Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Nieważne. Mimo braku informacji w dziale "Pliki danych" na ekranie startowym mod działa i wygląda świetnie. Wreszcie ekwipunek do jakiego jestem przyzwyczajony. :-)

20111231224544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, co się dzieje ... teraz Skyrim nie tylko wychodzi mi znienacka do pulpitu ale potrafi się tak całkowicie zwiesić, że pomaga tylko restart kompa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 23:09, Mafioso_PL napisał:

A jak to wygląda w przypadku "Handlowania".


Handel niestety wygląda tak samo jak wcześniej. W tym przypadku nic się nie zmieniło. Ale i tak warto było zainstalować moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 23:05, lis_23 napisał:

A ja nie wiem, co się dzieje ... teraz Skyrim nie tylko wychodzi mi znienacka do pulpitu
ale potrafi się tak całkowicie zwiesić, że pomaga tylko restart kompa ...

Nie musisz restartować kompa. Ctrl+lewy Alt+Del , wtedy pojawi się Menadżer zadań Windows i wyłączasz Skyrim.
Takie przypadki mam od pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czary ostatniego poziomu z magii destrukcji są beznadziejne. Jedynie Lightning Storm daje radę, bo można smoka łatwo w locie upolować. A reszta to beznadziejna jest. Lepsze i bardziej przydatne sa już czary z eksperckiego poziomu. Może i lodowa czy ognista burza fajnie wygladają, ale wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem moda, który dodaje strój Triss z W2. http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=4708. Jednak pancerz ten jest wstawiony zamiast pancerz mrocznego bractwa. W opisie jest wzmianka o tym, że był mod, który zamieniał pancerz maga na ten Triss ("There was this awesome Triss armor floating out there on the internet, and even modified to work in Skyrim. But alas, it was a replacement for the Archmage''s Robe..."). No i tak szukam tej wersji z pancerzem dla maga ale nie mogę znaleźć. Może ktoś się natknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, teraz, gdy gra wygląda już dużo lepiej, nie mogę sobie weń pograć - ok. pięć minut i wywala mnie do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia i za każdym razem - ktoś zna na to sposób?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znowu mam problem z misją "Zakazana opowieść" otóż znalazłem wszystkie 3 części tego amuletu, ale żeby go przetopić potrzebny jest klucz (tzn. ten szpon, który się włada w okrągłe drzwi) wie ktoś gdzie mogę znaleźć ten klucz? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:17, Kakarotto napisał:

Testowałeś może te komendy na cofanie przyznanych punktów? Działa to bez skutków ubocznych?


Nie używałem jeszcze konsoli. Dałem sobie spokój. Wolę nie grzebać aż tak w grze. I tak potrzebne mi to by było do jednego perka tylko. Obędzie się. I tak jestem już właściwie nieśmiertelny i niosę zagładę wszystkiemu co żyje lub powinno już nie żyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:22, Miszyn napisał:

Witam. Znowu mam problem z misją "Zakazana opowieść" otóż znalazłem wszystkie 3 części
tego amuletu, ale żeby go przetopić potrzebny jest klucz (tzn. ten szpon, który się włada
w okrągłe drzwi) wie ktoś gdzie mogę znaleźć ten klucz? Z góry dziękuję za odpowiedź
:)

Wiesz, już za bardzo nie pamiętam, ale chyba ten szpon był w tym samym lochu, gdzie poszczególne części amuletu. Chyba miał go jakiś nieboszczyk, ale głowy nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:22, Miszyn napisał:

Witam. Znowu mam problem z misją "Zakazana opowieść" otóż znalazłem wszystkie 3 części
tego amuletu, ale żeby go przetopić potrzebny jest klucz (tzn. ten szpon, który się włada
w okrągłe drzwi) wie ktoś gdzie mogę znaleźć ten klucz? Z góry dziękuję za odpowiedź
:)

Z tego co pamiętam to jest jeden z tych które już masz... przynajmniej jeśli chodzi o otwarcie, bo sama kombinacja do drzwi jest inna, i polega na metodzię prób i błędów (trzeba po prostu odgadnąć samemu jak ułożyć poszczególne okręgi, z tego co pamiętam na dole powinien być smok, a na górnych dwie takie same podobizny... chyba wilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o to chodzi, że tego klucza nie mam. Próbuje włożyć a mi piszę, że nie mam odpowiedniego klucza/przedmiotu. I właśnie nie wiem gdzie go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

-Jak odnaleźć tajemnicę jaskini Red Eagle''s cośtam? To dodatkowy quest, na któy natknąłem się przypadkiem, jednak denerwuje mnie, że nie wiem, co mam zrobić ;P Znalazłem miecz o tej samej nazwie i jest to przedmiot związany z tym questem, jednak nie wiem gdzie/w jaki sposób go użyć.

-Czym różnią się questy podobczne od różnych/rozmaitych?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:31, Mikex napisał:

Dwa pytania: -Jak odnaleźć tajemnicę jaskini Red Eagle''s cośtam?

Musisz użyć tego miecza w Rebel''s Cairn (jest tam ołtarzyk który trzeba aktywować).

Dnia 02.01.2012 o 13:31, Mikex napisał:

-Czym różnią się questy podobczne od różnych/rozmaitych?;D

Miejscem zanotowania? ;) Zwykle te różne sprowadzają się do prostszych rzeczy typu przyniesienia jednego przedmiotu czy pogadania z jednym npc.

>Ale o to chodzi, że tego klucza nie mam. Próbuje włożyć a mi piszę, że nie mam odpowiedniego klucza/przedmiotu. I właśnie nie wiem gdzie go znaleźć.
Jeden powinieneś znaleźć w Folgunthur, drugi leży w pierwszej dużej komnacie jaskini, w której przekuwasz amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moglibyście mi pomóc i napisać jak mogę sprawdzić ID przedmiotu który posiadam? Nie wychodzi używanie nawet duplicateallitems,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy raz utracona postać towarzysza (zniknął i nie przybiegł od kilku dni ;)), jest możliwa do odzyskania? Dodam, że jestem gotów go odzyskać za wszelką cenę, gdyż jako pierwszopoziomowy bohater, muł z całym stuffem to straszna strata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować