Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Jak rozumiem Skyrim mogę już dziś zainstalować a aktywować dopiero jutro, czy tak?
Btw. Mapa w środku jest zarąbista. Świetny materiał, nie to co tanie papierzyska w innych grach, które dotąd spotykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z osiągnięć będą następujące frakcje/klany/rodziny/gildie:

Spoiler


-Towarzysze(?)
-Krąg
-Akademia Zimowej Twierdzy(chyba coś w stylu gildii magów)
-Gildia Złodziei
-Mroczne Bractwo (<3!)
-Gromowładni
-Legion(będzie przeciwnikiem Gromowładnych)


Dodatkowo można zauważyć parę ciekawych rzeczy:

Spoiler


-Będziemy zdobywać forty (Sungard lub Zielony Mur, pewnie są to forty Gromowładnych i Legionu, w zależności za kim się opowiemy to weźmiemy udział w oblężeniu odpowiedniego fortu).
-Zdobędziemy również Samotnie lub Wichrowy Tron.
-Będzie można rąbać drewno, gotować i wydobywać rudę.
-Będzie można kupić dom.
-Będzie można wziąć ślub.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:04, logray napisał:

Wszystko jest tylko kodu nie ma. Pole od kodu jest puste :/

W takim wypadku dzwoń z reklamacją, póki co możesz to jednak najprawdopodobniej obejść - włóż płytę instalacyjną pl a gdy zostaniesz spytany o kod wpisz ten dodany do wersji z kolekcjonerki. Ja właśnie najpierw wpisałem ten kod z EK i teraz gdy wkładam polską płytę gra pyta się mnie o wersję językową ale nie żąda już kodu.
Jeśli nie chcesz ryzykować zmarnowania kodu poczekaj do momentu w którym odblokują grę a napiszę na forum czy ta metoda jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywujesz grę kiedy chcesz (możesz dzisiaj), a Steam zainstalować Ci jej nie pozwoli,bo jak twierdzi gra nie miała jeszcze premiery, ale co jest śmieszne grę możesz jak najbardziej pobrać przez samego Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:09, Karharot napisał:

Jeśli nie chcesz ryzykować zmarnowania kodu poczekaj do momentu w którym odblokują grę
a napiszę na forum czy ta metoda jest skuteczna.

Dzięki. Poczekam :) I tak do niedzieli nie będę miał czasu na zagranie w nią. W sumie to chyba los mnie próbuje przekonać do wersji UK :) Przez pewien czas miałem nawet zamówioną swoją kopię, ale pomyślałem, że chciałbym posłuchać Fronczewskiego i resztę ferajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:10, Prophett napisał:

>

Spoiler

-Gromowładni



No to tyle z planowanej gry po polsku z angielskim dubbingiem. Instaluję pełną angielską
wersję.

A spodziewałeś się niby, że Cenega zatrudni jakiś przyzwoitych tłumaczy?
Może Fronczewski i spółka spiszą się nieźle ale "tłumoczenie" to pewnie będzie fatalne jak to z reguły z Cenegą bywa(poza drobnymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:54, Onybic napisał:

a to to wiem :) ale jednak, to uczucie, że już blisko, heh ciesze sie jak dziecko na
święta ^^


Jej, a ja muszę poczekać jeszcze na kuriera jak na św. Mikołaja. :) Dzwoniłem przed chwilą do DPD i się dowiedziałem, że przesyłki są rozwożone do godziny 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:16, tom25 napisał:

Może Fronczewski i spółka spiszą się nieźle ale "tłumoczenie" to pewnie będzie fatalne
jak to z reguły z Cenegą bywa(poza drobnymi wyjątkami).


Akurat tłumaczenia do Deus Ex: Human Revolution oraz Batman: Arkham City zrobili ponoć wprost genialne. Jak będzie ze Skyrim niektórzy przekonają się już dzisiaj w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź, jednak paczka już przyszła. Akurat w Sferisie był znajomy, który od razu podesłał kuriera pod mój adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, śliczna mapa, którą dostałem z pre-orderem jest niestety przetłumaczona. Na szczęście żadnych rażących tłumaczeń nazw tam nie ma, poza Smoczymostem >< Naprawdę nie dało się przetłumaczyć tego na Smoczy Most? Sigh.

Jak jest z instalacją? Można zainstalować z płytki i potem aktywować w Streamie, czy znowu wszystko skomplikowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać o to samo. PO aktywacji Skyrim pisze mi o jakimś dziwnym wczytywaniu ze Steama. Może ktoś wyjaśnić? To jest normalne pobieranie gry z Neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje do zainstalowania Skyrima, albo z płyty, albo masz możliwość ściągnięcia jej bezpośrednio z poziomu Steama. Pierwszą opcję masz aktualnie do czasu premiery zablokowaną a nic Ci nie stoi na drodze przed ściągnięciem jej teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jednakże wolę poczekać do premiery, gdyż mówiąc szczerze na mojej stancji wolę nie przeciążać internetu. Tak więc poczekam.
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:20, Wojman napisał:

Akurat tłumaczenia do Deus Ex: Human Revolution oraz Batman: Arkham City zrobili ponoć
wprost genialne. Jak będzie ze Skyrim niektórzy przekonają się już dzisiaj w nocy.

Właśnie dlatego wspomniałem o drobnych wyjątkach :)
Oczywiście mam nadzieję, że jakość lokalizacji Cenegi będzie coraz lepsza co nie zmienia faktu, że dotychczasowa większość była kiepska(po raz kolejny piszę : z pewnymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi dwiema wersjami językowymi Skyrim''a w wydaniu polskim? Do każdej z nich jest osobny klucz aktywacyjny na steamie? Każda z nich jest na osobnej płycie? Czy wersja angielska z wydania polskiego jest równoznaczna z wersją angielską kupioną na przykład na Wyspach? Myślicie, że ze względu na potencjalne problemy wydania polskiego ze współpracą z przyszłymi patchami i działaniem modów lepiej jednak będzie kupić wersję z zagranicy, czy może jednak można bez obaw kupować wydanie polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:53, plexi napisał:

Jak to jest z tymi dwiema wersjami językowymi Skyrim''a w wydaniu polskim? Do każdej z nich jest osobny klucz aktywacyjny na steamie? Każda z nich jest na osobnej płycie?

Dwie wersje są obecne jedynie w Edycji Kolekcjonerskiej - w samym oryginalnie zapakowanym pudle EK (przybyłym najprawdopodobniej prosto z UK) znajduje się angielska wersja (łącznie z klucz3em Steam), osobno (czyt. poza pudłem EK) dołączona jest też gra w wydaniu polskim która wygląda jak normalna edycja dostępna w naszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję swoją wersję na Xboxa. Trochę się zdziwiłem, że gra zajmuje jedyne 3,8GB, a sama instalka idzie dość szybko. Dzisiaj za wiele nie pogram, bo już zmęczony jestem, ale ciekawy jestem jakie będzie moje pierwsze wrażenie. Przy okazji mapka w pudełku jest całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować