Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Kiedyś go spotkałem kilka kroków od Whiterun. Innym razem w kompletnej głuszy. Spawnuje się losowo, w okolicy gracza, z tego co pamiętam. Szkoda, że nie jest tak jak w Oblivionie, gdzie faktycznie chodził po całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go spotkałem jak zrobiłem questa dla dzieciaka w Wichrowym Tronie, i poszedłem spać, chociaż między tymi 2 wydarzeniami sporo przegrałem.

Co dają te korzenie w Czarnej Przystani?
Mam już 20 coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem sobie ten dom w Wichrowym Tronie (Hjerim czy jakoś tak się nazywał) w trakcie wykonywania zadania "Krew na Lodzie" zadanie skończyłem, ale dom nadal jest brudny od krwi (pomimo, że robiłem przemeblowanie). Da się tego jakoś pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 13:25, zerohunter napisał:

Co dają te korzenie w Czarnej Przystani?
Mam już 20 coś.

Spoiler

Czarna Przystań to ta wielka podziemna jaskinia? Jeśli tak to w jednym z domków znajdziesz zapiski jakiegoś alchemika po ltórych przeczytaniu otrzymasz quest aby zebrać 30 takich roślin (nie ukończyłem zadania bo udało mi się znaleźć tylko 24).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedź mi jak kupiłeś ten dom. Bo ten koleś ciągle mi mówi że doszło tam do nieprzyjemnej sytuacji i nie sprzeda mi go. Jarl dał mi już zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: mógłby ktoś napisać coś o zadaniu Helm of Winterhold? O co w nim chodzi i od kogo się dostaje. Mam problem z dostaniem zadania Purity of Revange dla Companions i gdzieś wyczytałem, że to może być dlatego, że nie mam wykonanego zadania Helm of Winterhold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help !

Spoiler

Zakleszczyły mi się dwa zadania z naradą pokojową (Main quest) i z dołączenie do gromowładnych. Biegam od Ulfrika do tego drugiego gościa, oni mówią że tam iść do tego drugiego i nie moge teraz skończyć żadnego questa.



Co zrobić ? Jakiś kod, patch, co pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 14:31, CaHa napisał:

Co zrobić ? Jakiś kod, patch, co pomoże ?


Nie wiem czy to o te questy dokladnie chodzi, ale na oficjalnej wiki jest to znany bug, bez kodu nie popchniesz dalej tych questow. Wpisz setstage mq302 30 w konsoli i powinno popchnac zadanie do momentu po rozmowie z Ulfrikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać ten problem od Companions. Najpierw sprawdź, czy wykonałeś zadanie Helm of Winterhold, bo to ono jest najprawdopodobniej powodem naszego błędu. Następnie wejdź na tą stronę http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Purity_of_Revenge . U mnie okazało się, że wziąłem zadanie Helm of Winterhold, ale jeszcze go nie zrobiłem. Musiałem udać się do Cienistego Schronienia, przejść całą twierdzę i w ostatniej komnacie wziąć koronę ze skrzyni i uciekać z nią do wyjśćia (przeczytałem, że w tej ostatniej komnacie NIE WOLNO NIKOGO ZABIĆ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 14:54, pawbuk napisał:

Udało mi się rozwiązać ten problem od Companions./.../


Wiem, czytałem o tym, ale Helm of Winterhold mam dawno zaliczone. Wciąż nie mogę wziąć tego questa. :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czu udaje Wam się podczas zaklinania przedmiotu nazwać go własną nazwą. Bo ja próbowałem wiele razy i nigdy mi się nie udało. Wciskam "F", zmieniam nazwę, wciskam "R" aby stworzyć a tu przedmiot zaklęty ląduje w plecaku z oryginalną nazwą. Próbowałem też "F"-zmień nazwę, "F"-zapisz (co jest bez sensu, bo dopisuje mi tylko następną literkę F do zmienionej nazwy) itd.
Jakieś pomysły co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 14:59, Niflheim napisał:

Wiem, czytałem o tym, ale Helm of Winterhold mam dawno zaliczone. Wciąż nie mogę wziąć
tego questa. :l


A sprawdzałeś tą stronę, którą Ci podałem? Bo może musisz poczekać te 30 dni, żeby się wszyscy odrodzili albo użyć konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 14:07, Lucas01 napisał:

A powiedź mi jak kupiłeś ten dom. Bo ten koleś ciągle mi mówi że doszło tam do nieprzyjemnej
sytuacji i nie sprzeda mi go. Jarl dał mi już zgodę.

Byłem chyba w momencie, w którym trzeba zbadać miejsce zbrodni, akurat dostałem możliwość kupienia domu i normalnie mi go sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 15:14, pawbuk napisał:

A sprawdzałeś tą stronę, którą Ci podałem? Bo może musisz poczekać te 30 dni, żeby się
wszyscy odrodzili albo użyć konsoli?


Spróbuję poczekać te 30 dni, ale wątpie żeby to coś dało. :/ Byłem w Driftshade Refuge już trzy razy, ostatnim razem gdy nie mogłem wziąć Purity of Revenge myśląć że jednak znajdę tam kawałki Wuuthrad''u, wszyscy przeciwnicy się zrespawnowali, ale Wuuthrad''u nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Niby się tym zajmuję, ale próbując dotrzeć do tego miasta na dalekim południowym wschodzie (niestety nie pamiętam nazwy) ciągle trafiałem na trolle, a niestety z dwoma na raz nie umiałem sobie poradzić, więc poszedłem za questami w drugą i wylądowałem w okolicach... Solitude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, magowie wymiatają. Sam nim gram i najwięcej problemów sprawia mi walka z innymi magami. Bez wytrącania z równowagi przy oburęcznym rzucaniu czarów byłoby kiepsko. A jak przeciwnik ma zaklęcia leczące to już można się męczyć z nim i pół godziny. Dopiero co załatwiłem arcynekromantkę po pół godzinnej męczarni. Uff.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować