Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2011 o 23:33, Garadon napisał:

Kurde, zobaczyłem preorder pack w empiku z koszulką i kupiłem, teraz pewnie się okaże
że cena będzie 160zł :(


Dlatego niektórzy jak taki jeden Wojman wspominali, że się zapytają w Empiku czy można odebrać koszulkę bez kupowania gry. :) A możesz jakieś fotki zamieścić jak ten pre-order pack wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z edycją kolekcjonerską na PC ? , na konsole jest dostępny pre-order praktycznie wszędzie a na PC już nie . Ktoś wie czy się pojawi przed premierą ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 07:26, belinq napisał:

A co z edycją kolekcjonerską na PC ? , na konsole jest dostępny pre-order praktycznie wszędzie a na PC już nie . Ktoś wie czy się pojawi przed premierą ?.

Wygląda na to że wciąż jest dostępna tutaj ->
http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/the-elder-scrolls-v-skyrim-edycja-kolekcjonerska-pc-pl-darmowa-wysylka-kurierska/3740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo bo w muve.pl przy EK na PC nad ceną piszę "Niedostępny" a przy EK na PS3 i xbox że preorder , tak samo jest w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 09:36, Alkohochlik napisał:

To wychodzi na to, że już nie ma.



Wydaje mi się że ich jeszcze nie było dostępnych od momentu umieszczenia oferty na stronie , przynajmniej na gram.pl. Bo obserwuję od początku i ciągle że niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 10:10, belinq napisał:

Wydaje mi się że ich jeszcze nie było dostępnych od momentu umieszczenia oferty na stronie
, przynajmniej na gram.pl. Bo obserwuję od początku i ciągle że niedostępna.

Była dostępna EK na PC w gram.pl i muve.pl. Nawet zamówiłem na gram.pl bo było taniej, ale anulowałem po zobaczeniu tej kiczowatej zawartości na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:33, Phoenix napisał:

Była dostępna EK na PC w gram.pl i muve.pl. Nawet zamówiłem na gram.pl bo było taniej,
ale anulowałem po zobaczeniu tej kiczowatej zawartości na YT.


Według mnie smok wygląda dobrze ,co prawda za tą cenę mogli jednak bardziej się postarać i dać coś więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dla mnie także zapowiada się wyśmienitymi wstępami i zapowiedziami ale jak to bedzie podczas gry to czas pokarze . Nie powiem ale wraz z poprzednia czescia stalem sie zupelnie anty fanem tego tytulu gdyz w ogole mi nie podpasowala poprzednia czesc gry. Moze tym razem moje dzieciece zamilowanie do rpg''ów wroci =) Mam nadzieje.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:43, belinq napisał:

Według mnie smok wygląda dobrze ,co prawda za tą cenę mogli jednak bardziej się postarać
i dać coś więcej .

To prawda, smok wygląda nawet dobrze, ale podstawka z pustego plastiku i brak zapowiadanej mapy na materiale to przegięcie. Ogólnie EK strasznie biedna, ale i tak liczyłem na naprawdę porządnie wykonaną statuę, a tu zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrezygnowałem z zamawiania pre-ordera, kupie sobie spokojnie grę w sklepie na początku przyszłego tygodnia ;] Najwyżej dostanę gorszą mapę, ale z Obliviona też mam na zwykłym papierze i jeszcze się trzyma. Poza tym poczytam wstępne opinie i będę wiedział mniej więcej czego się spodziewać.

Ciekawi mnie jakimi postaciami macie zamiar zagrać na początek, ja sam nie wiem, myślę o jakimś skrytobójcy - łuczniku (w Oblivionie granie taką postacią było najbardziej klimatyczne), albo ciężkozbrojnym wojaku, ewentualnie z domieszką magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:12, Phoenix napisał:

To prawda, smok wygląda nawet dobrze, ale podstawka z pustego plastiku i brak zapowiadanej mapy na materiale to przegięcie.

Hę? Coś chyba przegapiłem, w EK nie ma tej mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:06, Karharot napisał:

> To prawda, smok wygląda nawet dobrze, ale podstawka z pustego plastiku i brak zapowiadanej
mapy na materiale to przegięcie.
Hę? Coś chyba przegapiłem, w EK nie ma tej mapy?


Mapa jest, koledze chodziło chyba o to, że z początku mapa była zapowiadana jako materiałowa, co nie do końca okazało się prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kupon rabatowy z Cenegi jeszcze nie dotarł, wątpię żeby się wyrobili i chyba będzie trzeba się wybrać do Tesco - tyle ze tam po 109 zł gra będzie w dniu premiery a premiera wypada w święto - potem już w cenie 119 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:12, Wszystkozajete napisał:

Mapa jest, koledze chodziło chyba o to, że z początku mapa była zapowiadana jako materiałowa, co nie do końca okazało się prawdziwe.

Żądają za EK takiej kasy i do tego nie dotrzymują obietnic?
Buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:12, Phoenix napisał:

To prawda, smok wygląda nawet dobrze, ale podstawka z pustego plastiku i brak zapowiadanej
mapy na materiale to przegięcie. Ogólnie EK strasznie biedna, ale i tak liczyłem na naprawdę
porządnie wykonaną statuę, a tu zawiedli.


To na czym jest ta dodatkowa mapa? Też papier tylko trochę grubszy?

@Karharot

Dnia 08.11.2011 o 12:12, Phoenix napisał:

Żądają za EK takiej kasy i do tego nie dotrzymują obietnic?


Dlatego ja nie kupuję teraz Skyrima a tym bardziej od Cenędzy. Jak wyjdzie edycja GOTY albo Ultimate (czy jak ją tam nazwą) to wtedy zamówię z UK.
Za ciężko pracuję na swoją pensję, żeby przewalać ją na takie wałki jakie serwuje nam duet Beth/Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:20, Karharot napisał:

> Mapa jest, koledze chodziło chyba o to, że z początku mapa była zapowiadana jako
materiałowa, co nie do końca okazało się prawdziwe.
Żądają za EK takiej kasy i do tego nie dotrzymują obietnic?
Buuu :(


Tutaj jest pokazane jak wygląda kolekcjonerka.
http://uk.ign.com/videos/2011/10/31/the-elder-scrolls-v-skyrim-collectors-edition-unboxing?objectid=14267318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:29, Wszystkozajete napisał:

Hmm... Trochę nie wartę całej tej kasy...
Eh, raz do roku można się szarpnąć na coś czego można żałować ale wolałbym aby bardziej się do tego przyłożyli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować