Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 01:29, GothosPl napisał:

Taaa, to jak ja mam teraz iść spać? Kawa wypita, nerwy zszargane...
Następnym razem sprowadzam zza granicy. Wydawca potraktował nas, delikatnie mówiąc, jak
wałów.

Całe lata czekania na kolejną część Elder Scrolls zepsute przez dystrybutora. Super.

To steam i bethesda, a nie CENEGA. Tutaj cenega nie ma nic do gadania, powinnieneś się cieszyć, że udało im się wynegocjować pełne spolszczenie, a także za to, że dotarła do Ciebie w jakości jakiej się spodziewałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam i Bethesda?
Bardzo ciekawe.. Dystrybutor nawet gdyby nie odpowiadal - a tak nie jest - ma obowiazek ponformowac o tym fakcie, nas uzytkownikow kiedy bedzie mozna grac.

W Angli graja od pol godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:36, Vivek1 napisał:

To steam i bethesda, a nie CENEGA. Tutaj cenega nie ma nic do gadania, powinnieneś się
cieszyć, że udało im się wynegocjować pełne spolszczenie, a także za to, że dotarła do
Ciebie w jakości jakiej się spodziewałeś.


Cieszyć za spolszczenie? Pudło, bo jak tylko się da będę próbował dorwać instalkę w EN. Jak jeszcze się okaże, że żeby pograć w EN będę musiał skombinować kod z innego regionu, to szlag mnie trafi.

Cieszyć, że dotarła w jakiejkolwiek jakości? Pudło, bo gdyby nie "wynegocjowali" blokady regionalnej ze Steam Store, to bym nawet nie pomyślał o kupieniu pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:36, Vivek1 napisał:

To steam i bethesda, a nie CENEGA. Tutaj cenega nie ma nic do gadania, powinnieneś się
cieszyć, że udało im się wynegocjować pełne spolszczenie, a także za to, że dotarła do
Ciebie w jakości jakiej się spodziewałeś.


Spolszczenie ma gdzies bo nawet najlepiej zrobione - a slyszalem pare dobrych i to niewatpliwie bedzie w czolowce - jest duzo gorsze niz orginal, a z jezykiem angielskim nie mam problemow.

Natomiast gdyby wlasnie nie dystrybutor, ktory DOMAGAL sie blokady sprzedazy tej gry w polsce, moglbym pobralbac ja ze steama i grac juz o polnocy a nie czekal na 6ta rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:42, Isildur napisał:

Ludzie Cenega tutaj nie ma nic do gadania i tyle. Aktywacje obsługuje steam i tyle...


Tak? To wytłumacz mi, proszę, dlaczego sprzedaż przez Steam Store została zablokowana w moim regionie? Bethesda i Steam chyba wolałyby moje 59 czy ile tam Euro bezpośrednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:36, Vivek1 napisał:

To steam i bethesda, a nie CENEGA. Tutaj cenega nie ma nic do gadania, powinnieneś się
cieszyć, że udało im się wynegocjować pełne spolszczenie, a także za to, że dotarła do
Ciebie w jakości jakiej się spodziewałeś.


Cenega się tym zajmuje i z tego żyje. Podobnie Bethesda. Dziękować więc jednym i drugim za to że sprowadza grę na której nieźle zarobią chyba nie jest normalne :) ? A dziękować za to że produkt jest w jakości takiej jak się spodziewałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:45, GothosPl napisał:

Tak? To wytłumacz mi, proszę, dlaczego sprzedaż przez Steam Store została zablokowana
w moim regionie? Bethesda i Steam chyba wolałyby moje 59 czy ile tam Euro bezpośrednio...


Tak właśnie. I to nie pierwszy raz - podobnie było z Rage i DLC do Fallouta NV. Aktywacje obsługuje Steam, ale warunki aktywacji to już sprawa między Cenegą a Bethesdą. Ani Bethesda ani Steam nie zyskują nic blokując możliwość kupna Skyrim online, zyskuje Cenega - ma niemalże monopol na sprzedaż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:45, GothosPl napisał:

Tak? To wytłumacz mi, proszę, dlaczego sprzedaż przez Steam Store została zablokowana
w moim regionie? Bethesda i Steam chyba wolałyby moje 59 czy ile tam Euro bezpośrednio...


A skąd ja mam to wiedzieć? Aktywacja kiedy będzie Cenega podała na stronie, do której link już był podawany. Jeszcze 4 godziny i grę aktywujesz, a noc jest od spania nie grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:50, Isildur napisał:

A skąd ja mam to wiedzieć? Aktywacja kiedy będzie Cenega podała na stronie, do której
link już był podawany. Jeszcze 4 godziny i grę aktywujesz, a noc jest od spania nie grania
;)


Co nie zmienia faktu, że potraktowani zostaliśmy perfidnie.

A że do spania - nie dość, że jeszcze przez 3-4 godziny nie będę w stanie spać, dzisiejsza noc (i jutrzejsza, i pojutrzejsza) to nie zwykła noc. Na Morrowindzie miałem przegrane 3000-4000 godzin jeśli nie więcej, nai Oblivionie na pewno ponad 1500, na Skyrima czekałem długo i, do dzisiaj, spokojnie. Podnosi mi ciśnienie "specjalne traktowanie" w stosunku do reszty Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:39, GothosPl napisał:

[M-I]
Cieszyć za spolszczenie? Pudło, bo jak tylko się da będę próbował dorwać instalkę w EN.
Jak jeszcze się okaże, że żeby pograć w EN będę musiał skombinować kod z innego regionu,
to szlag mnie trafi.

Cieszyć, że dotarła w jakiejkolwiek jakości? Pudło, bo gdyby nie "wynegocjowali" blokady
regionalnej ze Steam Store, to bym nawet nie pomyślał o kupieniu pudełkowej.

Nie napisałem jakiej kol wiek jakości, przeczytaj jeszcze raz! Na pudełku widnieje napis, że jest jeszcze w angielskiej wersji, więc możesz podczas instalacji wybrać język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:55, Vivek1 napisał:

Nie napisałem jakiej kol wiek jakości, przeczytaj jeszcze raz! Na pudełku widnieje napis,
że jest jeszcze w angielskiej wersji, więc możesz podczas instalacji wybrać język angielski.


te 5.6GB ze Steama ściągałem całe 12 minut, to chyba nawet szybciej niż z DVDziaka.

Ych, ide próbować przynajmniej chwilę pospać. Trzeba było robić łyski a nie kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:54, GothosPl napisał:

Na Morrowindzie miałem przegrane 3000-4000 godzin jeśli nie więcej, nai Oblivionie na pewno ponad 1500

Polecam wyjść od czasu do czasu na dwór. Tam też jest fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem wcześniej na konsolach tekstury są dość rozmazane, w ogóle nie mogę przeczytać tabliczek z miastami na znakach omg. Przy okazji wie ktoś gdzie na początku można jakiegoś wierzchowca znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 02:10, Damianuss1 napisał:

Jak wspominałem wcześniej na konsolach tekstury są dość rozmazane, w ogóle nie mogę przeczytać
tabliczek z miastami na znakach omg. Przy okazji wie ktoś gdzie na początku można jakiegoś
wierzchowca znaleźć?

Przed miastami powinny być jakieś do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować