Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 02:34, Sejf napisał:

Swoją drogą ciekawe, czy dzięki użyciu proxy (dobrze zgadłem?) można by sobie
> np. zrobić w tym momencie preorder Skyrimu na Steamie...

Można, ale coś takiego z miejsca kończy się BANEM.

Ban banem ale i tak się tego nie da łatwo ominąć. Po tym jak netia uraczyła mnie jakimś dziwnym adresem pojawiła mi się opcja zakupu zablokowanyh dodatków od F:NV. Radość się skończyła jak odrzuciło mi transakcję PayPal. Na szczęście ban mnie ominął.

Coraz bardziej irytuje mnie blokada Cenegi/C1 na gry od Beth na Steam. Podejrzewam, że ze Skyrim będzie tak jak z F:NV :/ Da się zainstalować dodatki kupione przez kogoś w UK (gift) na wersji EE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już są problemy z dostawą. Złożyłem pre order 29 października, zapłaciłem z góry i teraz na stronie firmy kurierskiej mam datę dostawy 14.11.2011 ( wysłane wczoraj tj. 09.11.2011 ). Wysłałem zgłoszenie do obsługi klienta gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 08:38, Bylek napisał:

I już są problemy z dostawą. Złożyłem pre order 29 października, zapłaciłem z góry

Hmm może jakiś błąd przy wpisie dostawy, ja mam właśnie - Czwartek, 10.11.2011, Przed końcem dnia - :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja również mam wpisany, że przewidywany termin dostarczenia paczki to 14.11 mimo, że paczka została już opłacona, no cóż nie pozostaje nic innego, jak kontrolować ją poprzez strone Shenkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się spodziewać opóźnienia dostawy do punktu odbioru osobistego, czy z tym zwykle nie ma problemów? Martwi mnie trochę, że nie mogę sprawdzić paczki na stronie firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 02:34, Sejf napisał:

Można, ale coś takiego z miejsca kończy się BANEM. Z tego co czytałem na forach Steama,
to ludzie od dwana korzystają z VPNów by odblokować gry wcześniej niż powinni (o ile
kupili je ze swojego regionu!) i nikt do tej pory nie dostał bana za coś takiego.''

Dzięki, to ważna informacja. @logray: również dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 01:37, Karharot napisał:

> Bo ja wiem, czy z silnika... Morrowind miał i lewitację, i otwarte miasta,
Morrowind miał inny silnik.


Nie. I Morrowind i Oblivion stoja na Gamebryo.

Dnia 10.11.2011 o 01:37, Karharot napisał:

Czy ja wiem czy tylko konsoli? Dla PC takie coś też jest pewnym odciążeniem i przynajmniej
w przypadku Obliviona obniżało wymagania lub podnosiło komfort rozgrywki.


Dla mnie to tlumaczenie sobie zwyklej wady gry. Nie da sie zaprzeczyc, ze to akurat sprawka konsol(tak samo jak beznadziejny ekran ekwipunku). No i nie wiem jak ty, ale ja czulem sie bardziej komfortowo gdy nie musialem caly czas ogladac ekranu wczytywania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 10:06, Alkohochlik napisał:

Niby paczkę z muve mi wysłali, ale jak chcę sprawdzić gdzie jest na stronie firmy kurierskiej
to mi piszą, że podany błędny numer przesyłki. =/



To oznacza, że numer nie został jeszcze wprowadzony do systemu firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 10:06, Alkohochlik napisał:

Niby paczkę z muve mi wysłali, ale jak chcę sprawdzić gdzie jest na stronie firmy kurierskiej
to mi piszą, że podany błędny numer przesyłki. =/


U mnie jest " przesyłka wychodząca z sortowni " po 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 10:19, mw89info napisał:

To oznacza, że numer nie został jeszcze prowadzony do systemu firmy kurierskiej.

Wiem, ale to chyba znaczy też, że szansę na dostanie gry dzisiaj maleją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 10:22, mw89info napisał:

U mnie dziś o 08:17 wydali moją EK kurierowi :) <fap, fap>
Ale na 14:00 do pracy... buu :(


Mojej jeszcze nie wydali kurierowi, czy to oznacza że będę musiał czekać do poniedziałku, wtorku? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 09:40, Prophett napisał:

Mogę się spodziewać opóźnienia dostawy do punktu odbioru osobistego, czy z tym zwykle
nie ma problemów? Martwi mnie trochę, że nie mogę sprawdzić paczki na stronie firmy kurierskiej.


Dołączam się do pytania Proroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 23:50, Karharot napisał:

To ograniczenie wynika z silnika gry i nic się z tym niestety nie da zrobić.


Dobre tłumaczenie dla warzyw, że tak się wyrażę. Uznaję ten element za ewidentną wadę i guzik mnie obchodzi, że silnik nie pozwala (o ile to pewne).

W Morku - nie było z tym problemu.
Do Obka był chociażby mod Open Cities, przenosił miasta (nie wiem tylko, jak ostatecznie było z Imperial City) na "główną mapę", fakt, że obciążało to mocno sprzęt, ale wraz ze wzrostem wydajności PC, problem sam się rozwiązał. Moderzy też dodali lewitację, co prawda z dosyć koślawą animacją (choć może wyszły i lepsze mody tego typu). Jak ma się chęci to da się to zrobić, a Beth ma kasę, odpowiedni sprzęt i kadry na zmiany w tym kierunku.
W FNY też miasta, za wyjątkiem Vegas, Freeside i the Fort są pootwierane, a co niektóre mieściny (np. Novac) nie są wcale mniejsze od miast w Obku. Tylko, że w tej grze to nie przeszkadza, bo co jak, co, ale lewitacja gryzła by się z Falloutem, a zamknięcie Vegas jest akurat uzasadnione fabularnie. A silnik ten sam.

Rzecz ujmując, jakby Beth chciała, to by usunęła ów defekt, a nie rzucała warzywne wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 10:39, mw89info napisał:

A jaki masz status wysyłki? Jeśli jest na stacji/magazynie w Twoim mieście to powinna
dziś dojść.


1 Wydanie paczki kurierowi - HH 10/11/2011 08:18:15 Przesyłka wychodząca z sortowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować