Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Szkoda ale co tam walne enchanta z kowalstwem w itemki to bedzie 100% + mikstóra samoróbka +150% to z ulepszenia miecza wyjdzie mi broń masowego rażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:51, Orionov napisał:

Jaką postacią grało się wam najprzyjemniej?

Ja grałem dwoma. Pierwszą postacią był mag (zniszczenie głównie), którego porzuciłem po 115 godzinach grania na rzecz skrytobójczyni z łukiem (czasem sztylet x15). Tą skrytobójczynią gram nadal (89 godzin gry) i do końca (?) daleko :)

Przyznam, że mag, jeżeli chodzi o fun z gry, wymięka przy mojej Nordce z łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:57, Abi_Dalzim napisał:

Ja grałem dwoma. Pierwszą postacią był mag (zniszczenie głównie), którego porzuciłem po 115 godzinach grania na rzecz skrytobójczyni z łukiem (czasem sztylet x15). Tą skrytobójczynią gram nadal (89 godzin gry) i do końca (?) daleko :)
Przyznam, że mag, jeżeli chodzi o fun z gry, wymięka przy mojej Nordce z łukiem :D

Mój mag [arał się głównie przywołaniami ale poza tym mógłbym napisać dokładnie takiego samego posta jak Ty ;P
Snajper i skrytobójca to o wiele ciekawsza postać pomimo tego (a może też po części właśnie przez to) że nie jest taką niezniszczalną machiną zagłady jak mag i na sukces trzeba trochę popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snajper to też niezły koks jak się ma rozwinięte łuki i skradanie+ dobry ekwipunek zmodowany pod dmg z łuku i praktycznie wszystko pada na strzała. A o magu za wiele nie powiem grałem nim chwile jakoś szybko mnie znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 12:55, Gacol08 napisał:

Snajper to też niezły koks jak się ma rozwinięte łuki i skradanie+ dobry ekwipunek zmodowany pod dmg z łuku i praktycznie wszystko pada na strzała.

Prawda ale żeby osiągnąć taki efekt trzeba pozostać w ukryciu :) Jak się zostanie przyłapanym to bonusy z krytyków przepadają i trzeba się ratować walką wręcz ;) W przypadku mojego maga większość późniejszych walk sprowadzała się do puszczania kolejnych summonów i czekania aż wykończą przeciwnika, sam do walki włączałem się częściej dla zabicia nudy i dla przyspieszenia walki niż z prawdziwej potrzeby co po parunastu godzinach stało się po prostu nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:51, Orionov napisał:

Jaką postacią grało się wam najprzyjemniej?


Typowy tank z irokezem :D Broń jednoręczna + blok + ciężki pancerz. I cóż... jestem właściwie nieśmiertelny :) Zwykłe smoki lecą na 2-3 hity (42lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace instalacji, zacząłem instalować grę z płyty(5487 MB) i po owej instalacji zaczyna sie pobieranie prawie 2 gb danych. I mam pytanie czy to pobieranie jest konieczne czy nie? Jeśli tak to czy pobrane pliki mogę sobie nagrać na płytkę i wykorzystać np. za kilka miesięcy kiedy będę instalował grę drugi raz żeby znowu nie pobierać tych plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy działa i czy do końca legalne, ale na popularnym polskim serwisie torrentowym jest do pobrania patch 1.3. Czytając komenty gracze jedna narzekają na brak polskich liter. No i waży jedynie 100MB.
Chyba nie da rady inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:29, Jackal-pl napisał:

Nie wiem czy działa i czy do końca legalne, ale na popularnym polskim serwisie torrentowym
jest do pobrania patch 1.3. Czytając komenty gracze jedna narzekają na brak polskich
liter. No i waży jedynie 100MB.
Chyba nie da rady inaczej.


Wychodzi na to, że muszę przeboleć te 2GB. A czy można te pliki nagrać na płytkę? Czy jeśli skasuje grę to znowu będę musiał pobierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 05:21, Noirr napisał:

Spoiler

Zdaje sie, ze trzebo go kupic, bodaj w wielobranzowym w Winterhold.



Byłem, w karczmie też, nie mają nic takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy modach: Jest jakiś mod który zwiększa ilość cutscenek przy zabijaniu i oddaje bardiej realizm i brutlaność tych scen?
:D

Spoiler

OMG ALE FETYSZ!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam od jakiegoś czasu ten temat i dochodzę do wniosku, że mimo długiej przerwy w graniu w cokolwiek, z chęcią zagrałbym w tę grę. Tylko skąd tu na nią wziąć czas? Czasy studiów się skończyły, trzeba ciężko pracować, do tego żona i już niedługo dziecko. Cóż, niestety smoki będą musiały trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 19:38, HumanGhost napisał:

Zawsze możesz trochę ograniczyć spanie. ;]


Można jeszcze bardziej? ;) I tak śpię po 4 godziny dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 19:02, Mafioso_PL napisał:

Jeśli masz grę na steamie, możesz zrobić kopię zapasową i nagrać na płytkę :P

A istnieje możliwośc nagrania TYLKO pobieranych plików?;> Lub pobranie ich z jakiejś innej strony i dopiero wtedy nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować