Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2011 o 16:12, Niflheim napisał:

Wie ktoś co dzieje się

Spoiler

ze smokami po zakończeniu wątku głównego? Czy nadal można je
zabijać?



Spoiler

Zostają, śmierć Alduina nie zabija reszty smoków, więc możesz spokojnie kończyć główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 17:17, griefDIVISION napisał:

Jest jakieś pewne miejsce, w którym dostanę "rubin bez skazy"? Bo chciałbym z daedrą porozmawiać.


Złoża rudy. Niekiedy podczas wydobycia można się natknąć przy okazji na klejnoty bez skazy. Ewentualnie u sprzedawców spróbuj, np. u Belethora w Grani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:13, KrzychW napisał:

więc sposobów na zdobycie składnika jest kilka.


No tak, to też zauważyłem, gdy zobaczyłem ten item ... Wiec bez obaw z tym zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą misją w lochach Białej Grani - pomów z więźniem Alik''rów gdzie jest jego szef - płace grzywnę za jego uwolnienie, to kolesia i tak nie wypuszczają, kradnę klucze do więzienia też lipa, bo drzwi nadal nie idzie otworzyć... jak to zadanie wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 18:36, Paoro napisał:

Co jest z tą misją w lochach Białej Grani - pomów z więźniem Alik''rów gdzie jest jego
szef - płace grzywnę za jego uwolnienie, to kolesia i tak nie wypuszczają, kradnę klucze
do więzienia też lipa, bo drzwi nadal nie idzie otworzyć... jak to zadanie wykonać?


Po zapłaceniu kaucji za uwolnienie więźnia wystarczy z nim porozmawiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tu jest taki smaczek, że ta grzywna

Spoiler

ląduje w kieszeni strażnika, który i tak więźnia nie uwalnia. Chodzi o to tylko żebyś zapłacił i więzień był przekonany, że dzięki tobie wyjdzie na wolność. Informacje uzyskasz a on pozostanie w celi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 19:19, Wszystkozajete napisał:

Po zapłaceniu kaucji za uwolnienie więźnia wystarczy z nim porozmawiać ;]

Fakt teraz widzę, za pierwszym razem musiałem przeoczyć :D albo wyjść za szybko z rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 18:17, HumanGhost napisał:

Złoża rudy. Niekiedy podczas wydobycia można się natknąć przy okazji na klejnoty bez
skazy. Ewentualnie u sprzedawców spróbuj, np. u Belethora w Grani.

Odwiedziłem 3 kopalnie. Mam z tego dziesiątki wszelakich sztabek, dziesiątki ametystów, ani jednego rubinu. A gdy poszedłem do Belethora, okazało się, że leży martwy, nagi, na środku ulicy. Mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:45, griefDIVISION napisał:

A gdy poszedłem do Belethora, okazało się, że leży martwy, nagi, na środku ulicy. Mam pecha.

Lol! Jak?! To takie rzeczy się zdarzają? Czy to ty go kiedyś zabiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:45, griefDIVISION napisał:

A gdy poszedłem do Belethora, okazało się, że leży martwy, nagi,
na środku ulicy. Mam pecha.


Możesz go wskrzesić kodem. Miałem podobną sytuację, gdy podczas ataku smoka na Riverwood zginął kowal ( nie pamiętam imienia ). Wystarczy wcisnąć [~], by otworzyć konsolę, następnie kliknąć LPM na ciele i wpisać komendę ''ressurect''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki masowej eksterminacji smoków od samego początku gry wykuwanie smoczych pancerzy jest takie przyjemne :P. Szkoda, że nie ma wśród nich jakiegoś ciekawego uzbrojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 21:10, Hartus napisał:

Lol! Jak?! To takie rzeczy się zdarzają? Czy to ty go kiedyś zabiłeś?

No właśnie ja go nie tykałem. Strzelam, że oberwał podczas ataku Gromowładnych, ale nadal pozostaje zagadką dla mnie kto lub co go ciuchów pozbawiło..
Dziękuję za pomoc, chociaż i tak nie jest powiedziane, że żyjący on mi pomoże, bo równie dobrze może tego cholernego rubinu nie mieć, ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, besthesda nieco spierdzieliła jedno, całkiem fajne zresztą zadanie. Żeby ukończyć "zakazaną opowieść" trzeba dołączyć do gildii magów, inaczej nie zdobędzie się klucza później wymaganego. Zgadłem to cudem (domyśliłem się ze względu na bliskie położenie Lodowej Twierdzy). Ale żeby od razu dołączać do gildii !? Większość graczy która gra wojem (tak jak ja) w życiu się nie zorientuje że trzeba wstąpić do tej gildii, by ukończyć to, zresztą poboczne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 22:04, Damianuss1 napisał:

Dzięki masowej eksterminacji smoków od samego początku gry wykuwanie smoczych pancerzy
jest takie przyjemne :P. Szkoda, że nie ma wśród nich jakiegoś ciekawego uzbrojenia.

Ja smoczą zbroję potraktowałem jako okres przejściowy do czasu wykucia deadrańskiej. :P Ta pierwsza niespecjalnie przypadła mi do gustu, a materiały do tej drugiej wcale nie są tak trudne do zdobycia jak się niektórym wydaje. Ktoś wyżej wszystko dokładnie pozaznaczał. Serca co 48 godzin kupujemy w Zimowej Twierdzy (choć to kosztowna sprawa, prawie 900 sztuk złota za jedno), a ebonitu wydobędziemy wystarczająco dużo u orków w kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować