Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 12:40, Karharot napisał:

Ok, przesyłka już dotarła choć pudło ledwie się zmieściło w drzwiach (strach pomyśleć (...)



Karharot- a warto było kupić Ek? Jesteś zadowolony z produktu? Jak dla mnie przesadzili z ceną, a może się mylę, nie widziałem jeszcze tej edycji.

Grę kupiłem dziś w sklepie za 110 zł, bez żadnych stresów z przesyłką. Raczej nie mam powodów do bycia niezadowolonym :) i współczucie dla osób co zamówiły preordera, a dostaną go dopiero w poniedziałek, cały weekend oczekiwania.

Mam rozumieć, że ta mapa to owa pseudo-skorzana? Całkiem niezła, jak na edycje standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 14:53, ww3pl napisał:

http://www.destructoid.com/review-the-elder-scrolls-v-skyrim-215507.phtml
Faptiem, ludziska. 10/10 od Sterlinga z naprawdę dobrą argumentacją. Napaliłem się.


"Dobrą argumentacją"? Chyba kpisz... 2-godzinny main quest, nic o wyborach i konsekwencjach poczynań gracza w świecie gry (przypomnę Daggerfall, w którym to w ramach głównej przygody mieliśmy sporą swobodę, dróg do wyboru, zamiast zasuwania z punktu A do B jak po sznurku), a ten fragment po prostu mnie załamał: "The result is a game as deep and flexible as Oblivion".

Niech pan Sterling łaskawie nie robi z siebie kretyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 14:53, ww3pl napisał:

http://www.destructoid.com/review-the-elder-scrolls-v-skyrim-215507.phtml
Faptiem, ludziska. 10/10 od Sterlinga z naprawdę dobrą argumentacją. Napaliłem się.


Kurczę, przeraża mnie argument, że gra łączy cechy Obka i F3 :/
To pierwsze było dobra gra, ale f3 to dla mnie kaszana. wolałbym cechy morka i fnv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 14:55, vonArnold napisał:

Karharot- a warto było kupić Ek? Jesteś zadowolony z produktu?

Na to pytanie będę mógł w pełni odpowiedzieć dopiero po odpaleniu gry :) Jeśli jednak chodzi o same bonusy z EK to jak już napisałem tak artbook jak i figurka są wysokiej jakości, cena zestawu jest imo mocno przesadzona ale też wygląda na to że polscy gracze jako jeden z bonusów otrzymali też darmową angielską wersję gry (łącznie z oddzielnym kodem do Steam, instrukcją i drugą mapą) więc można powiedzieć że wydajemy 250 PLN na EK i 110 PLN na normalną edycję gry.

Dnia 10.11.2011 o 14:55, vonArnold napisał:

Grę kupiłem dziś w sklepie za 110 zł, bez żadnych stresów z przesyłką. Raczej nie mam powodów do bycia niezadowolonym :) i współczucie dla osób co zamówiły preordera, a dostaną go dopiero w poniedziałek, cały weekend oczekiwania.

Ja zamawiając z gramu praktycznie zawsze dostaje przesyłkę następnego dnia więc myśl o traceniu czasu na wycieczki po mieście nawet mi przez głowę nie przeszła ;)

Dnia 10.11.2011 o 14:55, vonArnold napisał:

Mam rozumieć, że ta mapa to owa pseudo-skorzana? Całkiem niezła, jak na edycje standardową.

To chyba raczej ma być pseudo-płótno, w EK dostaje się dokładnie tą samą mapę co w normalnej edycji tyle że w 2 egzemplarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się, że nie mogę zainstalować jej już teraz z DVD (ściągnąć ze steam oczywiście się da) i trzeba czekać na 11.11. Rozumiem, że sama gra miała być odblokowana jutro, ale mogli by już pozwolić na instalację dzisiaj x.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 15:32, ja33no napisał:

Czy to normalne, że nie dostałem jeszcze gry?


Tak.
Odkąd gdy zamówiłem wiedźmina 2 w preorderze i dostałem go dzień po premierze (oczywiście piraci grali już od jakiegoś tygodnia, a EK od 2, czy 3 dni) zrezygnowałem z zamawiania preorderów. No i oczywiście w sklepach (np. Tesco) można dostać gry taniej, niż tu w preorderze.

Pozdrawiam gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra nie dojdzie do wieczora to pójdę po nią po prostu do super marketu i nie będę płacił za przesyłkę jak przyjdzie ;p. To nie problem kiedy zamawia się edycje podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2011 o 15:40, balin2 napisał:

Tak.
Odkąd gdy zamówiłem wiedźmina 2 w preorderze i dostałem go dzień po premierze (oczywiście
piraci grali już od jakiegoś tygodnia, a EK od 2, czy 3 dni) zrezygnowałem z zamawiania
preorderów. No i oczywiście w sklepach (np. Tesco) można dostać gry taniej, niż tu w
preorderze.


To ja akurat zauważyłem baardzo dawno temu, gdy po każdej dużej premierze, pełno rozgniewanych ludzi pisze że zażądają zwrotu itp nie przyjmują paczki bla bla bla...
Chociaż i tak wszystkich przed preorderami ostrzegam to oni i tak kupują w ciemno a potem mi nie wieżą że ja kupiłem gierkę za 99zł w saturnie przed premierą, a oni zamówili preorder zapłacili 140 wraz z przesyłką i jeszcze nie dostają na czas. (aż do czasu gdy wysyłam im zdjęcie rachunku :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pre ordery zamawiam tylko w w sytuacji, gdy kupuję jakąś mało dostępną EK, lub, tak jak w tym przypadku, gdy mam zniżkę
normalnie gry kupuję w Empiku / 10% zniżki / lub w Saturnie albo w MM
na PS3 zwykle używki w specjalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:04, Aithieel napisał:

w MM 199zł

No to strasznie dużo oO! Ja za grę razem z przesyłką zapłaciłem 155 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:05, ja33no napisał:

> w MM 199zł
No to strasznie dużo oO! Ja za grę razem z przesyłką zapłaciłem 155 zł.


On pisał o konsolowej.:)
A konsolowe są zawsze droższe.
Radzę ci czym prędzej biegnąć do saturna/tesco/empika itp chociaz tylko w saturnie widziałem po 99zł(tylko w nim byłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować