Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Nie dotyczy, przeczytaj newsa.

We learned that intruders obtained access to a Steam database in addition to the forums. This database contained information including user names, hashed and salted passwords, game purchases, email addresses, billing addresses and encrypted credit card information. We do not have evidence that encrypted credit card numbers or personally identifying information were taken by the intruders, or that the protection on credit card numbers or passwords was cracked. We are still investigating.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:06, Kamiloos napisał:

Czyzby pierwszy patch mial 3 GB? Bo tyle mi pobiera steam wlasnie :P


U mnie dokładnie to samo :D a już wcześniej ściągałem z 5 GB :D jeśli to jest ten patch to chyba zmienia połowę gry ;) no nic, o pierwszej to raczej się nie da zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie jak to wcześniej kolega pisał, że o 6:01 będzie można aktywować. Albo coś podobnie z Deusem tam chyba do 3 trzeba było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:10, Leos8 napisał:

Dalej nic, wyskakuje komunikat, że Skyrim jeszcze nie miało swojej premiery. ;/ A jak
u was?

Tak samo, ponad to wiem, że piraci już sobie grają w najlepsze chyba od wczoraj, a także wiem, że kody z oblivona na nieśmiertelność i latanie wraz z przechodzeniem przez ściany działają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:12, Vivek1 napisał:

Tak samo, ponad to wiem, że piraci już sobie grają w najlepsze chyba od wczoraj, a także
wiem, że kody z oblivona na nieśmiertelność i latanie wraz z przechodzeniem przez ściany
działają....


Heh, już widzę jak Karharot daje ci ostrzeżenie za propagowanie tego niecnego procederu, jakim jest piractwo.

Co do Skyrima, to nie ma co się napinać. Czekaliśmy kilkanaście miesięcy, poczekamy kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:15, rolo318 napisał:

[M-I]
Heh, już widzę jak Karharot daje ci ostrzeżenie za propagowanie tego niecnego procederu,
jakim jest piractwo.

Co do Skyrima, to nie ma co się napinać. Czekaliśmy kilkanaście miesięcy, poczekamy kilka
godzin.

Jak mogę być piratem jak kupiłem grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:18, Vivek1 napisał:

> [M-I]

Dnia 11.11.2011 o 01:18, Vivek1 napisał:

Jak mogę być piratem jak kupiłem grę?


Ile razy mamy prosić o cięcie cytatów i powrót do tematu wątku... Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że tego typu informacje powinny być zamieszczane na pudełku bądź na stronach. Człowieka traktuje się ostatnio jak powietrze a najlepiej, żeby tylko zapłacił za produkt a potem to niech idzie sobie do lasu. Ja osobiście chciałbym zapytać kogoś , kto odpowiedzialny jest za kod umożliwiający aktywowanie gry na steam ?? Jeżeli producent pisze, że 11.11. to jeżeli w moim kraju jest już 11.11 gra ma być dostępna i możliwa do zainstalowania i rozpoczęcia przygody. W takim razie uważam, że produkt jest wybrakowany i zastanawiam się czy istnieje jakaś możliwość reklamowania takiego produktu. Bo przecież kupuje produkt, którego chce użyć a tutaj nawet nie ma żadnej informacji na przysłowiowej kartce papieru. Tak de facto ja wcale nie muszę pamiętać o tym, że jest coś takiego jak GMT. A poza tym to żyjemy w XXI wieku i naprawdę nie jest trudno zrobić zabezpieczenie odblokowujące regiony na świecie. Dodatkowo, czuję się okradziony, bo przecież osoby, które "spiratowały" produkt już dawno grają i cieszą się produktem , za który ja zapłaciłem a mogę pooglądać sobie tylko pudełko, choć kalendarz pokazuje 11.11. Naprawdę żenada, moim skromnym zdaniem. A i jeszcze .... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, to jak ja mam teraz iść spać? Kawa wypita, nerwy zszargane...
Następnym razem sprowadzam zza granicy. Wydawca potraktował nas, delikatnie mówiąc, jak wałów.

Całe lata czekania na kolejną część Elder Scrolls zepsute przez dystrybutora. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:29, Lirlopek napisał:

[...] Naprawdę żenada, moim skromnym zdaniem. A i jeszcze .... dobranoc :)


Tak sie sklada, ze sie z toba w pelni zgadzam.
I tyle chcialem powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:29, GothosPl napisał:

Taaa, to jak ja mam teraz iść spać? Kawa wypita, nerwy zszargane...
Następnym razem sprowadzam zza granicy. Wydawca potraktował nas, delikatnie mówiąc, jak
wałów.

Całe lata czekania na kolejną część Elder Scrolls zepsute przez dystrybutora. Super.


Dystrybutor nie odpowiada za to, że STEAM mówi "nie zainstalujesz gry". Dystrybutor tylko dostarcza Ci grę na twój rynek i może co najwyżej domagać się teraz jakiejś rekompensaty dla swoich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co to oznacza. To że jedynie później zagramy, czy jednak nasza wersja jest tą "specjalną", widzianą przez Steam, jako zupełnie inny produkt od reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:33, Lirlopek napisał:

Dystrybutor nie odpowiada za to, że STEAM mówi "nie zainstalujesz gry". Dystrybutor tylko
dostarcza Ci grę na twój rynek i może co najwyżej domagać się teraz jakiejś rekompensaty
dla swoich graczy.


Dystrybutor zamówił klucze US żeby było taniej i zablokował możliwość kupienia wersji EU przez Steam.
Rekompensatę to ja poproszę od dystrybutora, jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować