Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 19:46, ScaredOfGhosts napisał:

EDIT: Coś chyba w tym patchu jednak pozmieniali bo mogę sobie już pozwolić na AAx8. Przed
patchem musiałem obejść się smakiem...


Jakim numerkiem jest teraz okraszona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:39, miki00749 napisał:

Mam mały problem z dotarciem do Hrothgar

Mógłby ktoś narysować mi mapkę bądź udzielić potrzebnych instrukcji jak się tam dostać
?

Z góry dziękuję


1. podążaj za znacznikiem questu.
2. ???
3. profit.
W tej wiosce, Ivarstead bodajże jest droga do góry. Ludzie w morrowindzie, to byście zginęli marnie. Nic dziwnego, że wiele osób ta gra znudziła, skoro ludziska nie potrafią nawet iść za znaczkiem na mapie, albo pogadać z kimś z npc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi brakuje tego klimatu poszukiwań.
Co z tego, że mogę wyłączyć znaczniki skoro questy nie są na to gotowe, tzn: nie mają opisanej lokacji/kierunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2011 o 19:58, Budo napisał:

W tej wiosce, Ivarstead bodajże jest droga do góry. Ludzie w morrowindzie, to byście
zginęli marnie. Nic dziwnego, że wiele osób ta gra znudziła, skoro ludziska nie potrafią
nawet iść za znaczkiem na mapie, albo pogadać z kimś z npc.

Też mnie to rozwala. Ja np. kiedy nie mogłem wejść z jednej strony dosyć łatwo się zorientowałem że trzeba się wspiąć z DRUGIEJ. I dziwię się że nikt nie wpadł na to by jednak pójść do Ivarstead i sprawdzić dlaczego akurat tam jes wskaźnik.

W sumie nic dziwnego że gry coraz bardziej trzeba upraszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2011 o 19:58, Budo napisał:

1. podążaj za znacznikiem questu.
2. ???
3. profit.
W tej wiosce, Ivarstead bodajże jest droga do góry. Ludzie w morrowindzie, to byście
zginęli marnie. Nic dziwnego, że wiele osób ta gra znudziła, skoro ludziska nie potrafią
nawet iść za znaczkiem na mapie, albo pogadać z kimś z npc.



Dzięki, btw nie wnioskuj zbyt wiele z jednej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:57, ArkStorm napisał:


> EDIT: Coś chyba w tym patchu jednak pozmieniali bo mogę sobie już pozwolić na AAx8.
Przed
> patchem musiałem obejść się smakiem...

Jakim numerkiem jest teraz okraszona gra?

1.1.21.0
Nie wiem o ile się zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 20:11, miki00749 napisał:


> 1. podążaj za znacznikiem questu.
> 2. ???
> 3. profit.
> W tej wiosce, Ivarstead bodajże jest droga do góry. Ludzie w morrowindzie, to byście

> zginęli marnie. Nic dziwnego, że wiele osób ta gra znudziła, skoro ludziska nie
potrafią
> nawet iść za znaczkiem na mapie, albo pogadać z kimś z npc.


Dzięki, btw nie wnioskuj zbyt wiele z jednej wypowiedzi


pamiętam jeden z pierwszych questów chyba gildii magów z odnalezieniem czaszki, z 2 dni szukałem tej krypty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha
Ściągnąłem tego nowego patcha
Idę do Jorvaskarru
A tam

Spoiler

Skjor cały żywy i zdrowy, do tego można od niego wziąć questa


Powoli zaczynają mnie te bugi denerwować. Niszczą magię świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że kilka osób już o to pytało, jednak nie została im udzielona odpowiedź.
Mianowicie, mam pytanie czy ktoś z was spotkał się już <<krasnoludzkim mechanizmem<< ? Takie gry jak Skyrim zawsze staram się posmakować w stu procentach co wiąże się również z eksplorowaniem różnych ruin i jaskiń. Natknąwszy się na dwemerskie ruiny nie mam pojęcia jak uruchomić ów krasnoludzki mechanizm, po próbie interakcji pojawia mi się komunikat "nie posiadasz odpowiedniego przedmiotu".
Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz wczesniej o respawnowaniu lochow. Niestety, nie zostalo to za dobrze zrobione, ale teraz napotkalem na cos karygodnego.

Spoiler

Wykonujac quest dla Companionsow, w jednym z lochow zabijalo sie przywodce Silver Hand, Kogostam, the Skinner. Teraz dostalem zadanie odzyskania naszyjnika , ktory zostal skradziony przez zlodzei, ktorzy ukryli sie w tym lochu. Moje zdziwienie bylo ogromne kiedy okazalo sie, ze czekaja na mnie Ci sami Silver Hand i ich swiezo zmartwychwstaly przywodca.

Zdaje sobie sprawe ze respawn lochow jest zrobiony na potrzeby radiant AI, ale do cholery, mozna to bylo zrobic jednak ciut lepiej. Niech sie to odnawia, ale niech loot bedzie inny, przeciwnicy inni, no i niech zabite postacie wlasnoimienne leza spokojnie w ziemi. Glupota. Mam nadzieje, ze poprawia to w jakims patchu, lub jakis ogarniety modder sie za to zabierze.

Predator360 -
Spoiler

Potrzebna ci specjalna sfera, ktora mozesz dostac na samym polnocnym-wschodzie mapy, w ukrytej lodowej jaskini. Podobno da sie to tez znalezc w krasnoludzkich ruinach, ale nie wiem w ktorych. Generalnie ostrzegam, ze w jaskini czeka cie zadanie dla jednego z daedric princeow, IMO jedno z lepszych w grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 20:59, PredAtor360 napisał:

Widziałem, że kilka osób już o to pytało, jednak nie została im udzielona odpowiedź.
Mianowicie, mam pytanie czy ktoś z was spotkał się już <<krasnoludzkim mechanizmem<<
? Takie gry jak Skyrim zawsze staram się posmakować w stu procentach co wiąże się również
z eksplorowaniem różnych ruin i jaskiń. Natknąwszy się na dwemerskie ruiny nie mam pojęcia
jak uruchomić ów krasnoludzki mechanizm, po próbie interakcji pojawia mi się komunikat
"nie posiadasz odpowiedniego przedmiotu".
Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.
Pozdrawiam.


przyłączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:03, Noirr napisał:

Pisalem juz wczesniej o respawnowaniu lochow. Niestety, nie zostalo to za dobrze zrobione,
ale teraz napotkalem na cos karygodnego.

Spoiler

Wykonujac quest dla Companionsow, w jednym
z lochow zabijalo sie przywodce Silver Hand, Kogostam, the Skinner. Teraz dostalem zadanie
odzyskania naszyjnika , ktory zostal skradziony przez zlodzei, ktorzy ukryli sie w tym
lochu. Moje zdziwienie bylo ogromne kiedy okazalo sie, ze czekaja na mnie Ci sami Silver
Hand i ich swiezo zmartwychwstaly przywodca.



Ja mam dużo gorszy problem.

Spoiler

Najpierw zrobiłem ten hełm do odzyskania, a potem companionów. I po quescie z zebraniem głów czarownic, nie dostaję następnego questa u companionów, bo wyczyściłem już tamten loch, w którym następny quest powinien się rozgrywać. Więc do patcha naprawiającego to, jestem głęboko w dupie, bo nie moge skończyć wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:46, Noirr napisał:

> przyłączam się do pytania

Masz odpowiedz w moim poscie.


no właśnie odpowiedzi nie ma zwiedziłem cały północny wchód każdy zakamarek i nic nie ma

napisał byś chociaż jakie to daedryczne bóstwo czy coś co przybliży do odnalezienia ów przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:51, Ralaith napisał:

no właśnie odpowiedzi nie ma zwiedziłem cały połódniowy wchód


Polnocny wschod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:54, Noirr napisał:

> no właśnie odpowiedzi nie ma zwiedziłem cały połódniowy wchód

Polnocny wschod...


łał literkę mi zjadło

jakiegoś screena byś dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:55, Ralaith napisał:

łał literkę mi zjadło

Ale tego, ze Noirr napisal POLNOCNY, a ty POLUDNIOWY (i to z bledem) to juz nie zauwazyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 21:57, Piotrek_K napisał:

> łał literkę mi zjadło
Ale tego, ze Noirr napisal POLNOCNY, a ty POLUDNIOWY (i to z bledem) to juz nie zauwazyles?


poprawiłem się, zawsze mi się mylą strony ale gdy Noirr napisał o północnym wschodzie to sprawdziłem dokładnie i obleciałem cały górny prawy róg mapy a z rozmachu napisałem o południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:01, Ralaith napisał:

poprawiłem się, zawsze mi się mylą strony ale gdy Noirr napisał o północnym wschodzie
to sprawdziłem dokładnie i obleciałem cały górny prawy róg mapy a z rozmachu napisałem
o południu


http://img812.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img812/4489/tesv2011111822040488.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:06, Noirr napisał:

> poprawiłem się, zawsze mi się mylą strony ale gdy Noirr napisał o północnym wschodzie

> to sprawdziłem dokładnie i obleciałem cały górny prawy róg mapy a z rozmachu napisałem

> o południu

http://img812.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img812/4489/tesv2011111822040488.jpg


O! i widzisz już tam lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować