Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 16:51, Pablovy napisał:

Spoiler

Jak go użyć, żeby wydostać się z pułapki? Kombinuję i nic.



Spoiler

Zakladasz i rzucasz czara na sciane na ktorej wisial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania:
1. Czy level scalling występuje do końca czy tylko do pewnego poziomu, w zależności od NPC?
2. Udało się komuś wykonać misję "Zaginiony w akcji" bez rozlewu krwi?
3.Czy można znaleźć daedryczne przedmioty, czy dostępne są tylko do wykucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:43, Shelazar napisał:

2. Udało się komuś wykonać misję "Zaginiony w akcji" bez rozlewu krwi?
3.Czy można znaleźć daedryczne przedmioty, czy dostępne są tylko do wykucia?


2. Wg wiki nie da sie z powodu buga.
3. Da sie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:43, Shelazar napisał:

Mam 3 pytania:
1. Czy level scalling występuje do końca czy tylko do pewnego poziomu, w zależności od


NPC''e (nie wszystkie) "zmieniają się" na silniejsze wersje bodajże do 50 levelu, tylko jeden przeciwnik w grze ma typowy level scaling i dostosowuje się do Twojego poziomu by zawsze być wyzwaniem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś maksymalny poziom postaci, lvl do którego dostaje się punkty umiejętności?

I jeszcze jedno pytanie, wpakowałem w kowalstwie w lewą stronę i doszedłem do smoczych, chciałem jeszcze być sprytnym i dojść od tej strony do deadrycznych. Jednak przeczytałem gdzieś, że tak się nie da. Czy opłaca mi się teraz pakować w resztę drzewka? Chciałem dojść do deadrycznego łuku, sztyletów i broni jednoręcznej, które jednak są silniejsze od tych szklanych. Dochodzi jeszcze craft strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 18:34, KamyK_84 napisał:

Jest jakiś maksymalny poziom postaci, lvl do którego dostaje się punkty umiejętności?

Z tego co czytałem nie ma limitu poziomu, ale po 50 lvl kolejne wbija się bardzo wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:08, HumanGhost napisał:

Jakie zaklęcia najlepiej zakląć w ciężkim pancerzu mojego maga bitewnego? Używam głównie magii zniszczenia. Jakieś sugestie? :-)

Regeneracja many + zwiększenie zasobów many + obniżenie kosztów zaklęć ze szkoły zniszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 18:55, Los_Emilos napisał:

Mam małe pytanie o to co przywdziewa mag. Lepiej kupować/zakładać typowe szaty maga czy może właśnie lekkie pancerze jak np. szklany pancerz?

Sam musisz zdecydować co najbardziej Ci będzie odpowiadać, ja swojego maga szkoliłem w ciężkim pancerzu i w niczym to nie ograniczyło jego zdolności magicznych (zwłaszcza gdy pozaklinałem wszystkie elementy pancerza aby wspomagały moje zdolności czarowania) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 18:34, KamyK_84 napisał:

Jest jakiś maksymalny poziom postaci, lvl do którego dostaje się punkty umiejętności?

Nie, w grze nie ma żadnego narzuconego ograniczenia poziomu ani zmiany zasad przyznawania bonusów za awans. Poziom jaki możesz zdobyć jest jednak ograniczony ilością punktów umiejętności i ktoś kiedyś mówił że maksymalnie można dociągnąć gdzieś do 70 levelu.

Dnia 17.12.2011 o 18:34, KamyK_84 napisał:

I jeszcze jedno pytanie, wpakowałem w kowalstwie w lewą stronę i doszedłem do smoczych, chciałem jeszcze być sprytnym i dojść od tej strony do deadrycznych. Jednak przeczytałem gdzieś, że tak się nie da.

To prawda, niestety nie można iść w dół drzewka.

Dnia 17.12.2011 o 18:34, KamyK_84 napisał:

Czy opłaca mi się teraz pakować w resztę drzewka?

To już zależy tylko od Ciebie, bronie szklane są zauważalnie słabsze od daedrycznych ale sam musisz zadecydować czy warto wydać aż 4 punkty aby móc wykuwać te drugie zamiast np. zainwestować w zwiększoną skuteczność łuku czy broni jednoręcznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zwykłe szaty maga to lekki pancerz? bo nie wiem czy rozwijac umieejętności na lekki pancerz.. mam wolne punkty umiejętności.

Też dziwne mam 71 poziom Magii zniszczenia i jak chce się szkolić u ekspertów to pisze, że musze awansować ? ;/ to już nie da się podwyższyc? O co tu biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 20:14, Azazell napisał:

Czy zwykłe szaty maga to lekki pancerz? bo nie wiem czy rozwijac umieejętności na lekki pancerz.. mam wolne punkty umiejętności.

Wydaje mi się że szaty nie należą do żadnej kategorii pancerza i są przeznaczone dla magów którzy nie chcą tracić czasu i punktów na rozwijanie czegokolwiek poza magią.

Dnia 17.12.2011 o 20:14, Azazell napisał:

Też dziwne mam 71 poziom Magii zniszczenia i jak chce się szkolić u ekspertów to pisze, że musze awansować ? ;/ to już nie da się podwyższyc? O co tu biega

Najwyraźniej Eksperci nie mogą Ci już pomóc i musisz znaleźć Mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksploracja Saathral

Spoiler

To ustawienie sześciu kolumn po bokach, żeby dźwignia otworzyła przejście... jaka to jest kombinacja? Bo już zwątpiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 20:32, Pablovy napisał:

Eksploracja Saathral

Spoiler

To ustawienie sześciu kolumn po bokach, żeby dźwignia otworzyła przejście... jaka
to jest kombinacja? Bo już zwątpiłem.



Na ścianach za kolumnami oznaczenia są podane "na tacy". Co prawda ja też ich na początku nie zauważyłem i namęczyłem się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z Gildią Złodziei. Po wykonaniu tych zadań specjalnych,ciągle mam tylko te dodatkowe u Vex i jej kompana.Niedługo cale Skyrim okradnę,a tu nic do przodu,nie ma innych opcji dialogowych:) Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować