Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 13:29, Pitej napisał:

Czy wam też zdarzają się błędy w grafice w czasie gry?

U mnie, od jakiegoś czasu, po xx minutach zaczynają znikać niektóre tekstury wewnątrz
budynków oraz głowy postaci, a na zewnątrz niektóre fragmenty, najczęściej budynków,
robią się fioletowe/różowe.


No mi się zdarzają zwłaszcza to robienie się tekstur na fioletowo, mam tak od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:29, Pitej napisał:

U mnie, od jakiegoś czasu, po xx minutach zaczynają znikać niektóre tekstury wewnątrz
budynków oraz głowy postaci, a na zewnątrz niektóre fragmenty, najczęściej budynków,
robią się fioletowe/różowe.


Mam to samo, ale wydaje mi się, że zdarzało się to głównie na patchu 1.2, u mnie jeszcze drzewa robią się różowe, wtedy niestety muszę uruchomić ponownie grę. Ale i tak wolę to niż nagłe wyłączenie się gry, bo przynajmniej mogę zapisać i dopiero wyłączyć.

20111228134353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, przynajmniej teraz wiem na pewno, że to wina gry, a nie coś z moim sprzętem.

U mnie pojawiło sie chyba dopiero w patchu 1.3 wcześniej na bank czegoś takiego nie zanotowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

W Gwieździe Zarannej miałem za zadanie zabić olbrzyma, gdy wróciłem do Skalda oddalem zadanie i dostałem nagrodę (1250g) jednak zadanie nie znikneło z dziennika z zakladki "różne". Dalej mam polecenie "Skald ma dla ciebie nagrode, odbierz ja" i dalej nad jego głową pojawia się mała biała strzałeczka :). Obecie jestem juz Tanem GZ a quest ciągle nie jest zaliczony i ciągle widnieje w dzienniku. Istnieje jakaś komenda do wpisania w konsoli która naprawia ten błąd?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle. Testowałeś już to? Nic tam ze sobą nie koliduje? Nie podwyższa wymagań? Bo u mnie trochę zwalnia miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:14, Pitej napisał:

Wygląda nieźle. Testowałeś już to? Nic tam ze sobą nie koliduje? Nie podwyższa wymagań?
Bo u mnie trochę zwalnia miejscami.


Ja jutro potestuje :) Ale moi dwaj koledzy testowali i chwalili. Jeśli ci zwalnia to może wywal pliki ENB.


--
Panowie czy ktoś z was trafił do więzienia w

Spoiler

markath? Co tam mam zrobić? Bo jest misja, że ten cały zbój każe mi zabić Grisvalta (mogę źle pisać nazwisko). Co zrobić? ja nie chce być złym i zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:44, Azazell napisał:

Panowie czy ktoś z was trafił do więzienia w

Spoiler

markath? Co tam mam zrobić? Bo jest misja,
że ten cały zbój każe mi zabić Grisvalta (mogę źle pisać nazwisko). Co zrobić? ja nie
chce być złym i zabijać.



Spoiler

To po prostu, zamiast zabijać Grisvolda, zabij Madanaha (tak to się pisze?) następnie zabierz mu klucz, wyjdź przez ruiny do miasta i zadanie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2011 o 19:35, Minamir napisał:

Chyba wszyscy pamiętamy, co stało się z "Morrowind 2011"?


Ale przecież ten Mod do Morrowind jest :) teraz wyszła nowa wersja 2.0 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 19:51, Azazell napisał:

Ale przecież ten Mod do Morrowind jest :) teraz wyszła nowa wersja 2.0 :).


Morrowind 2011 a Morrowind Overhaul to dwie różne kompilacje. Pierwsza powstała bez wiedzy i pozwoleń autorów oraz praktycznie bez wsparcia ze strony osoby która to "skleciła", efektem czego było szybkie potępienie kompilacji przez community i zamykanie tematów na oficjalnym forum. Z drugiej strony, autor Overhaula dostał pozwolenia od autorów, wymienił ich wszystkich (dołączył nawet readme każdego moda z osobna), cały czas pomaga na forum. Ogólnie w świecie modów do TESów kompilacje nie są zwykle miło postrzegane, z kilku powodów - częsty brak zapytań o pozwolenie, szybka dezaktualizacja w przypadku wychodzenia nowych wersji poszczególnych modów, brak wsparcia ze strony autora kompilacji itp. Ale wracajmy już do Skyrim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spotkałem się dzisiaj z czymś podobnym u kumpla, woda była różowa i dolny kawałek ekranu czarny. Pomogło zrzucenie gry do paska i powrót. Sprawdź u siebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Jarl w Markath prosi mnie bym udał się do zarządzcy i kupił dom.. Gdzie on jest? Bo nie mam znacznika jak zaznaczę misję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 21:40, Azazell napisał:

Panowie Jarl w Markath prosi mnie bym udał się do zarządzcy i kupił dom.. Gdzie on jest?
Bo nie mam znacznika jak zaznaczę misję .

Po lewej stronie Jarla Throngvor siedzi zarządca Reburrus Quintilius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją w Miodosytni

Spoiler

czerwoniak zrobiłem to co trzeba było powybijałem te szczury i zatrułem ten miód. Teraz mam zlokalizować cichego wspólnika Sabjorna

strzałka z misji pokazuje mi na szafę a tam nic nie ma.
Co i jak mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 22:01, Servakus napisał:

strzałka z misji pokazuje mi na szafę a tam nic nie ma.
Co i jak mam zrobić ?

Strzałka może nie brać pod uwagę wysokości, na pewno jesteś na dobrym piętrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:44, Wszystkozajete napisał:

Mam to samo, ale wydaje mi się, że zdarzało się to głównie na patchu 1.2, u mnie jeszcze
drzewa robią się różowe, wtedy niestety muszę uruchomić ponownie grę. Ale i tak wolę
to niż nagłe wyłączenie się gry, bo przynajmniej mogę zapisać i dopiero wyłączyć.



Może banalne, ale próbowałeś instalacji najnowszych sterowników do karty graficznej i instalacji bibliotek DirectX ?
To zazwyczaj pomaga, sam na Patchu 1.2 nie gram - przeraziłem się widząc liczbę błędów, wynikających z instalacji tego Patcha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masakra! Co dopiero wykonałem msije dla markath, Teraz mnóstwo misji w tym mieście Pęknina :D. Ja pierdziele. Tyle tego a głównego wątku nie ruszyłem.

Nadla nie wiem do kogo dołączyć Cesartwo czy gromowładni :D

Panowie czy warrto robić misje dla bractwa, złodziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 13:00, Azazell napisał:

Panowie czy warrto robić misje dla bractwa, złodziei ?


Jak dla mnie najbardziej opłacająca się gildia, paser który skupuje WSZYSTKO, ciekawe misję i wątek główny niczego sobie.

btw. Czy robiąc misje dla Vex i Delvina paserowi będzie się zwiększać kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować