Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 16:47, Nagaroth napisał:

To problem z kartami Realtek, poszperaj na forum Bethesdy, tam ludzie znaleźli częściowe
solucje do problemu. Ale tak na prawdę trzeba czekać na patcha.


Na forum nic nie znalazłem za bardzo. Na szczęście dźwięk jest na głośnikach od monitora ( dziwne ale co zrobić). Najbardziej mnie wkurza że wcześniej było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D od jakiegoś czasu podglądam jak brachol mój gram w Skyrima, i muszę przyznać całkiem wyszedł ten Wikingowy :P klimacik, ale najbardziej się cieszę powrotu księcia szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mody, np. ten: http://www.skyrimnex...file.php?id=141
można pobierać tylko z tej strony?
pobrałem jeden ale dalej już się nie da, bo trzeba się zalogować lub zarejestrować, zarejestrowałem się i nic, nie dostałem żadnego maila potwierdzającego rejestrację i nadal nie mogę pobrać więcej modów ...
ktoś wpadł na pomysł, jak wymusić antialiasing? - nie zależnie od ustawień gra wyłącza mi tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach informacji. Od ostatniego czasu zakupiłem sobie 8 gb ram. Miałem 4. O 50 % Zwiększyło się moje zadowolenie z gry, z textur medium ustawione na High. Zwiększony obszar widzenia . Dotychczas gra cieła się jak głupia, a teraz o niebo lepiej płynnie i bez zrywu. :) NA to wychodzi, że gierka wykorzystuje bardzo dużo ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej:
Urządzenia do odtwarzania -> wybieramy aktualnie używane -> Właściwości -> Ulepszenia -> zaznaczamy Wyrównywanie głośności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 23:02, RakuPL napisał:

Jak już pisałem wcześniej:
Urządzenia do odtwarzania -> wybieramy aktualnie używane -> Właściwości ->
Ulepszenia -> zaznaczamy Wyrównywanie głośności


Nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że łotr + sztylety + 6x dmg z zaskoczenia = EPIC FAIL, po prostu to nie wiem dlaczego, ale nie chce działać.
Czy też macie takie odczucia, czy ja coś źle robię? - np walka z magiem, ja 2 sztylety po 9 dmg, z zaskoczenia, ekstra dmg nie wchodzi, po czym męczę się z tym magiem i zostaje mi końcówka życia ( a zablokowałem go w rogu)
Czy lepiej olać i wziąść miecze do starć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 23:53, wilqu94 napisał:

Stwierdzam, że łotr + sztylety + 6x dmg z zaskoczenia = EPIC FAIL, po prostu to nie wiem
dlaczego, ale nie chce działać.
Czy też macie takie odczucia, czy ja coś źle robię? - np walka z magiem, ja 2 sztylety
po 9 dmg, z zaskoczenia, ekstra dmg nie wchodzi, po czym męczę się z tym magiem i zostaje
mi końcówka życia ( a zablokowałem go w rogu)
Czy lepiej olać i wziąść miecze do starć?


rozwiń lepiej skradanie i zdobądź dmg x15 i porządny sztylet

gram czymś takim i z łuku nie zawsze moba ściągnę a ze sztyletu zawsze nawet smoki czy giganci na strzała padają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 00:46, Flurry napisał:

Nie wiem co można widzieć fajnego w HACKACH ... Gry się odechciewa.


Jak ktoś sobie nie radzi, albo chce sobie uprzyjemnić życie.. Choć sama definicja hacka w Skyrim jest dość odczuwalna. W tej grze jest za dużo do roboty, żeby fajnie było hackować. Z resztą co chcesz hackować ? God Mode i co dalej ? Tłuc wszystko ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 00:46, Flurry napisał:

Nie wiem co można widzieć fajnego w HACKACH ... Gry się odechciewa.


o jakich hackach ty mówisz?
zobacz sobie jakie opcje daje umiejętność skradania

żeby coś ubić na strzała trzeba się zakraść a to czasem nie jest łatwe
bierzesz mocno ulepszony deadryczny sztylet i już ot co.
nie wiem gdzie ty widzisz hacki, to że ktoś woli biegac z sztylecikiem i kosić wszystkich po cichaczu nie oznacza że używa hacków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować