Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2011 o 15:54, sirufok napisał:

Przy sejwach jest czas gry;)


Wiedziałem, że to musi być tak bardzo "na wierzchu", że aż z oczu ginie. Z drugiej strony, o ile pamiętam w Oblivionie było podobnie. Jak udało mi się tego nie widzieć? Pomroczność jasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 15:32, Abi_Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, którym udało dostać się do Labiryntionu.
Jak i gdzie, i w jakiej kolejności rzucać te zaklęcia? I jakie konkretnie mają to być zaklęcia?

Podejdź do pieczęci na tyle blisko aby Ci się wyświetliło jaką szkołę ona reprezentuje i rzuć na nią (zaklęcia które działają na Ciebie a nie na cel odpadają od razu) zaklęcie z tej szkoły. Można rzucać zapamiętane czary (najlepiej takie same jak te z kosturów choć być może inne też zadziałają) ale lepiej jest użyć dla świętego spokoju kosturów.
BTW - przed wejściem z ziemi wysuwają się tam cztery kostury nie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:42, CaHa napisał:

Potrafiłby ktoś tu wymienić wszystkie "tesowe" dni tygodnia ?


Poniedziałek - Mondas
Wtorek - Tirdas
Środa - Middas
Czwartek - Turdas
Piątek - Fredas
Sobota - Loredas
Niedziela - Sundas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:05, In_The_End napisał:

Jak tam się dostać? Jestem pod gildia złodziei.


Musisz poprowadzic dalej watek glowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:05, In_The_End napisał:

Jak tam się dostać? Jestem pod gildia złodziei.


Masz bardzo popularnego buga. Na elder scrolls wiki było bardzo ładnie opisane rozwiązanie, na uesp też na pewno jest.
E: zakładam oczywiście, że wykonujesz questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:14, Noirr napisał:

Musisz poprowadzic dalej watek glowny.

ok, questa żadnego jeszcze nie mam :)

mam pytanie co do tej paniusi. Czy ona daje nam questa, czy gada od rzeczy? Łyżkę mam, ore mam, a soul gem... chyba też mam i nic. Łyżki np. wyrzucić nie mogę, bo jest związana z questem. Możliwe, że to zwykły bug bo np. instrumenty dla Bardów też nie mogę wyrzucić. Zalegają mi w plecaku.
Czy ktoś coś z nią osiągną? A jak ta kto jak?

20111213220605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z domem który moge kupic w wichrowym tronie, ale jakchce kupic u zarzadcy to mowi ze jest jakis problem i nic ..., nie wiadomo co dalej mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:08, In_The_End napisał:

Czy ktoś coś z nią osiągną? A jak ta kto jak?


Wykonalem dla niej zadanie bez problemu. Ale warunkiem jest to, ze to musza byc jej przedmioty, a nie dowolny klejnot i sztabka. Jezeli masz jej itemy to obstawiam buga. A itemy z szkoly bardow trzeba usunac konsola, inaczej beda zalegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 23:28, Bongo777 napisał:

O co chodzi z domem który moge kupic w wichrowym tronie, ale jakchce kupic u zarzadcy
to mowi ze jest jakis problem i nic ..., nie wiadomo co dalej mam robic.

Z tym domem związany jest pewien quest.

Spoiler

Dokładniej chodzi o sprawę tajemniczych zabójstw na terenie Wichrowego Tronu. Ja dostałem go od jednego ze strażników przy miejscu zbrodni na cmentarzu. Po rozwiązaniu sprawy mogłem kupić ten dom bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 23:28, Bongo777 napisał:

O co chodzi z domem który moge kupic w wichrowym tronie, ale jakchce kupic u zarzadcy
to mowi ze jest jakis problem i nic ..., nie wiadomo co dalej mam robic.


W sumie po co dom? Je się dostaje jak wykonasz wszystkie questy dla jakiejś społeczności :)

Ja wykonałem

Spoiler

wsio dla Magów i dostałem za darmo całą komnatę arcymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 08:40, Szymon666 napisał:

Panowie i panie, cóż to za snadne wdzianko i gdzie je zdobyc można ?

i czy mozna ulepszyć i zakląć ?



Strój dostajemy wykonując główne zadania dla gildii złodziei, niestety nie można go zaklnać (ma już narzucone zaklęcia), można go natomiast ulepszyć poprzez kowalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaczelam podnosic kowalstwo na moim zlodzieju. Zastanawiam sie jaka nowa postac stworzyc. Jak dotad gralam na poziomie latwym i nie potrzebowalam bawic sie w alchemie (poza mikturami niewidzialnosci) czy kowalstwo bo i tak malo kiedy bylam w opalach, dodac, ze wszystko moge ukrasc (mam talent, a do tego w grze jest bardzo latwo krasc).

Mysle o rozpoczeciu gry na wyzszym poziomie trudnosci i ztad mysl o rozwijaniu kowalstwa i chociazby zaklinania, ale nie chce poraz kolejny grac klasa skradajaca. Tzn mysle o magu albo lepiej o wojowniku (tu moze miecz obureczny, albo tarcza i miecz), ale boje sie, ze bedzie mi brakowac skradania i zabijania bosow w stylu....skrada sie + miksura niewidzialnosci ´+ talent w drzewku i odpowiednie rekawiczki = instant kill. Mam kolege, ktory mowi, ze swietnie mu sie gra wojem z bronia obureczna. Mam tez kolege, ktory mowi, ze mag jest slaby a najsilniejsze zaklecia rzuca sie kilka sekund i wcale nie sa takie silne. Rozwazam tez skradajacego sie lucznika. Gra ktos lucznikiem, czy zabijanie z ukrycia za pomoca luku jest rownie efektywne co ze sztyletami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 10:46, Budo napisał:


Jak można grać w tę grę na łatwym? O_O
Nawet średni jest za prosty...

Masz problem? Gram na latwym bo gram dla fabuly, a nie walki i nie lubie sie przejmowac duperelami jak dobieranie broni, zbroi itp. Wiem, ze w tej grze za duzo genialnych zadan nie ma, ale zwiedza sie z przyjemnoscia. I tak, bardzo mi sie podobalo granie na latwym, a do sredniego sie przymierzam bo drugie przejscie gry mysle bardziej zrobic pod kontem rozwijania postaci, a nie fabuly. Nie kazdy jest kozakiem i nie kazdy uwielbia tkwic w grze i obmyslac strategie. Ja wole obmyslac strategie w prawdziwym zyciu, casualem jestem juz od paru lat i ciesze sie ze zmiany.

p.s. Jak sie mozna kogos czepiac o upodobania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety...

Obiektywnie rzecz ujmując Skyrim to najprostszy TES, najbardziej "każualowy", a czy zadania genialne są czy nie to już ocena poszczególnych graczy. Dla mnie ilość miodnych questów jest największa od czasów Daggerfalla. Ponadto nie traktuj tego osobiście, po prostu większość ludzi pomyślała to samo co Budo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować