieję z w piątce będzie to bardziej rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to to TESV jest we wczesnej, bardzo wczesnej fazie produkcji, a Bethesda pracuje głównie nad Falloutem 3 - coś mi się wydaje jednak, że kilka osób już grę tworzy. Wystarczy sobie przypomnieć co było z Oblivionem - okazało się przecież że gra była tworzona od premiery Morrowinda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:15, sir Alfred napisał:

Mam nadzieję, że nie będą siedzieć cicho, tak jak to było w wypadku Obliviona - długo długo
nie było nic o nim słychać... A człowiek siedzi i się niecierpliwi :)

Zapowiedzieli tę grę zaraz na początku po ppremierze Obliviona... I już fani TES-a myślą o Skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:15, sir Alfred napisał:

Mam nadzieję, że nie będą siedzieć cicho, tak jak to było w wypadku Obliviona - długo długo
nie było nic o nim słychać... A człowiek siedzi i się niecierpliwi :)


mam Obliviona, a wiedziałem o nim od około 2004 roku. Być może w tym przypadku dowiemy sie o nim więcej rok przed premierą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

MMO w tym świecie i pewnie na nowym jeszcze lepszym engine może zrobić sporo zamieszania na rynku MMO. Od już dość długie czasu słychać było na oficjalnym forum tysiące głosów opowiadających się za multi w świecie Obliviona, na co niestety nie było i nie ma szans. Teraz ta sytuacja może się zmienić. Ale i tak wstrzymał bym się z komentarzami do czasu jakiś oficjalnych wiadomości. I jeśli naprawde taki projekt istnieje to i tak wyjdzie za jakieś 2-3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować