Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 15:50, Lucas01 napisał:

Mam tak samo. Nie wiem czemu tak jest. Co do gry to dopiero 30 minut pograłem i wciąga
draństwo.


Aż tak to nie przeszkadza w full HD cienie ładnie wyglądają, ale wolał bym mieć włączone. A co do gry to ja pograłem już 5h i też powiem, że wciąga podoba mi się nawet system walki i w końcu mogę się bawić 2 mieczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:11, Isildur napisał:

A jakiego masz lapka chodzi mi o grafikę i procesor? :)


asus k52j procesor pentium p6100 2x2ghz
4 gb ramu
i ati radeon 5470
teraz to złom rok temu jak byl kupowany tez nie był najlepszy ale sporo się zaskoczyłem. Textury na high cienie na low bez antyaliasu
jako ze mam podłączony monitor 18,5 " to i rozdziałka 1366x768. Na 1920x1020 pewno byloby niegrywalne jestem ciekaw jak gra będzie śmigać na stacjonarce z 24" monitorem mocniejszym procem ale starsza karat tylko hd 4850 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:59, ja33no napisał:

Kliknij prawym na głośniczek (ten na pasku dolnym), wybierz "urządzenia do odtwarzania".
Jeżeli np. używasz słuchawek tak jak ja to je wybierz z listy, kliknij właściwości. Potem
w zakładce zaawansowane wybierz w częstotliwość w formacie domyślnym 44100 Hz, czyli
tą najgorszą opcje. Daj zastosuj i wszystko śmiga. Tutaj nie chodzi o kartę graficzną
bo ja mam radeona tylko właśnie o dźwięk. Teraz gra działa normalnie, skończyłem już
prolog.

hehe ja kolego wielkie dzieki pomine juz temat ze od wczoraj o 1 w nocy udało mi sie dopiero teraz odpalic dziekuje za ujawnienie w 100% dzialającego sekretu ktury pewnie niejednemu utrudniał zycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:37, Selv napisał:

http://www.metacritic.com/user/Merrill4Life
"Troll must go on"

Wiedzmina porównywali do DA2, teraz pora na Skyrima.
Czy Bioware ma naprawdę najgorszych fanów/PR?

DA2 było spoko. I tylko tyle, bo fajnie spędziłem 23godz. Ale Wiedźmin zjada "to" na śniadanie. Jutro lecim po Skyrima i zobaczymy ile prawdy w ocenie tego gościa. Jedno jest pewnie. Trzeba mieć nierówno pod sufitem aby dać DA2 pełną "dyszkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie poszedlem zupelnie w inna strone niz ''powinienem''. Znalazlem jakas krypte z wampirami, wycinam sobie ich wycinam, mysle sobie ale latwo i nagle doszedlem do ich lidera. Ale dostalem baty :D musialem wiac przez cala jaskinie a ten jeszcze wskrzeszal wszystkich ktorych zabilem i tak maraton zakonczyl sie z 10 wampirami na karku :D No nic wroce tam pozniej...znacznie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie dość krótko od premiery minęło i gre sie nie ocenia za początek tylko ocena za całokształt a nikt gry od premiery nie mógł przejść bo za mało czasu miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:53, karolekx23x napisał:

I tak sadze że oceny przed premiera są zawyżone dla tej gry, dla mnie nie ma podstaw
gra aby zdobyć tytuł gry roku.


Dlaczego nie? Jeśli gra się podoba i gracze są zachwyceni, to gra zasługuje na tytuł gry roku. Ja grę ocenie we wtorek, ale myślę, że się nie zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:53, karolekx23x napisał:

I tak sadze że oceny przed premiera są zawyżone dla tej gry, dla mnie nie ma podstaw
gra aby zdobyć tytuł gry roku.


Masz, grasz? Jeśli nie, to nie oceniaj. Jeśli masz - to i tak trochę za krótko, żeby oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:57, karolekx23x napisał:

Narazie dość krótko od premiery minęło i gre sie nie ocenia za początek tylko ocena za
całokształt a nikt gry od premiery nie mógł przejść bo za mało czasu miał.

Cóż, większość recenzentów dostała grę na ~2 tygodnie przed premierą. Jak dla mnie, to kupa czasu na zapoznanie się z tytułem.
Poza tym, recenzja to głównie opis i ocena własnych doświadczeń z tytułem, a te po ~50 godzinach z grą stają się dość jednolite.
Kaman, nie ma co hejtować. Skyrim wydaje się prowadzić w rankingach i wygląda na to, że na tytuł rzeczywiście zasługuje. Osobiście, jestem bardziej nahajpowany niż wcześniej byłem na BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już parę ładnych godzin, nawet nie zauważyłem kiedy za oknem zrobiło się ciemno. Nagle doszedłem do wniosku, że chciałbym jednak grać inną rasą... jest już jakiś program który to zmienia? Bo rozumiem, że nie ma takiego sposobu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:01, karolekx23x napisał:

Jako na długość i wielkość gry to an pewno sam bym byl na plus ale obawiam sie liniowości
i innych aspektów i te wydane 140 zeby nie poszło w błoto.

W błoto raczej nie pójdzie, zresztą sam pograsz to ocenisz ;)
Ja od pewnego czasu gry serii The Elder Scrolls bardzo lubię, a zaczynałem na Oblivionie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:03, ja33no napisał:

Gram już parę ładnych godzin, nawet nie zauważyłem kiedy za oknem zrobiło się ciemno.
Nagle doszedłem do wniosku, że chciałbym jednak grać inną rasą... jest już jakiś program
który to zmienia? Bo rozumiem, że nie ma takiego sposobu w grze.

Tak samo ja :) stworzyłem orca i jakoś dziwnie nim się gra... sądzę że epicko grało,by się tym nordem.
chociaż i tak nie ma to prawie żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kody przeznaczone do Obliviona działają, o ile się orientuję był kod na zmianę rasy. Poszukaj i sprawdź może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilę już pograłem i graficznie wygląda to bardzo podobnie do Obliviona, chyba tylko oświetlenie i dym robią lepsze wrażenie
grę ustawiłem tak, jak na screenach, tylko jeszcze nie wiem, jak ustawić to " pole widzenia "

20111111172143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować