Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 16:07, tom25 napisał:

Właśnie dostałem paczkę. Wszytko fajnie, tylko że cuś mi te sępy z Cenegi poskąpiły mapy
świata :(


Mapa jest w pudełku z soundtrackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:15, ja33no napisał:

Jak wygląda sprawa z odmówieniem przyjęcia przesyłki?


Masz takie prawo, wtedy kurier odsyła przesyłkę do nadawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:16, Isildur napisał:

> Jak wygląda sprawa z odmówieniem przyjęcia przesyłki?
Masz takie prawo, wtedy kurier odsyła przesyłkę do nadawcy...

Szkoda mi to robić z sympatii do gram.pl ale nie zamierzam odpuszczać sobie wolnego dnia grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:18, ja33no napisał:

Szkoda mi to robić z sympatii do gram.pl ale nie zamierzam odpuszczać sobie wolnego dnia
grania.


Twoja decyzja, nie musisz mi się tłumaczyć, ja sam zamówiłem w innym sklepie bo miałem dobrą zniżkę, a grę dostanę albo w poniedziałek albo wtorek. Tyle czekałem więc poczekam jeszcze te kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ja nigdy nic nie kupiłem na gram.pl :) (zdziercy)-zart :D
Chociaż niekiedy mają tańsze rzeczy...
Gram pl ma dużo użytkowników liczonych w milionach tak więc twoje zrezygnowanie z preordera nie zrujnuje jego budżetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze fragmenty z przeczytanych przeze mnie recenzji:

http://www.rockpapershotgun.com/2011/11/10/skyrim-review-pc/

"I’ll admit, I’m in the camp that believes Bethesda’s games have been on a downward slide since the hallowed Morrowind. I got plenty out of Oblivion (especially the thieves’ and assassins’ guilds arcs) but it did feel hollow, bland and awkward compared to its predecessor. Fallout 3 I found boring, contrived and clumsy, though I deeply wanted to like it. I seriously worried Skyrim would, for all its talk of lavishness, depth and dragons, continue the transformation into a trudging, consolified action game filled with clunky acting. It does not. It slams on the brakes then reverses at dangerous speed back into Morrowind territory"

"I’m sorry Morrowind – I love you, but I don’t need you anymore. I think, at last, there is a new Best Elder Scrolls Ever."

http://www.pcgamer.com/2011/11/10/the-elder-scrolls-v-skyrim-review/

"It’s hard to walk for a minute in any direction without encountering an intriguing cave, a lonely shack, some strange stones, a wandering traveller, a haunted fort. These were sparse and quickly repetitive in Oblivion, but they’re neither in Skyrim: it’s teeming with fascinating places, all distinct."

I dziewiatka od Edge - http://www.next-gen.biz/reviews/elder-scrolls-v-skyrim-review?page=3 .

Czekam jeszcze na jakies opinie na RPGWatch, ale tak czy inaczej Skyrim jutro zagosci w moim PS3. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 15:44, Shelazar napisał:

Wiadomo w ogóle o której będzie można grę zainstalować?

Od osoby znającej się na tych sprawach dostałem niezobowiązującą informację, że od 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:51, KrzysztofMarek napisał:

Od osoby znającej się na tych sprawach dostałem niezobowiązującą informację, że od 22...

Mam nadzieję że chodzi o 22 dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 10.11.2011 o 16:42, Niflheim napisał:

"I’m sorry Morrowind – I love you, but I don’t need you anymore. I
think, at last, there is a new Best Elder Scrolls Ever."


Oby tak bylo, ale z doswiadczenia wiem, ze to z dluzszym czasem rozgrywki wychodzi na jaw czy gra jest nudna, powtarzalna itp. Ja np pierwsze dwa dni polubilam Obliviona i to bardzo, aby po okolo tygodniu znac, ze jednak czegos mu brakuje.

W gre bedzie mozna grac od 24 godziny, tak? Bo ja tu czekam i zakowam do szkoly...jeszcze tylko pare godzinek nauki xd. Hmm odwazyc sie na nocke gry czy nie, rano musze isc na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:53, Eilene napisał:

rano muszę iść na uczelnie.

Nie macie wolnego dnia ;p? Ja na Politechnice Śląskiej mam jutro wolne xd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje się, że preorder w Empiku się opłacił! Za grę z koszulką w sumie zapłaciłem 120zł. Niestety koszulek dzisiaj nie dostali, ale koleś mi powiedział, żebym przyszedł 12. I tak- już dziś mieli Skyrima na sprzedaż :) Chyba pierwszy raz gdy preorder się nawet opłacił.

EDIT: Po aktywowaniu gry na Steamie wynika, że Cenega wróciła do dwóch różnych wersji w zależności od regionu. Nasza "ruska" wersja 1C nie ma cloud supportu, no i pewnie jak zwykle będą problemy z patchami i DLC. Eh ta Cenega :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 16:15, lis_23 napisał:

Mapa jest w pudełku z soundtrackiem.

No właśnie w tym problem, że nie ma. Sprawdziłem wszystko dokładnie z 5 razy (nawet karton). W innych grach z mapą nie było problemu a tu taki zonk :(
No co Cenega to Cenega w sumie mnie to niespecjalnie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku odbioru w punkcie osobistym mam prawo odmówić odbioru? Bo zazwyczaj gra przychodziła do mnie już godzinę, pół temu, podejrzewam, że dzisiaj jej już nie otrzymam więc po prostu podrałuję o 18:30 do najbliższego MM/Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leos8@: tak możesz po prostu nie odebrać paczki, w ciągu 5 dni punkt odbioru oodeślę Twoją nie odebraną paczkę spowrotem skąd ją przywieźli ;] Jeżeli zapłaciłeś przelewem z góry to w ciągu dwóch tygodniu pieniądze wrócą na Twoje konto, sam tak zrobiłem bo dla pewności wolalem kupić grę na miejscu.

A teraz sam mam pytanie. Rozpocząłem już wczytywanie gry na steamie, bo jak rozumiem jest to normalna instalacja tak ? W momencie premiery będę musiał tylko zaktualizować patcha który został wypuszczony i będę mógł odrazu bez instalacji z płyty normalnie grać ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ja w vorbisie kupilem skyrima za 99zł

nie rozumiem tych co kupuja na gram.pl za 140zł plus 16 zeta transport co daje lacznie bagatela 156zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Wszelkie posty, które zdradzają elementy fabularne proszę zaznaczać jako spoiler!

Przykład:

Spoiler

Smok kupił lizaka



EDIT: (16-07-2013)

1. Gdyby ktoś miał problem z pobraniem i instalacją Creation Kita albo High Resolution Texture Packa – instrukcja po polsku przygotowana przez lokalnego wydawcę gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344&pid=6232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:26, davis87 napisał:

nie wiem jak wy ale ja w vorbisie kupilem skyrima za 99zł


Ja zapłaciłem 95,99 PLN. :) Ale moja paczka nadal u kuriera w dostawie jest i mi się to nie podoba, bo już późna godzina zaczyna się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:31, Wojman napisał:

Ja zapłaciłem 95,99 PLN. :) Ale moja paczka nadal u kuriera w dostawie jest i mi się
to nie podoba, bo już późna godzina zaczyna się robić.


ale gdzie kupowales? na gram.pl jest cena tylko 139....

roznica 57 zł jest duza mozna inna gre za to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować