Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Swoją drogą, też macie problem z dźwiękiem w Skyrim? U mnie jest masakrycznie cichy, mimo że dźwięk ustawiłem na max. Przez weekend mi to nie przeszkadzało bo byłem całkowicie sam i miałem absolutną ciszę ale teraz jak słyszę codzienne krzątanie się to widzę jak bardzo cicha jest ta gra. To nie wina sprzętu - słuchawki mam podgłoszone na max, we wszystkim innym - grach, muzyce, filmach działa wszystko świetnie. Tylko w Skyrim jest baaaaardzo cicho. Ktoś wie jak na to poradzić? Mam Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 16:54, Nagaroth napisał:

Swoją drogą, też macie problem z dźwiękiem w Skyrim? U mnie jest masakrycznie cichy,
mimo że dźwięk ustawiłem na max.


Mam dokładnie ten sam problem na Windows 7: Enterprise. Albo dźwięk w grze taki jest albo coś twórcy sknocili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 16:54, Nagaroth napisał:

Swoją drogą, też macie problem z dźwiękiem w Skyrim? U mnie jest masakrycznie cichy,


To samo win 7 - strasznie cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam mały problem z przypisywaniem czarów do dłoni. Jeśli przypiszę do prawej dłoni jakiś czar to potem nie mogę go zmienić. Za to lewa dłoń działa bez zarzutu. Czy to z głównego okna z czarami czy podręcznego menu nie działa M1, a M2 bez problemów. Dopiero jak wejdę do głównego menu itemów i dam do prawicy sztylet albo inną broń, a potem ją usunę to mogę na nowo przypisać czar... Spotkaliście się z takim błędem?

Druga rzecz, choć nie jest problemem to strasznie mnie irytuje. Magowie nie noszą swoich kosturów na plecach, ale w tajemniczy sposób wyciągają spod szat chyba. Detal, ale denerwujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Daedr, to w Falkret są zadania dla trzech z nich:

Clavicus:

Spoiler

Przy wejściu do miasta zaczepi Cię strażnik z pytaniem czy widziałeś psa, po czym skieruje Cię do miejscowego kowala a dalej już sam sprawdź ;)


Hircyn:
Spoiler

Idź na miejscowy cmentarz i porozmawiaj z małżeństwem, któremu ktoś rozszarpał córkę



Sanguine:
Spoiler

W tawernie zaczepi Cię mag(?) i będzie chciał się założyć o kostur, że go nie przepijesz. Nie odmawiaj :P

- to zadanie najbardziej przypadło mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 17:11, Wojman napisał:

Mam dokładnie ten sam problem na Windows 7: Enterprise. Albo dźwięk w grze taki jest
albo coś twórcy sknocili.

Ano, też tak mam (W7 64bit). W sumie podczas gry nie przeszkadza, bo można głośniki podkręcić, ale jak zapomnę o po wyjściu z gry, to gg/yt czy inne aplikacje potrafią ogłuszyć. ;p

BTW
Dzisiaj podczas przechadzki ujrzałem niewieką pieczarę. Chciałem zobaczyć co jest w środku, a gdy stanąłem na krawędzi, wskoczył na mnie kiciuś z szablozębny (gram po angielsku, nie wiem jak to przetłumaczono). Idealnie w momencie, w którym chciałem się nachylić. Nie wiem czy to przypadek czy skrypt, ale efekt niesamowity. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Słuchajcie mam poważny problem, może Wy mi jakoś pomożecie? Otóż gram na lapku w Skyrim (konfig na screenach) i działa mi płynnie na wysokich ustawieniach, gdyby nie to, co widzicie niżej. Jak się tego cholerstwa pozbyć? W innych grach mój lap sprawuje się dobrze i większość nowych tytułów mogę odpalić na wysokich ustawieniach i nie mam takich kwiatków jak w Skyrim :(

20111114175115

20111114175126

20111114175148

20111114175154

20111114175201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie!
Przedstawiam wam jedną z najlepszych zbroi jakie widziałem:

Spoiler

Zbroja Słowika


Spoiler

Idealna dla zabójców i złodziei.


20111114175849

20111114175912

20111114175921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że ja jako jedyny mam taki problem. Na zupełnie innej konfiguracji (proc AMD, karta nVidia) występują u mnie identyczne kwiatuszki i co ciekawsze - miałem to we wszystkich grach na tym silniczku Bethesdy w jakie grałem - F3, FNV i Skyrim teraz. Zawsze. Dlatego mam wrażenie że problem nie do końca jest po mojej stronie.
Choć to nie jest permanentne rozwiązanie, u mnie zawsze pomagało przestawienie detali na maksymalne możliwe, pomaga także w Skyrim. Być może odpowiada za to konkretna opcja ale nie mam siły by testować teraz wszystko po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 17:38, Kadaj napisał:

W7 64bit

Same here, żadnych problemów nie mam;/
Może połowicznie ma to związek z tymi crashami co ludzie mieli do czynienia zanim przestawili próbkowanie na 44100Hz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:00, Siriondel napisał:

A myślałem, że ja jako jedyny mam taki problem. Na zupełnie innej konfiguracji (proc
AMD, karta nVidia) występują u mnie identyczne kwiatuszki i co ciekawsze - miałem to
we wszystkich grach na tym silniczku Bethesdy w jakie grałem - F3, FNV i Skyrim
teraz. Zawsze. Dlatego mam wrażenie że problem nie do końca jest po mojej stronie.
Choć to nie jest permanentne rozwiązanie, u mnie zawsze pomagało przestawienie detali
na maksymalne możliwe, pomaga także w Skyrim. Być może odpowiada za to konkretna opcja
ale nie mam siły by testować teraz wszystko po kolei.


Ale wybrałeś tylko opcję najwyższe ustawienia czy w zakładce "zaawansowane" również wszystko poustawiałeś na maksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:01, Isildur napisał:

Hej, a jak zmniejszysz detale problem występuje nadal?


Niestety tak. I to tylko na otwartej przestrzeni, w zamkniętych lokacjach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:03, Mejste napisał:

Niestety tak. I to tylko na otwartej przestrzeni, w zamkniętych lokacjach jest ok.


Mam taką sama kratę graficzną jak Ty, widząc takie kwiatki u Ciebie zaczynam obawiać się co będzie u mnie się działo, a dowiem się jutro...
Kolega wspomniał o FNV, tam takiego problemu nie miałem, więc może źle nie będzie...

Zwiększ wszystkie opcje na maksymalne i sprawdź czy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:01, nightfaler napisał:

Może połowicznie ma to związek z tymi crashami co ludzie mieli do czynienia zanim przestawili
próbkowanie na 44100Hz?

Erm... Ja niczego nie przestawiałem. ;p
Gra mi się dwa razy posypała, ale uznałem ze taki jaj urok i trzeba czekać na patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:01, nightfaler napisał:

> W7 64bit
Same here, żadnych problemów nie mam;/
Może połowicznie ma to związek z tymi crashami co ludzie mieli do czynienia zanim przestawili
próbkowanie na 44100Hz?


Ooo... przestawiłem na taką wartość i pomogło - dźwięk jest głośniejszy
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:06, Isildur napisał:

Mam taką sama kratę graficzną jak Ty, widząc takie kwiatki u Ciebie zaczynam obawiać
się co będzie u mnie się działo, a dowiem się jutro...
Kolega wspomniał o FNV, tam takiego problemu nie miałem, więc może źle nie będzie...

Zwiększ wszystkie opcje na maksymalne i sprawdź czy będzie ok.


Zwiększyłem wszystkie ustawienia na najwyższe jakie się da i jest jeszcze gorzej, bo gra zwolniła do 15fpsów i nie ma nieba :) W FNV nigdy nie miałem takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować