Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2011 o 00:03, mistrz917 napisał:

Czy mozna w jakis sposób tworzyc strzaly np. przez kowalstwo?


Nie można.

Dnia 23.12.2011 o 00:03, mistrz917 napisał:

Czytalem ze trucizna mozna nasmarowac ostrze broni - aczy strzaly mozna maczac w truciznie?


Tak można. Tylko jedną. Kolejną która będzie używana.

Dnia 23.12.2011 o 00:03, mistrz917 napisał:

Czy to prawda ze kazda rasa dostaje na poczatek dwa zaklecia?


Co najmniej dwa. Dumnerowie, Bretoni, Bosmerowie i Altmerowie dostają trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. skończyłem główny wątek gry. Jestem trochę rozczarowany finałową walką.

Spoiler

Kurde, żenada to właściwie była. Walka ze smokiem tak jak dziesiątki innych wcześniej. Zero różnicy, poza tym, że pomagają trzy dusze. Nie wiem zresztą po co. Altair padł po kilkunastu burzach lodowych. Nawet mikstur many nie używałem. Miałem 44lvl. Jestem zawiedziony trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie odczucia po tej walce,

Spoiler

Mogli na koniec dać walkę z kilkoma smokami, było by bardziej epicko ;). Ps. Alduin nie Altair , za dużo assassins creeda ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc. Czy ktoś z Was naprawiał uszkodzone questy za pomocą konsoli?

Bo mam 2 questy, których się normalnie nie da wykonać.
1. To MISJA RATUNKOWA gdzie Vilik (czy jakoś tak z towarzyszy) prosi o uratowanie Amrena i niestety nie ma go w tym miejscu..

2. To brak jednego elementu w misji ze zdobyciem amuleta Gauldura .. Miałem znaleźć jakieś 2 jego fragmenty. Jeden znalazłem bo był w ciele tego bossa, który raził mrozem. Drugiego nigdzie nie ma. I niby należy wykonać pewien manewr w ostatnim poscie w tym wątku --> http://ftp.elderscrolls.nazwa.pl/forum/lofiversion/index.php/t8547.html

Jak to zrobić? Jak te dwie misje naprawić? Bo chce towarzyszy skończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 08:20, HumanGhost napisał:

Btw. skończyłem główny wątek gry. Jestem trochę rozczarowany finałową walką.

Spoiler

Kurde,
żenada to właściwie była. Walka ze smokiem tak jak dziesiątki innych wcześniej. Zero
różnicy, poza tym, że pomagają trzy dusze. Nie wiem zresztą po co. Altair padł po kilkunastu
burzach lodowych. Nawet mikstur many nie używałem. Miałem 44lvl. Jestem zawiedziony trochę.



Altair ? Czy ja o czymś nie wiem ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Mam grę oryginalną ze steama, w razie wątpliwości mogę zrobić screena. Ostatnio grałem normalnie w grę, ale chciałem wgrać moda i coś pochrzaniłem. Grę musiałem ściągać jeszcze raz, bo nie chciała się uruchomić. A teraz, po ściągnięciu jej, nie da się jej uruchomić. Włącza się jeden launcher z wyborem wersji językowej. Wybieram polska pełna. Potem kolejny, gdzie można ustawić poziom grafiki itp. i jest oczywiście opcja "Graj". Ale gdy w nią klikam, otwiera się znowu launcher z wyborem wersji językowej... i znów ten z opcjami itp. I tak w kółko... Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się że po odinstalowaniu gry, usunąłeś wszystkie związane z nią pliki (pliki modyfikacji pewnie pozostały w folderze, dlatego się gra wykrzacza)
Ewentualnie jeżeli mod miał instalator, użyj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyściutko usunąłem, moda już nie instalowałem. Nawet w moich dokumentach pousuwałem save''y. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. W dodatku steam nie chce mi autamatycznie zaaktualizować gry...

PS.Zresztą przyznam się do czegoś - bo to nie piractwo kiedy wgrywamy cracka gdy oryginalnie kupiona gra nam nie działa. Wgrałem cracka, ale wtedy wersja gry była oznaczona nr 1.1.2 chyba. I czy tylko ja miałem wtedy problem z truciem mieczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:03, mistrz917 napisał:

Czy mozna w jakis sposób tworzyc strzaly np. przez kowalstwo?


Za pomocą moda, tak. http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1178

Ogólnie do większości strzał potrzebujesz bundle of fletchings ( wytwarzane z 3 piór [3 pióra zwykłe, 3 pióra jastrzębi lub 3 pióra wiedźmokruka, nie ma znaczenia z których wytwarzasz], 5 kawałków drewna, i metal (w zależności od typu strzały). Wytwarzane są po 50 (daedryczne po 100). Przydatny mod, szczególnie dla łucznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 10:31, CaHa napisał:

Altair ? Czy ja o czymś nie wiem ? ^^


Ehh wychodzi mało czasu i za dużo gier na raz. ;D
Trzeba się bezie zacząć ograniczać.. albo nie. ;]

No dobra, to ja sie biorę za rozkminianie wszystkich pozostałych questów i zadań. Dopiero 44lvl i 96h gry, wiec zostało jeszcze wiele stworów do ubicia, dziewek do poślubienia i kieszeni do okradzenia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś z was to?
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=456515
http://forums.bethsoft.com/topic/1321657-tesv-acceleration-layer-offers-cpu-optimization-massive-possible-performance-increases-now-in-skse-plugin-format/

Ludzie generalnie są zadowoleni. Nie wiem jak to działa z wersja Cenegi.
Niby do 40% ale tak z 10-20 FPs ludziom przybywa. Jak się okazuje, trochę śmiecia w kodzie było. Choć na moim wiekowym lapku chodziło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:02, SpecShadow napisał:

Testował ktoś z was to?


Wymaga nowszego patcha niż to co wydała Cenega dla polskiej wersji.
Ehh beznadziejna ta Cenega jest. Nic nie dba o graczy. Ludzie na świecie grają na patchach 1.3.10 a ja nadal jestem na 1.2.7 i nic się nie chce nowego ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:22, HumanGhost napisał:

Wymaga nowszego patcha niż to co wydała Cenega dla polskiej wersji.
Ehh beznadziejna ta Cenega jest. Nic nie dba o graczy. Ludzie na świecie grają na patchach
1.3.10 a ja nadal jestem na 1.2.7 i nic się nie chce nowego ściągać.


Coś masz nie tak u siebie. U mnie już dawno jest 1.3.7 bodajże. Spróbuj spójność plików sprawdzić albo jak masz płytę to odnowa zainstalwoać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:22, HumanGhost napisał:

Wymaga nowszego patcha niż to co wydała Cenega dla polskiej wersji.
Ehh beznadziejna ta Cenega jest. Nic nie dba o graczy. Ludzie na świecie grają na patchach
1.3.10 a ja nadal jestem na 1.2.7 i nic się nie chce nowego ściągać.


Ja mam oryginał a i tak gram na piracie bo nie ma bugów, mam najnowsze patche i żadnych zabezpieczeń przed modami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:02, SpecShadow napisał:

Testował ktoś z was to?
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=456515
http://forums.bethsoft.com/topic/1321657-tesv-acceleration-layer-offers-cpu-optimization-massive-possible-performance-increases-now-in-skse-plugin-format/

Ludzie generalnie są zadowoleni. Nie wiem jak to działa z wersja Cenegi.
Niby do 40% ale tak z 10-20 FPs ludziom przybywa. Jak się okazuje, trochę śmiecia w kodzie
było. Choć na moim wiekowym lapku chodziło ok.


Jeśli tego spróbujesz, powiedz czy zadziałało, bo rzeczywiście cierpię na straszne skoki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować