Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Mam 58 lvl i lvluje się trochę wolniej, ale nie tragicznie wolno. Od samego początku używam broni jednoręcznych i nadal nie mam go na maxa. Tak samo łucznictwo ,którego używam na zmianę. Mam z niego około 86. Inne skille oczywiście mam rozwinięte stosunkowo gorzej, ale przy używanie ich od czasu do czasu lvl się wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 18:22, In_The_End napisał:

Mam 58 lvl i lvluje się trochę wolniej, ale nie tragicznie wolno. Od samego początku
używam broni jednoręcznych i nadal nie mam go na maxa. Tak samo łucznictwo ,którego używam
na zmianę. Mam z niego około 86. Inne skille oczywiście mam rozwinięte stosunkowo gorzej,
ale przy używanie ich od czasu do czasu lvl się wbija.

Mu chodzi o ogólny lvl postaci, a nie level umiejętności.
Umiejętności możesz mieć wszystkie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczenia lvlowego...a jednak jest , level max to level ze wszystkimi umiejętnościami rozwiniętymi na max poziom ( chyba około 80 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 18:28, Neleron napisał:

Nie ma ograniczenia lvlowego...a jednak jest , level max to level ze wszystkimi umiejętnościami
rozwiniętymi na max poziom ( chyba około 80 ).

To bardzo miło, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 17:47, Thrandir napisał:

O lol, chyba wszyscy mają taki sam gust co do kobiet w Skyrim... Ja też na swoją żonę wybrałem Sylgję XDDD

Ja wybrałem Ysoldę (do Sylgii moim magiem nawet nie dotarłem). Denerwowała mnie swoimi odzywkami niemiłosiernie, ale przynajmniej miałem sklep w domu i mogłem żonie sprzedawać graty :)
A najfajniesze, że potem Ysolda wyskakuje do mnie z tekstem, że sklep przynosi niezłe dochody i odpala mi 500 golda ;D

Teraz gram nordką, ale chyba też się ożenię z kobitką, bo moja prawdziwa żona wchodząc do pokoju i widząc jak jakiś facet mówi do mnie "kochanie"...
A poza tym chyba sam bym czuł się nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 18:39, Abi_Dalzim napisał:

Teraz gram nordką, ale chyba też się ożenię z kobitką, bo moja prawdziwa żona wchodząc
do pokoju i widząc jak jakiś facet mówi do mnie "kochanie"...
A poza tym chyba sam bym czuł się nieswojo.


To w Skyrim można wybrać naszej postaci żonę ? Jak i gdzie można wziąć ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2011 o 19:12, Pawciu45 napisał:

To w Skyrim można wybrać naszej postaci żonę ? Jak i gdzie można wziąć ślub ?

Było już wspomniane wiele razy.
Zasuwasz do Riften, znajdujesz kapłana mary (w świątyni albo gospodzie) i kupujesz amulet mary (bądź robisz mini questy żeby go dostać).
Zakładasz na szyję amulet, i szukasz szczęścia wśród NPC. Opcje dialogowe dotyczące związku pojawiają się najczęściej po zrobieniu dla postaci jakiegoś questa (w przypadku Sylgji, zaniesienie listu do rodziców).
Potem już tylko uzgadniasz datę ślubu z kapłanem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

utknalem w watku gildii złodziei :D

Spoiler

po wykonaniu questa z zabiciem mercera, dostajemy questa droga pielgrzyma. przeszedlem ten oltarz kolo ktorego trzeba bylo aktywowac 2 lancuchy(nameczylem sie troche :D) . pozniej byly drzwi i slepa studnia, to sie wrocilem i poszedlem w lewo i byla tam komnata z otwarta drewniana klatka. i co dalej ? obszedlem praktycznie caly dostepny tam obszar i nic nie umiem wykombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak pisałem wybrałbym Orle gdyby nie ten bug. Zresztą kapłanki Dibelli są urodziwe a przynajmniej jak dla mnie ładniejsze niż większość panien ze Skyrimia :P w końcu służą bogini piękna xD. Tyle że ta najbardziej urodziwa nie ma zamiaru wychodzić ze świątyni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 19:12, Pawciu45 napisał:

>/.../ > To w Skyrim można wybrać naszej postaci żonę ? Jak i gdzie można wziąć ślub ?

Jestem żonaty od wielu i miałbym żenić się znowu? Co to, to nie i Tobie też radzę się nie żenić. Po co Ci kłopoty? I tym wszystkim, którzy szukają żony w Skyrim?
Nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - Gra przestała działać mi na jednym z kont w komputerze. Nie mam pojęcia jak to jest możliwe . W obu kontach loguje się przez steam. Na pierwszym wszystko działa jak należy natomiast na drugim ładuje się w nieskończoność i często zacina nawet przed uruchomieniem. Dodam ,że wgrywałem kilka modów ,ale wszystko działało dobrze. Po prostu z dnia na dzień się popsuło. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wazne juz :d udalo mi się dotrzec do nocnicy i ukonczyc wszystko pomyslnie . po watku glownym, wojnie domowej po stronie cesarstwa, gildii zlodziei pora sie wziac za zbratanie sie z mrocznym bractwem ;d podobno mozna u nich niezle zarobic ? i jak to u nich z watkiem fabularnym? ja najwiecej zarobilem za questa 1600 septimow dajac delvine oko falmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:09, KrzysztofMarek napisał:

Jestem żonaty od wielu i miałbym żenić się znowu? Co to, to nie i Tobie też radzę się
nie żenić. Po co Ci kłopoty? I tym wszystkim, którzy szukają żony w Skyrim?
Nie rozumiem tego...


Przecież ja nie szukam sobie żony tylko mojej postaci. W żaden sposób nie utożsamiam z moją postacią. Uważam jedynie że mój Władysław ładnie by wyglądał w parze z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować