Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Moj kumpel pokoj obok tez gra juz na konsolowej wersji, ale jak zobaczylem jak to wyglada to parsknalem smiechem. Wole poczekac do jutra rana i pograc sobie w cos co nie wyglada jak gra z przed 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Pete Hines pisze, czas premiery Skyrim jest podzielony na kilka stref czasowych - osobny dla USA, Australii, Azji i reszty świata, w tym Europy. Reszta świata (czyli my) powinniśmy mieć grę odblokowaną o 12:01 czasu GMT, czyli o 23:01. Chyba, że Cenega ma własne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ustawionego steama na "polską wersję" czyli zamiast w steamie Setting masz Opcje to powinieneś mieć też polską wersję, oczywiście w opcjach gry można zmienić język na angielski.
Ale nie wiem dokładnie jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:11, Redjevel napisał:

Jeżeli masz ustawionego steama na "polską wersję" czyli zamiast w steamie Setting masz
Opcje to powinieneś mieć też polską wersję, oczywiście w opcjach gry można zmienić język
na angielski.
Ale nie wiem dokładnie jak to jest ;)


Klikasz prawym na gre, wlasciwosci, jezyk...czekasz chwile...pojawia sie kilka jezykow, wybierasz ktory chcesz i gra zalancza update ktory zmienia Ci wersje jezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:11, Prophett napisał:

Z tego co Pete Hines pisze, czas premiery Skyrim jest podzielony na kilka stref czasowych
- osobny dla USA, Australii, Azji i reszty świata, w tym Europy. Reszta świata (czyli
my) powinniśmy mieć grę odblokowaną o 12:01 czasu GMT, czyli o 23:01. Chyba, że Cenega
ma własne zdanie na ten temat.


Oby, oby - bo oczekują z niecierpliwością :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:59, Gosu napisał:

Moj kumpel pokoj obok tez gra juz na konsolowej wersji, ale jak zobaczylem jak to wyglada
to parsknalem smiechem. Wole poczekac do jutra rana i pograc sobie w cos co nie wyglada
jak gra z przed 3 lat :)

Niestety trzeba przyznać Ci rację. Mam wersję na Xboxa, gram już jakąś godzinę i muszę powiedzieć szczerze, że oprawa nie jest najwyższych lotów. Tekstury rzeczywiście wyglądają jak z przed 3 lat, są rozmazane, kompletny brak AA, drzewa mają tak ostre krawędzie, że średnio to wygląda.

Jednak... nie da się odmówić uroku samego tła, stworzone lokacje przynajmniej te początkowe, które właśnie widzę wyglądają barwnie i wraz z towarzyszącym soundtrackiem (który swoją drogą od samego początku już uświadomił mnie, że jest świetny, a kolejne słyszane utwory tylko mnie w tym utwierdzeniu przekonują) nastrajają fajny klimat. Klimacik jest swoją drogą od samego początku, podobał mi się ten wstęp i akcja. Właściwie nie przeszkadza mi nawet to, że gra jest po angielsku.

Wszystko od samego początku wydaje się być takie przejrzyste i intuicyjne, wiesz co masz robić itd. Osobiście czuję, że odinstalowanego BF3 nieprędko zainstaluję ponownie, bo spędzę z świecie Skyrim sporo godzin. Jeszcze raz co do oprawy, niestety trzeba się z tym pogodzić, na PC pewnie wygląda lepiej. Ja sam nie wiem czy wersja PC ruszyłaby na moim sprzęcie, niby Oblivion ładnie chodził, ale odzwyczaiłem się od PC i niestety nie powrócę do niego nawet za cenę braku polonizacji w konsolowej wersji gry.

Co jeszcze bardzo mi się spodobało to walka, może nie jest to jakaś nowość, nie wiem czy przypomina ona tą z Obka, ale zwyczajnie czuję tą siłę uderzenia mieczem/maczugą czymkolwiek.

@EDIT
Przepraszam za liczne powtórzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Skyrim jest od Cenegi to może doradzicie mi w innej sprawie związanej z tym dystrybutorem:
otóż, nie mogę zarejestrować w Kompanii Graczy swojej kopii Borderlands GOTY - pierwszy człon klucza jest za długi o jeden znak - co z tym zrobić/, pisać do nich?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pięknie. Nie mogę zainstalować gry (bo pisze, że jeszcze nie wyszła), ale mogę preloadować ją z netu. Gdzie tu logika?

A mogłem po prostu wziąć kopię od Razora i nie miałbym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:40, balin2 napisał:

O, pięknie. Nie mogę zainstalować gry (bo pisze, że jeszcze nie wyszła), ale mogę preloadować
ją z netu. Gdzie tu logika?

A mogłem po prostu wziąć kopię od Razora i nie miałbym problemu.


Prawda? i juz nawet patcha razor wypuścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:45, Ifym napisał:

Za chwile tu wielki obrońca Wojman wpadnie i będziecie mieli razory.


za co niby? za obserwację prostego faktu, że piraci, którzy ukradli grę moga już w nią grać, a ja który kupiłem ją za cieżko zarobione pieniądze musze czekać?

zresztą nieważne już :) odliczanie trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:11, Prophett napisał:

Z tego co Pete Hines pisze, czas premiery Skyrim jest podzielony na kilka stref czasowych
- osobny dla USA, Australii, Azji i reszty świata, w tym Europy. Reszta świata (czyli
my) powinniśmy mieć grę odblokowaną o 12:01 czasu GMT, czyli o 23:01. Chyba, że Cenega
ma własne zdanie na ten temat.


Jesli GMT 12:01 to w Polsce mamy GMT +1, czyli pierwsza w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:40, balin2 napisał:

O, pięknie. Nie mogę zainstalować gry (bo pisze, że jeszcze nie wyszła), ale mogę preloadować ją z netu. Gdzie tu logika?

Gra ma swoją premierę 11, to że masz ją w rękach już dzisiaj ma służyć temu żebyś mógł ją odpalić natychmiast w chwili premiery a nie przed nią.

Dnia 10.11.2011 o 20:40, balin2 napisał:

A mogłem po prostu wziąć kopię od Razora i nie miałbym problemu.

Za propagowanie piractwa dostajesz ostrz4eżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:42, Wegiel1 napisał:

Prawda? i juz nawet patcha razor wypuścił :)

Nie będę się pytał skąd i dlaczego to wiesz, przyznam jedynie ostrzeżenie za to samo co powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:47, Wegiel1 napisał:

za co niby? za obserwację prostego faktu, że piraci, którzy ukradli grę moga już w nią
grać, a ja który kupiłem ją za cieżko zarobione pieniądze musze czekać?

On nawet za to Cie zbanuje. Namawiasz przecież do piractwa, stfu! :)

A poważnie - Ja tam czekam na GOTY aż wyjdzie na PS3 - Mam nadzieję tylko że spolszczą grę wtedy, przynajmniej żeby napisy były. Tylko ta cenega cholerne mnie martwi, oni wszystko potrafią skopać. Fallouta 3 na plejaka im nigdy nie wybacze.

EDIT: Może nie Wojman akurat tym razem. Na szczęście nie Wojman. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, kupiłem dzisiaj oryginał, ale dostaję ostrzeżenie za propagowanie piractwa. Nieźle.

Gra ma premierę 11, a ja nie pisałem o granie w nią ani o odpalanie, tylko o to, że na Steamie mogę ją preloadować (ściągnąć z netu), ale z płyty zainstalować nie mogę. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować