Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Mam problem przy próbie uwięzienia Odahviing''a..

Spoiler

po użyciu smokogrzmotu smok ląduje i zaczyna podążać za moją postacią w stronę pułapki, jednak nigdy do niej nie dochodzi.. zależnie od reuploadu zatrzymuje się bądź to pod portalem, bądź pod samymi dybami, jednak do samej pułąpki nigdy nie dotarł, ponadto staje się zupełnie pasywny, nie reaguje na ataki. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i miałby pomysł co z tym fantem zrobić?

Byłbym zobowiązan za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze co moge zrobic z tym przedmiotem?

Spoiler

szpon koralowego smoka-dostalem go chyba od jakiejs kobiety w Bialej Grani-zadnych info i wskazowek nie ma, ale wspomniala cos, ze mozna gdzies ten przedmiot uzyc

Zapewne mam znalezc jakas jaskinie albo miejsce w ktorym znajduje sie ten smok tak? Tylko tak szukac po calym skirym to troche sie zejdzie, zna ktos lokacje?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 22:51, Ajinur napisał:

Wie ktos moze co moge zrobic z tym przedmiotem?

Spoiler

szpon koralowego smoka-dostalem go
chyba od jakiejs kobiety w Bialej Grani-zadnych info i wskazowek nie ma, ale wspomniala
cos, ze mozna gdzies ten przedmiot uzyc

Zapewne mam znalezc jakas jaskinie albo miejsce
w ktorym znajduje sie ten smok tak? Tylko tak szukac po calym skirym to troche sie zejdzie,
zna ktos lokacje?;p


Nie dam głowy, ale chyba podczas składania amuletu, nie pamiętam nazwy składał się z 3 różnych Galdura albo coś w ten deseń, wtedy go użyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda się mała porada ;). Zrobiłem sobie drugą postać. Po twardym wojaku przyszedł czas na skrytobójcę z łukiem i sztyletami. Postać na 34lvl, skradanie i łucznictwo można uznać za wymaksowane (brakuje po jednym perku), no i pytanie - w co dalej pakować? Z jednoręcznych chcę dać tylko w pierwszy perk i prawą stronę (używanie dwóch broni), co proponujecie zrobić z resztą punktów? Może kradzież kieszonkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z zadaniem "Spostrzeżenia Shalidora". Zadanie to otrzymuję od bibliotekarza Akademii Zimowej Twierdzy. Prosi aby odnaleźć zapiski w/w. Jednak nie mam znacznika na mapie z lokalizacją. Po najechaniu na zadanie w dzienniku opcja pokaż na mapie jest dla tego zadania niedostępna. Czytałem, że powinien być znacznik. Musze z kimś jeszcze pogadać za nim poznam lokalizację, czy mam jakiś błąd? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w jednej misji i przydała by mi się pomoc. Otóż mam misję "Zakazana opowieść". Mam znaleźć 3 fragmenty amuletu. Otóż znalazłem 2 i gdy wybrałem się po trzeci do wykopalisk saarthal i okazało się, że potrzebny do nich jest jakiś klucz. I tu pytanie do was: gdzie mogę znaleźć ten klucz? Wróciłem się do tych miejsc gdzie były pozostałe 2 fragmenty ale tam tego klucza nie było. Bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:16, Miszyn napisał:

Witam mam problem w jednej misji i przydała by mi się pomoc. Otóż mam misję "Zakazana
opowieść". Mam znaleźć 3 fragmenty amuletu. Otóż znalazłem 2 i gdy wybrałem się po trzeci
do wykopalisk saarthal i okazało się, że potrzebny do nich jest jakiś klucz. I tu pytanie
do was: gdzie mogę znaleźć ten klucz? Wróciłem się do tych miejsc gdzie były pozostałe
2 fragmenty ale tam tego klucza nie było. Bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzię


Przyznam, że sam tej misji jeszcze nie wykonywałem, ale już padały tu takie pytania i z tego co pamiętam, to aby zdobyć klucz musisz wstąpić do gildii magów i zrobić dla nich 1 lub 2 zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:16, Miszyn napisał:

Witam mam problem w jednej misji i przydała by mi się pomoc. Otóż mam misję "Zakazana
opowieść". Mam znaleźć 3 fragmenty amuletu. Otóż znalazłem 2 i gdy wybrałem się po trzeci
do wykopalisk saarthal i okazało się, że potrzebny do nich jest jakiś klucz. I tu pytanie
do was: gdzie mogę znaleźć ten klucz? Wróciłem się do tych miejsc gdzie były pozostałe
2 fragmenty ale tam tego klucza nie było. Bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzię


Mogę się mylić, ale spróbuj się rozejrzeć właśnie w wykopaliskach Saarthal - tam gdzieś powinien leżeć trup z kluczem, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:16, Miszyn napisał:

2 fragmenty ale tam tego klucza nie było. Bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzię

Musisz wrócić do twierdzy magow i tam dostac zatanie od jednego z magow ktory naucza w glownej sali , zadanie polega na udziale w wyprawie z innymi magami do tych wykopalisk w Sarthalu i wtedy dostaniesz sie tam. Oprocz czesci amuletu bedzie nastepne fajne duze zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może kradzież kieszonkowa?

Jeśli zamierzasz stać się też złodziejem to wpakuj trochę w kradzież. Jak nie, to chociaż do dodatkowych kieszeni dojdź, dodatkowe 100 pojemności się przyda.
Myślałeś coś o craftcie? Kowalstwo i zaklinanie? Dobrze zaklęty pancerz to coś wspaniałego (szczególnie jak jest jeszcze ulepszony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kowalstwo już przerabiałem na nordzie, na tej postaci mógłbym równie dobrze bez pancerza biegać, dlatego myślę o czymś innym :). Jedyne, do czego mogło by mi się przydać kowalstwo, to zwiększenie obrażeń łuku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czasem zobaczysz, że jak cię przez przypadek odkryją, to przesrane :D
Jednak sądzę, że kowalstwo przyda się choćby ze względu na łuk. Bez kowalstwa będziesz zmuszony korzystać tylko i wyłącznie ze znalezionych i nie ulepszonych broni (bez perka da się ulepszyć ale efekt jest gorszy niż z perkiem). No i jeszcze jakbyś się zaopatrzył w moda na tworzenie strzał, to byłby kolejny powód do wpakowania w kowalstwo :P
Jak mówiłem rozpatrz też zaklinanie - rozmaite premie jak np. dodatkowy dmg z łuku, broni jednoręcznej, zwiększony udźwig, lepsze skradanie (to, że masz 100 w skradaniu nie znaczy, że bonusy tego nie zwiększają :P), kradzież kieszonkowa i wiele innych (z perkiem umożliwiającym nałożenie 2 zaklęć będziesz miał łącznie 12 zaklęć na całym zestawie).
I jeszcze rozpatrz alchemię, mikstury na niewidzialność mogą się przydać. Chociaż ja ważę takie, które dają mi niewidzialność na 49s, a nic nie pakowałem w drzewko alchemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:34, Bongo777 napisał:

Musisz wrócić do twierdzy magow i tam dostac zatanie od jednego z magow ktory naucza
w glownej sali , zadanie polega na udziale w wyprawie z innymi magami do tych wykopalisk
w Sarthalu i wtedy dostaniesz sie tam. Oprocz czesci amuletu bedzie nastepne fajne duze
zadanie.

Dzięki pomogło ale jest 2 problem. Otóż potem przemówił do mnie duch i ten mag kazał mi iść dalej. I troszeczkę dalej
są kraty i obok nich są te słupy z wzorkami (wąż itd.) wcześniej już się z nimi spotkałem i zwykle była poprawna kolejność pokazana gdzieś na ścianie albo na jakimś przedmiocie. I teraz nie wiem gdzie mam znaleźć odpowiednią kolejność. Szukam już jakieś pół h po ścianach i nie mogę znaleźć i prosiłbym o pomoc. Ps. na tym amulecie już też sprawdzałem i tam nie było :( (sorry, że piszę tak chaotycznie xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie wiem czy to ten quest, ale pamiętam że tylko w jednym miejscu nie było wskazówek na ścianach. Sprawdź w

Spoiler

księgach (w przedmiotach), czy nie masz jakiegoś listu/zapisek, powinno być napisane jak je ustawić (coś w stylu ptak do nieba, ryba do wody, jeśli to to zadanie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Mroczne Bractwo prawie do końca zaliczone, trochę szkoda że

Spoiler

Cyceron opuścił Bractwo, lecz ja go nie zabiłem, ot opuściłem Sanktuarium, polubiłem go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:59, necron1501 napisał:

No i Mroczne Bractwo prawie do końca zaliczone, trochę szkoda że

Spoiler

Cyceron opuścił Bractwo,
lecz ja go nie zabiłem, ot opuściłem Sanktuarium, polubiłem go ;)



Ciekawe jakie questy wymyslili dla mrocznego bractwa w skyrim i jaka hisotrie.

Spoiler

Poki co robie zadania dla akademii magow zimowej wierdzy i jakis mag/czrodziej? Sam nie wiem kto dokladnie pojawia sie co jakis czas i mnie nawiedza Xd Czyzby to byl ktos z mrocznego bractwa?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:06, Miszyn napisał:

> Dzięki pomogło ale jest 2 problem. Otóż potem przemówił do mnie duch i ten mag kazał
mi iść dalej. I troszeczkę dalej
są kraty i obok nich są te słupy z wzorkami (wąż itd.) wcześniej już się z nimi spotkałem
i zwykle była poprawna kolejność pokazana gdzieś na ścianie albo na jakimś przedmiocie.
I teraz nie wiem gdzie mam znaleźć odpowiednią kolejność. Szukam już jakieś pół h po
ścianach i nie mogę znaleźć i prosiłbym o pomoc. Ps. na tym amulecie już też sprawdzałem
i tam nie było :( (sorry, że piszę tak chaotycznie xD)

Spoiler

Są nad słupami przy samym suficie z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Quest "Forbidden Legend".

Spoiler

Przeczytałem notatkę którą znalazłem na bossie w Geirmund''s Hall, w której ktoś go przeklinał i po tym aktywował się quest. Jakaś wskazówka jak do dalej ruszyć? Jakaś delikatna, bez zbędnego pokazywania paluchem wprost. Głupie takie zadania, aktywowało się samo i co dalej, nie wiadomo.


2. W różnych miejscach z nieznanego powodu zacząłem napotykać uzbrojone orki samice. Jak dotąd tylko w cywilizowanych miejscówkach np. więzienie w Falkreath albo tawerna w Whiterun. Zawsze jest taki sam krótki dialog który prowadzi do walki. Skąd się one tam biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować