Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2011 o 16:56, Karharot napisał:

Numer powinien być w Twoich zamówieniach. Jeśli po kliknięciu na niego forma kurierska
nie podaje żadnych informacji może to po prostu oznaczać że przesyłka jeszcze nie dotarła
do nich.


Chyba, że wybrał odbiór osobisty w jednym z punktów wtedy numeru przesyłki do śledzenia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak, gry zamówione dzisiaj, 2 sztuki na dwa różne adresy, jedna kopia zakupiona przed 12 druga w okolicach godziny 14 obie kopie wysłane, przed chwilą otrzymałem informacje o wysyłce, więc nie ma co, ale jest szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:03, Malcollm napisał:

Zatem tak, gry zamówione dzisiaj, 2 sztuki na dwa różne adresy, jedna kopia zakupiona
przed 12 druga w okolicach godziny 14 obie kopie wysłane, przed chwilą otrzymałem informacje
o wysyłce, więc nie ma co, ale jest szybko i sprawnie.

Super. Ja zamówiłem 29 października, zapłaciłem z góry i jeszcze nie wysłano }:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:24, Shelazar napisał:

Orientuje się ktoś w jakim sklepie można kupić Skyrim 11? Czy empik będzie otwarty?


A może poczytaj dyskusje z paru postów wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Skyrima potrzebna jest znajomość poprzednich części? Zagrałbym sobie w soczystego RPG-a i nie wiem czy napalać się na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:31, Hartus napisał:

Do Skyrima potrzebna jest znajomość poprzednich części? Zagrałbym sobie w soczystego
RPG-a i nie wiem czy napalać się na tą grę.


Nie jest potrzebna znajomość poprzednich gier, a akcja ma miejsce 200 lat po poprzedniej odsłonie. Zresztą twórcy gier teraz tak robią, żeby w kolejną część cyklu dobrze się bawili zarówno ci, którzy nie znają poprzednich odsłon jak i weteranii serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:24, Shelazar napisał:

Orientuje się ktoś w jakim sklepie można kupić Skyrim 11? Czy empik będzie otwarty?


Chłopie Święto jest, na co Ty masz nadzieję?

Hartus---> bezpośrednio nie, ale znajomość świata pomoże, bo gry TES rozgrywają się w różnych miejscach tego samego świata. Zgubisz pewnie sporo nawiązań, ale generalnie znajomość poprzednich części nie jest wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... W sobotę to przyjdzie jak jutro wyślą... co?

Btw. film o animacjach jest na necie. Świetne ;D Postęp względem sztywnego obliviona jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przyszedłem z liceum o 15:40 miałem niezłe ciśnienie, widząc, ze jeszcze pisze "przygotowywanie i pakowanie do wysyłki". Jednak już wysłali wszystko jak należy i obecnie widnieje status "wysłane w dniu 9.11.2011". Tak więc mam nadzieję, że dojedzie jutro do Sferisa w ZG i będzie można czekać na 00:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:28, Bylek napisał:

Super. Ja zamówiłem 29 października, zapłaciłem z góry i jeszcze nie wysłano }:[



To samo, zamowilem tydzien temu i oplacilem, a teraz pisze
"pakowanie i przygotowanie do wysyłki"

Mam nadzieje, ze juz zostala wyslana. Kurcze, zalezy mi zeby doszla jutro bo wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś naprostować kwestię dlaczego w wypadku wybrania opcji odbioru osobistego na gram.pl nie ma podanego numeru przesyłki abym móc ją śledzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim dalej lipa, zaczynam się denerwować - bo jak dzisiaj nie wyślą z gram.pl to jutro ale wtedy to mi się uśmiecha bo 11 i sb i nd nie dostarczają - wtedy pozostaje mi iść do vobisa, tesco 12.11, a w pn jak przyjdzie od razu odesłać - jeśli tak będzie w moim czarnym scenariuszu to będę obrażony na sklep jak małe dziecko bo zamówienie złożyłem już we wrześniu. (wiem że to tylko gra ale no kurcze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma "pakowane i gotowe do wysyłki" to spokojnie, paczka została wysłana, a status zmieni się dopiero w późnych wieczornych godzinach lub po północy. Miałem tak za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:56, Heparinum napisał:

Z moim dalej lipa, zaczynam się denerwować - bo jak dzisiaj nie wyślą z gram.pl to jutro
ale wtedy to mi się uśmiecha bo 11 i sb i nd nie dostarczają - wtedy pozostaje mi iść
do vobisa, tesco 12.11, a w pn jak przyjdzie od razu odesłać - jeśli tak będzie w moim
czarnym scenariuszu to będę obrażony na sklep jak małe dziecko bo zamówienie złożyłem
już we wrześniu. (wiem że to tylko gra ale no kurcze :) )


Jeżeli nie wyślą jutro to zrobią to dopiero w poniedziałek i gra dojdzie na wtorek - ja tak miałem z pierwszym Assassins Creed i jeszcze musiałem im dopłacić bo się kurier melnął a potem mi to zwracali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:39, Isildur napisał:

Ale 11 listopada obchodzimy święto odzyskania niepodległości i raczej w sobotę sklepy
wystawią grę na sklepową półkę.


Ahhh ja nie miaszkam w Polsce wiec zapomnialem o tym. Ja tam w piatek normalnie ze sklepu odbiore swoje EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować