Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Chyba ide spac. Nawet jesli dotrwam do 1 godziny to bede tak zmeczona, ze i tak nie bede mogla sie skupic na grze. Kurcze no, jak nie za godzine to najwczesniej o 15 jutro eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wróciłem do domu z pudełkiem Skyrima pod pachą cały czas mi leci w odtwarzaczu soundtrack :) muzyka to jest coś, co naprawdę wyróżnia tą serię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 00:31, Bartma11 napisał:

O co tu chodzi ? Czekam z wywalonym jęzorem od 16 i co nie działa ? Ktoś zna powód tego stanu rzeczy ?

Ja czekam jeszcze do 1 (podejrzewałem od początku że to będzie najbardziej prawdopodobna godzina). Jeśli i wtedy nic się z tym nie ruszy to najlepiej idź spać i sprawdź znowu rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość: kurier nie przywiózł mi dzisiaj przesyłki ze Skyrim i wyglądało na to, że nie pogram dzisiaj w tę grę. ;,-( Dobra wiadomość: dobry kolega pożyczył mi kluczyk do Steam i mu go oddam jak mój egzemplarz gry przyjdzie, więc teraz Skyrim ściągam ze Steama i... jeszcze dzisiaj sobie pogram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:03, Tomasssis napisał:

No i ?


No i zaraz będzie nagroda za spam... Ja rozumiem niecierpliwość, ale piszcie posty coś wnoszące to nie czat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować