Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2011 o 20:49, Bongo777 napisał:

Raczej nie jest to normalne , przy moim łączu 16MB prędkość ściągania miałem 500 - 700
KBs, może zmie serwer na polski w ustawieniach , ja osobiście ściągałemz niemieckiego
- Frankfurt.


W oknie pobierania pliku mam nawet info, że maksymalna prędkość to 887KB/s, ale co z tego, skoro przeważnie, to znaczy zawsze gdy sprawdzam, jest poniżej 10. Spróbuję ze zmianą serwera jak radzisz, bo przy tym transferze prędzej do pracy pójdę w poniedziałek niż zagram w Skyrim.
Jeszcze małe pytanie: jak zmienić serwer na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie poilerem jeśli powiem, że w grze są werewolf. Właśnie wykonuję zdania dla moich braci, muszę przyznać, że fabularnie kompletnie się nie nudzę. Są ciekawe momenty, fajne akcje, no i ten wątek z wilkołakami... genialne. Kompletnie olewam główny wątek, wykonywanie zadań pobocznych daje sporo funu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak ;) Ja już to trochę czasu temu osiągnąłem i raczej to 4fun. Jedyny plus że dość szybko potem będziesz mógł się przemieszczać ale tak ani nei możesz itemów zbierać, ani health potionów użyć ale fajna sprawa dla rozrób czy dla odmiany :) Zobaczysz co potem zacznie się tam dziać...

Ponawiam pytanie. Ktoś wie jak ulepszać krzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:19, Damianuss1 napisał:

Myślę, że nie będzie poilerem jeśli powiem, że w grze są werewolf. Właśnie wykonuję zdania
dla moich braci, muszę przyznać, że fabularnie kompletnie się nie nudzę. Są ciekawe momenty,
fajne akcje, no i ten wątek z wilkołakami... genialne. Kompletnie olewam główny wątek,
wykonywanie zadań pobocznych daje sporo funu.


Czyli standard w TES''ach ;))))

Jak sądzicie, zadań pobocznych, smaczków etc.. jest na tyle żeby starczyło na 100h + grania? (zastrzegam, że jeszcze swojej kopii nie mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:25, Infes napisał:

Ponawiam pytanie. Ktoś wie jak ulepszać krzyki?


Znajdujesz kolejne słowa i dokładasz/zużywasz duszę smoka... jeśli o to Ci dokładnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O wilkołakach już było wiadomo, ale imo idiotycznie to rozwiązano.

Spoiler

W ogóle się tym nie zajmuję, ciekawe czy będę miał od nich coś jeszcze do roboty bez zostawania wilkołakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:30, Damianuss1 napisał:

> Czyli standard w TES''ach ;))))
Widzę, że masz wiedzę. Wiesz może czy w Obku też były wilkołaki?


Nie było. Tylko wampiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:32, Sipso2008 napisał:

Nie było. Tylko wampiry.

Hmm ok, ale zdaje się, że w którymś dodatku do morka one były w takim razie. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie można zdobyć księgi z zaklęciami na wyższym poziomie niż nowicjusz i uczeń ? Nigdzie nie mogę znaleźć takiego kupca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie skąd kupić surowce do kucia pancerza i broni ? Chodzi mi tutaj o zwykłe metale jak żelazo, stal , skóra ? U kowala się skończyły a nigdzie indziej ich nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak mam porozmawiać z Gianną! To jest jedno z zadań dla Mrocznego Bractwa.

Spoiler

Idę do tego komendanta, pokazuję mu glejt i wchodzę do wieży. Tam mam iść porozmawiać z tą Gianną i nic się właściwie nie dzieje. Przedstawiam się jako Smakosz, ona jest zaskoczona i koniec! Nawet jak założę tą czapkę kucharza to nic się nie dzieje. Cały czas ten sam dialog. Może ktoś wie co muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przystąpić do

Spoiler

Gildii Złodziei w Riften (Pękninie). Już trzecia misja to coś w rodzaju mini-Thiefa :D czyli jest włamywanie się do domu i omijanie strażników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem, gram i na razie jestem baaardzo zadowolony :)
Tylko jedna rzecz mnie niepokoi: za żadne skarby nie wiem jak przypisać miecz do lewej dłoni a czar do prawej (jakbym nie robił, to miecz jest zawsze w prawej a czar w lewej, albo mogę mieć sam czar w którejkolwiek ręce albo sam miecz w którejkolwiek ręce. A jak mam miecz i czar jednocześnie to czar w lewej a miecz w prawej - a ja chę na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj psikus bo to jest odgórnie narzucone przez grę ;)) Oooooo... Tak w ogóle to udało mi się właśnie znaleźć jeszcze lepszy set(pancerz, rękawiczki itd) od krasnoludzkiej w tym momencie aczkolwiek wygląda gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączyć do mrocznego bractwa? Wygląda to tak jak w Oblivionie czy trzeba

Spoiler

pogadać z tym gościem o którym mowa była jakoś na początku

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 23:17, Abi_Dalzim napisał:

Zakupiłem, gram i na razie jestem baaardzo zadowolony :)
Tylko jedna rzecz mnie niepokoi: za żadne skarby nie wiem jak przypisać miecz do lewej
dłoni a czar do prawej (jakbym nie robił, to miecz jest zawsze w prawej a czar w lewej,
albo mogę mieć sam czar w którejkolwiek ręce albo sam miecz w którejkolwiek ręce. A jak
mam miecz i czar jednocześnie to czar w lewej a miecz w prawej - a ja chę na odwrót :)


Klikając na miecz, lub czar w ekwipunku zrób to odpowiednim przyciskiem myszy- w zależności, co w której chcesz mieć łapie. Jedynie tarcze są przypisane do lewej ręki, resztę można zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować