Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

eee fajny ten filmik
zeby tylko walka sie nie ograniczala do ciaglego spamowania lpm, zeby byla wciagajaca fabula i kto wie, moze zakocham sie w tym jak w starych gothicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może wie, czy do gry powróci lewitacja oraz czy znikną sztuczne, niewidzialne ściany (np.: Oblivion, ściany nad murami/między dzielnicami Imperial City)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 22:07, vonArnold napisał:

A czy ktoś może wie, czy do gry powróci lewitacja oraz czy znikną sztuczne, niewidzialne ściany (np.: Oblivion, ściany nad murami/między dzielnicami Imperial City)?

Nie i nie (duże miasta będą osobnymi "światami" więc nad ich murami nie przejdziesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 22:12, Karpik777 napisał:

Nie i nie (duże miasta będą osobnymi "światami" więc nad ich murami nie przejdziesz)


Kurczę, irytuje mnie trochę to ograniczenie swobody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 23:03, vonArnold napisał:

Kurczę, irytuje mnie trochę to ograniczenie swobody...

To ograniczenie wynika z silnika gry i nic się z tym niestety nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewnie dobrze znany wam jak i Mi utwór, jednak myślę, że nie byłoby źle wrzucić go tutaj i powiedzieć:
"Cholera, to nieźle pasuje do Skyrim"
http://www.youtube.com/watch?v=_KYp4nUAqEs&list=FLcNGTaWZj8XMHEnYlFOrIBQ&index=1&feature=plpp_video

Jak kiedyś będę miał dłuższą chwilę to zmontuje trailer do tego Skyrima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle do Skyrima, to pasuje oryginalny utwór autorstwa Jeremiego Soule''a. Choć ten też nie jest zły, to w moim mniemaniu oryginał jest zawsze lepszy. :) Serialu co prawda nie oglądałem, ale czy on nie dzieje się czasem w podobnej scenerii co najnowsze Zwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do oryginału nie porównuje nawet, przecież wiadomo, że był robiony stricte pod grę. Jednakże utwór jako sam w sobie mógłby spokojnie wkomponować się w świat Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 23:50, Karharot napisał:

To ograniczenie wynika z silnika gry i nic się z tym niestety nie da zrobić.

Bo ja wiem, czy z silnika... Morrowind miał i lewitację, i otwarte miasta, a i w modach do Obliviona dało się to zrobić. Stawiałbym raczej na ograniczone możliwości konsol, wymuszające zamknięcie miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche będą takie same dla wszystkich. Bardziej o DLC bym się martwił.

Swoją drogą, Skyrim pojawił się na Steam. Normalnie przeglądam, co tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 01:23, Sejf napisał:

Patche będą takie same dla wszystkich. Bardziej o DLC bym się martwił.

Wiem że będą takie same - chodzi o terminowość. Do New Vegas wersji angielskiej kupionej w Polsce przecież patche też były takie same, co do zachodniej... a wychodziły później.

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Sejf napisał:

Swoją drogą, Skyrim pojawił się na Steam. Normalnie przeglądam, co tam mają.

U mnie nie ma. Wpiszuję w wyszukiwarkę na Steamie "Skyrim" i nic się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 00:55, Karpik777 napisał:

Bo ja wiem, czy z silnika... Morrowind miał i lewitację, i otwarte miasta,

Morrowind miał inny silnik.

Dnia 10.11.2011 o 00:55, Karpik777 napisał:

a i w modach do Obliviona dało się to zrobić.Stawiałbym raczej na ograniczone możliwości konsol, wymuszające zamknięcie miast...

Czy ja wiem czy tylko konsoli? Dla PC takie coś też jest pewnym odciążeniem i przynajmniej w przypadku Obliviona obniżało wymagania lub podnosiło komfort rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od wtorku gram w skyrima na xboxie i musze przyznac z zalem ze grafika nie jest taka dobra jak by sie wydawalo :( I tu chcialem sie zapytac czy inni takze tak maja ze textury sa niestety slabej jakosci i sa rozmyty? Czy to wina np tego ze gra nie instalowalem? Czy poprostu na xboxie sa gorszej jakosci textury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 01:40, TuRaSs napisał:

Witam wszystkich. Od wtorku gram w skyrima na xboxie i musze przyznac z zalem ze grafika
nie jest taka dobra jak by sie wydawalo :(


A możesz nam powiedzieć skąd masz pełną wersję gry Skyrim, skoro grasz w nią od wtorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem chyba co się stało. Przez przypadek strona Steama widziała mnie z innego regionu w Firefoxie. Spróbowałem na Operze i wywaliło mi, że produkt niedostępny w moim regionie. Czyli to coś po mojej stronie/firefoxa jest nie tak.

Przepraszam bardzo, jeżeli komuś zrobiłem nadzieję. Jak zobaczyłem, że Skyrim się pojawił, to myślałem że coś się zmieniło...

Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 02:16, Sejf napisał:

Jeszcze raz przepraszam.

No probs. Swoją drogą ciekawe, czy dzięki użyciu proxy (dobrze zgadłem?) można by sobie np. zrobić w tym momencie preorder Skyrimu na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, czy dzięki użyciu proxy (dobrze zgadłem?) można by sobie

Dnia 10.11.2011 o 02:18, Elwro napisał:

np. zrobić w tym momencie preorder Skyrimu na Steamie...


Można, ale coś takiego z miejsca kończy się BANEM. Z tego co czytałem na forach Steama, to ludzie od dwana korzystają z VPNów by odblokować gry wcześniej niż powinni (o ile kupili je ze swojego regionu!) i nikt do tej pory nie dostał bana za coś takiego.''

Czyli krótko - kupno "podszywając" się z inny region - ban. Odblokowanie (po kupieniu ze swojego regionu) - ok. Podobna sytuacja była z EA i BF3, gdzie ludzie odblokowywali grę niby z Korei (VPN).

Jeśli chodzi o Skyrim, to na wielu forach ludzie piszą, że będą korzystać z VPNów na Australię, bo Ci jako pierwsi będą mogli odblokować grę.

Ja nikogo nie zachęcam do czegoś takiego, ani nie biorę odpowiedzialności jeżeli ktoś spróbuje w ten sposób odblokować grę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować