Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Da się dac pod hotkeye dwa przedmioty? Tzn. że jak nacisnę "1" to odrazu wyciągnie mi tarczę i miecz, czy muszę ciągle klikać "1" (miecz) i "2" (tarcza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 10:28, Astropath napisał:

W jaki sposób można odnaleźć kompana?

Spoiler

Lydia mi się gdzieś zapodziała po tym jak Aeia
ją podmieniła po transformacji w wilkołaka.



Spoiler

Ja ją zostawiłem koło siedziby Towarzyszy w Białej Grani i o niej zapomniałem. Jak po pewnym czasie wróciłem do Smoczej Przystani to ją tam zastałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z plamami oleju na ziemi :) jak się je podpali pod przeciwnikami to nie mają szans :D ogólnie te efekty czarów są bardzo fajne ;) drewniane blokady też niszczyłem ogniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:01, Enqore napisał:

Gracie na padzie czy klawiatura + mysz? jak jest wygodniej?


Obawiam się, że na padzie, bo ja sam nerwicy dostaję jak włażę do plecaka, drzewka umiejętności i tak dalej i męczę się przy klawie i myszce. Widać, że nic nawet nie zrobili aby gracze PeCetowi mieli łatwiej w przeglądaniu menu, tylko przenieśli jak było i dodali kursor, który nic nie pomaga.

Choć akurat przy walkach jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem się rano po kilku sklepach, by stwierdzić absencję gry w TESCO (jeszcze nie wypakowali z magazynów?) Natomiast w Vobisie faktycznie wyczerpali egzemplarze, we wtorek kolejna dostawa, za którą będą liczyli sobie już trochę więcej niż 100 zł... Dlatego został mi Saturn i ubytek 120 zł. Instalacja w toku...

BTW, widzę, że już na początku instalacji poproszono mnie o zalogowanie się na Steam. Powiedzmy, że zaraz będę chciał zainstalować grę także na lapku. Będę mógł to zrobić przy pomocy płyty czy też przez to, że właśnie wykorzystałem mój kod do aktywacji będzie trzeba grę pobierać? Mam nadzieję, że jeśli zaloguję się tam na Steam, to podczas instalacji wykryje, że mam to już przywiązane do konta i instalacja pójdzie prężnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 10:48, Hartus napisał:

Wersję pudełkowe działają prze GfWL, a cyfrowe przez Steam?

To, że gra ma na pudełku logo GFW nie oznacza, że wykorzystuje klienta GfWL. GfW to zwykły proces certyfikacji Microsoftu.

Skyrim wymaga Steama (każda wersja PCtowa ofc), bo wykorzystuje Steamworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat samych spraw technicznych - fabuły itd, nie ruszam.
Menusy tej gry - interface - drzewko talentów itd. to dno straszne - mało wygodne i nie czytelne
Reszta jest ok - gra się fajnie.
Obsługa postaci nie wygodna - gdzie informacje o chorobach ? moja postać jest chora -np. ma mniej staminy - w statystykach patrzę - choroby - 0 ;/
Drzewko talentów mało czytelne - jakieś kolorowe bajery, ale nie wygodne. Trzeba tracić sporo czasu na latanie po "gwiazdkach'', aby przeczytać co dany talent daje.
Szybkie menu niby daje rade - jednak wolę paski i wiedzieć co mam gdzie przypisane.
Obsługa myszki - raz działa, raz nie ( w menusach i dialogach ) - np. w dialogu trzeba często klawiszami zjechać na daną frazę i dopiero klik - samo kliknięcie w interesującą nas wypowiedzieć często nie działa.
Ogólnie obsługa myszy szwankuje - trzeba grać klawa + mysz - nie wygodne - śmierdzi tu chamskim portem na kilometr.
Grafika szału nie robi - przyzwoita - przy W2 wygląda biednie, no ale to otwarty świat - można przeżyć, chodź po kilku godzinach zabawy robi się monotonie - jest jakoś tak pusto poza miastami.
Level- scaling czuć, chodź nie jest już taki chamski jak w Obku - na razie jest ok.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak otwierać zamki w tej części? W Oblivionie bez problemu otwierałem, a w Skyrimie już 20 wytrychów połamałem i nic nie otworzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 12:09, laki13 napisał:

Jak otwierać zamki w tej części? W Oblivionie bez problemu otwierałem, a w Skyrimie już
20 wytrychów połamałem i nic nie otworzyłem...


Banał przecież. Myszką ustawiasz wytrych, a klawiszem a przesuwasz zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Tesco oglądałem pudełko i z tyłu nie było loga Steamworks, które jest obecne na każdej grze wymagającej Steama dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:04, nightfaler napisał:

> co, gdzie i na co mam pozmieniać?
No wszystko tak jak piszą w pliku SkyrimPrefs, znajdziesz go w /Swoich Dokumentach/My
Games/Skyrim.


Forum mi pdło od wczoraj ...

Hmm ... a nie " pliki programów ", " Steam ", " Steammapps ", " Common "," Skyrim ", " Skyrim "?
tam gdzie piszesz też ten folder jest i który z nich mam zmienić?
i jak, bo w tym poradniku nie pisze, co zamienic na co .

są już też jakieś mody ale na tym też się nie znam ...
http://www.skyrimnexus.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wie ktos cos o edytorze do Skyrima? Jakos nie moge znalezc w folderze z gra...
2. Mam strasznie duzo skradzionych gratow, ale nie moge ich nigdzie sprzedac. Wie ktos o jakims neutralnym kupcu (nie z gildi zlodziei), ktoremu pozna powciskac te graty (bez perku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2011 o 11:44, scott napisał:

Level- scaling czuć, chodź nie jest już taki chamski jak w Obku - na razie jest ok.



No właśnie - mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak to jest z tym level scallingiem? Bardzo Wam przeszkadza/ jest widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jednak kolejny problem: jestem już chyba tuż przed tym

Spoiler

skarbem w Czarnygłazie i muszę ustawić 3 symbole i włożyć klucz

. Wie ktoś jaka jest prawidłowa kolejność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować