Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2011 o 18:56, Ifym napisał:


Polska wersja, z tego co udało mi się tu usłyszeć, brzmi dużo lepiej i bardziej naturalnie niż angielska. Super!

@Darkstar181

Smętny ten cover, chociaż i tak lepszy od YouTube''owych masturbatorów gitarowych. Muszę jednak przyznać, że dziewczyna ma przyjemny głos. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 00:18, scott napisał:

> > http://www.youtube.com/watch?v=4z9TdDCWN7g&feature=player_embedded
> Kurde... od ponad 3h słucham w kółko i przestać nie mogę.
nom dobre - szczególnie końcówka koksi .... miód.


Akurat miałem wrzucić. Przegenialne.
@Up --> Nie zauważyłem różnicy, questy są bardzo podobne i niestety, mają niewielki wpływ na otaczający nas świat...
Po 213h w Skyrima mam dość. Muszę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test, zerwałem wszystkie roślinki w drodze do pierwszego miasta oraz kilka grzybków już w nim. Po 30 dniach zarówno wilki jak i składniki faktycznie się zresetowały, ale muchomory obok tartaku Gerdur już nie. Może dlatego, że czekałem bezpośrednio przy nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie kowalstwa.wymaksowalem je do 100% mam wszystkie perki a przedmioty typu :cesarski luk czy epickie bronie moge ulepszac tylko raz....jakis bug? chcialem np miecz przedswit ulepszyc ale jest tylko do poziomu bez skazy...a ebonowy miecz z ulepszeniem legendarnym bije go na glowe a młot mocy volendrung ma dokladnie te same obrazenia...to bug czy bezsens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:11, RadeXMaster napisał:

a ja mam pytanie odnosnie kowalstwa.wymaksowalem je do 100% mam wszystkie perki a przedmioty
typu :cesarski luk czy epickie bronie moge ulepszac tylko raz....jakis bug? chcialem
np miecz przedswit ulepszyc ale jest tylko do poziomu bez skazy...a ebonowy miecz z ulepszeniem
legendarnym bije go na glowe a młot mocy volendrung ma dokladnie te same obrazenia...to
bug czy bezsens?


100% w kowalstwie nie wystarczy, prawdopodobnie musisz podnieść kowalstwo za pomocą zaklętych przedmiotów, ja stworzyłem sobie set dzięki któremu mogę podnieść kowalstwo do 200% do tego jeszcze miksturka +50% i mogę ulepszać wszystkie przedmioty do niesamowitych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się to sensowne. Przedmiotów, których nie możesz wykuć ulepszasz słabiej niż te, które możesz wkuć sam.
Co do młota nie wiem, ma te samo obrażenia po ulepszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po ulepszeniudo bez skazy(bo to max )daje tyle samo co 1h legendarny ebony....hmm nie wiedzialem ze jak sie ma max skila to gdy sie podniesie to mozna kuc jeszcze lepsze...

Sprawdzilem miksura kowal:rzeczywiscie moglem jeszcze raz ulepszyc przedmioty! i tu pytanie jak mozna bardziej zwiekrzyc umiejetnosc? (procz mikstury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jak już przy kowalstwie jesteśmy- czy jeżeli np. raz ulepszę przedmiot do jakiegoś poziomu, a potem moje umiejętności w kowalstwie się zwiększą i będę mógł jeszcze bardziej go ulepszyć, to czy będzie możliwe ponowne go "przekucie"?
Tj. nie wiem, czy czekać z ulepszaniem przedmiotów aż do złożenia takiego zestawu, jak tu niektórzy mówią- dającego +kilkaset% smithingu- czy też mogę spokojnie ulepszyć przedmioty, a jak już go złożę to ulepsze je jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szarpnąłem się na Skyrima ale niestety strasznie mi spada liczba fpsów. Chciałem zmienić ustawienia graficzne ale nie mogę ich znaleźć o.O Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:36, necron1501 napisał:

Witam. Szarpnąłem się na Skyrima ale niestety strasznie mi spada liczba fpsów. Chciałem zmienić ustawienia graficzne ale nie mogę ich znaleźć o.O Jak to zmienić?


Jak odpalasz gre to pojawia się wybór wersji językowej. Po wybraniu pojawia się menu z opcją graj pod którą jest opcja "Opcje". Klikasz i zmieniasz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:35, Thrandir napisał:

O, jak już przy kowalstwie jesteśmy- czy jeżeli np. raz ulepszę przedmiot do jakiegoś
poziomu, a potem moje umiejętności w kowalstwie się zwiększą i będę mógł jeszcze bardziej
go ulepszyć, to czy będzie możliwe ponowne go "przekucie"?


Można ponownie ulepszać przedmioty. Sam robiłem tak ze swoimi mieczami deadrycznymi. Trzeba tylko pamiętać, że za każdym razem kosztuje to, w przypadku najlepszych broni, sztabkę dość kosztownego ebonu.
Nie wiem, czy można tak robić raz za razem i bez końca. Ja na razie dwukrotnie poprawiałem swój sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z uzyskaniem tytułu tana w Pękninie. wykonałem quest ze skomą ,kilka pomniejszych dla obywateli miasta.Kupiłem dom, Jarl wspomniała tylko że wolała by mnie mieć po swojej stronie ,i może jakiś tytół by się przydał.Szef gildii złodziei po zrobieniu zadania inicjacji dla nich powiedział że Jarl chce ze mną rozmawiac.W dzienniku mam aktywne "porozmawiaj z Jarl Pękniny" .Jak ide do niej to wciąż tylko tekst że dobrze wygląda na tronie i hmm,hmm,nie ma innej opcji dialogowej.Ktoś może pomóc ? 287 h gry za mną ,i nie trafiłem na taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:39, HumanGhost napisał:

> Witam. Szarpnąłem się na Skyrima ale niestety strasznie mi spada liczba fpsów. Chciałem
zmienić ustawienia graficzne ale nie mogę ich znaleźć o.O Jak to zmienić?

Jak odpalasz gre to pojawia się wybór wersji językowej. Po wybraniu pojawia się menu
z opcją graj pod którą jest opcja "Opcje". Klikasz i zmieniasz co chcesz.


Jak ja to mogłem przegapić o.O Dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:33, RadeXMaster napisał:

Sprawdzilem miksura kowal:rzeczywiscie moglem jeszcze raz ulepszyc przedmioty! i tu pytanie
jak mozna bardziej zwiekrzyc umiejetnosc? (procz mikstury)


Oprócz wyżej wspominanych mikstur możesz jeszcze zwiększyć umiejętność kowalstwa poprzez zaklęte przedmioty. Tak więc najpierw musisz znaleźć jakiś magiczny item, który zwiększa umiejętność kowalstwa (mi się jeszcze nie udało, w zasadzie znalazłem Palce Mistrza Kuźni, ale są one potrzebne do wykonania questa), następnie zniszczyć go na ołtarzu zaklinania, by nauczyć się jego efektów, a potem możesz już zaklinać wybrane przez siebie itemy np. elementy zbroi, amulety, pierścienie (chociaż pewnie nie na każdy element da się nałożyć takie zaklęcie). Oczywiście im wyższa umiejętność zaklinania i więcej perków wybranych z drzewka umiejętności, tym mocniejsze będą nałożone zaklęcia, tak więc tym sposobem można mocno podnieść kowalstwo ponad 100 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 15:26, Abi_Dalzim napisał:

Czy da się posadzić na tronie jarla Falkret tego starego jarla? Czy muszę wysłuchiwać tego młodego dupka?

Widzę że nie tylko ja mam zastrzeżenia co do nowego jarla ;)
Niestety z tego co wiem to nie da się. Zresztą pomimo tego co mówi stary jarl to wykonując dla niego questa i słuchając jego wypowiedzi możesz się zorientować że staruszkowi już lekko się zaczęły mieszać klepki i podejrzewa wszystkich o szpiegowanie dla Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować