Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2011 o 19:24, dominik713 napisał:

Czy ktoś z was też miał tę misję w stylu Kac Vegas? :D Jak dla mnie mistrzostwo ;)

Owszem :) Świetne zadanie, naprawdę miałem z niego polewkę jednego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 16:30, Wszystkozajete napisał:

>/.../ > Tak przy okazji zapytam czy warto szukać tych kaplic daedr i przechodzić dla nich questy,
dostajemy jakieś ciekawe itemy jak w Obku?

Wykonywanie zadań w zasadzie nie powoduje awansu. W zasadzie, bo w jednym przypadku (dla ducha!) dostałem w nagrodę

Spoiler

trening w mieczu i zbroii i w tych umiejętnościach awansowałem.

Baala jeszcze nie spotkałem, ale Azura dala zadanie
Spoiler

odzyskania Gwiazdy Azury, którą potem dostałem na zawsze. To kamień dusz wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czy ''dedraedrycznych'' elementów zbroi jest więcej? Na razie jestem w posiadaniu samego hełmu i nie ma co, wyglądam do tego stopnia badass, że myślę o przejściu z lekkiej na ciężką zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:30, Darkstar181 napisał:

> Czy ktoś z was też miał tę misję w stylu Kac Vegas? :D Jak dla mnie mistrzostwo
;)
Owszem :) Świetne zadanie, naprawdę miałem z niego polewkę jednego wieczoru :)


Gdzie można dostać to zadanie? Oczywiście ospoilerujcie miejsce bo nie wszyscy chcą wiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

ale Azura dala zadanie

Spoiler

odzyskania Gwiazdy Azury, którą
potem dostałem na zawsze. To kamień dusz wielokrotnego użytku.


Z tego co pamiętam w Oblivionie było bodaj identyczne zadanie jak w tym przypadku. Czy to trochę nie dziwi ? :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 20:27, KrzysztofMarek napisał:

W Morrowindzie też.

O widzisz. Bo akurat tego przypadku już nie pamiętam.. xD Mam pamięć dobrą, ale krótką. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. mam 30 lvl i chciałbym od nowa rozdać punkty umiejetności. jest na to jakiś mod, albo inna rzecz? Bo jakoś nie chcę od początku grać tylko po to rzeczy inaczej rozdać punkty umiejętnści.
Pozdrawia xkarionx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 20:28, Braveheart napisał:

> W Morrowindzie też.
O widzisz. Bo akurat tego przypadku już nie pamiętam.. xD Mam pamięć dobrą, ale krótką.
]:->

To tak, jak ja... Azurę pamiętam, bo czuwała nade mną w Morrowindzie. Tego Molag Bala też pamiętam, pewnie będzie mi potrzebny,

Spoiler

żeby się wyleczyć z wampiryzmu albo wilkołactwa

, ale jeszcze nigdzie go nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 20:14, mw89info napisał:

Gdzie można dostać to zadanie? Oczywiście ospoilerujcie miejsce bo nie wszyscy chcą wiedzić
:)

Spoiler


Spoiler

Karczma w Białej Grani, pewien mag przy stoliku będzie zapraszał do konkursu na picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:24, dominik713 napisał:

Czy ktoś z was też miał tę misję w stylu Kac Vegas? :D Jak dla mnie mistrzostwo ;)


No ba, najlepszy quest na jaki natrafiłem w grze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 20:54, Niflheim napisał:

> Czy ktoś z was też miał tę misję w stylu Kac Vegas? :D Jak dla mnie mistrzostwo
;)

No ba, najlepszy quest na jaki natrafiłem w grze. ;D

Gdzie go można dostać? Chyba go nie miałem, ale może mi się zdaję, nie przywiązywałem wagi to nazw questów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za debil planuje aktualizacje gry na początek weekendu? Mimo prób wyłączenia aktualizacji coś sie ściąga i nie można tego powstrzymać. Krew mnie zaleje zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Tak jak wspomniałem w Skyrimie kapliczki Daedr są raczej dobrze ukryte, większość pewnie znajduje się gdzieś w podziemiach, nie jak w Oblivionie, gdzie wystarczyło zapuścić się w las i można było natrafić na kapliczkę wraz z wiernymi wyznawcami danego bożka. W sumie to nawet logiczne, bo skoro wiara w Daedry jest nielegalna (raz spotkałem nawet jakieś 2 kapłanki, które tropiły wyznawców Daedr), to wypadałoby, aby taka kapliczka była ukryta w trudno dostępnym miejscu.

Co do Molag Bala, to znalazłem go w dość nietypowy sposób, a mianowicie w

Spoiler

Falkret rozpocząłem questa z zagubionym psem

, a co się później okazało to już nie będę pisał, sam zobacz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie odnośnie krasnoludzkich ruin o nazwie Alftand znajdujących się na północy niedaleko Zimowej Twierdzy. Po splądrowaniu ich i dojściu do punktu wyjścia jest pewien mechanizm, przy którym nie mogę nic zrobić, bo brakuje mi jakiegoś elementu. Przy tym mechanizmie rozmawiało dwoje ludzi, ale niestety nie wsłuchiwałem się przechodząc od razu do rękoczynów i być może przegapiłem istotny element. Tak więc jeśli ktoś już tam był to czy przegapiłem coś w ruinach czy może odpowiedź była w rozmowie tych dwojga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy da rade jakoś zgłośnić dźwięki w grze? Suwaki mam na max i w ustawieniach w systemie też. Ciągle mam wrażenie, że muzyka w menu i w grze bardzo cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Do uruchomienia tego mechanizmu jest potrzebny przedmiot który dostajesz podczas wykonywania pewnego questa, dopóki go nie dostaniesz możesz sobie odpuścić kombinowanie w tej lokacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka myśl mnie naszła. Przeanalizowałem z grubsza moją grę, ale nie mogę sobie przypomnieć bym spotkał jakiegoś argoniana. Czy występuje ich trochę w grze czy ze względu na klimat - niewielu? Skądinąd takie jednolite społeczenstwo to też plus tej gry bo buduje klimat prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować