Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 20:57, HumanGhost napisał:

Rany, ale kombinujesz. Nie sądzę, aby była taka możliwość. Jaki problem zrobić kopię
zapasową całości jak już wszystko pobierzesz?


Kombinuje dlatego, że przy moim internecie niestety 2gb to już pewien problem;) nie każdy mieszka w mieście i moze cieszyć się prędkościami wiekszymi niż 2 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 19:16, Mafioso_PL napisał:

Byłem, w karczmie też, nie mają nic takiego :/

Bo to nie jest dostępne w normalnym handlu a w wyniku rozmowy z właścicielką sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 21:20, Sithis napisał:

>/.../ > Kombinuje dlatego, że przy moim internecie niestety 2gb to już pewien problem;) nie każdy
mieszka w mieście i moze cieszyć się prędkościami wiekszymi niż 2 Mb

Mam łacze 2Mb i w takim przypadku nastawiam komputer i idę spać. Rano mam wszystko gotowe. I jestem wyspany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja mieszkam w mieście a i tak mam łącze do "czterech liter". Po prostu musiałem troche kompa zostawić włączonego żeby się ściągnęło wszystko. Pierwsze co potem zrobiłem to kopia zapasowa żeby już potem nie musieć powtarzać ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:07, HumanGhost napisał:

Widzisz, ja mieszkam w mieście a i tak mam łącze do "czterech liter". Po prostu musiałem
troche kompa zostawić włączonego żeby się ściągnęło wszystko. Pierwsze co potem zrobiłem
to kopia zapasowa żeby już potem nie musieć powtarzać ściągania.

Podrążyłem ten temat i teraz już wiem że to jedyna droga ;) ale zawsze trzeba wykorzystac wszystkie możliwe opcje. Dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dam cały post w spojler, bo nie wiem czy komuś nie przeszkodzi coś co napiszę. Liczę, że mi pomożecie :)

Spoiler

Otóż, z początku grałem w Skyrim nordem wojem 2H etc. Po prostu machanie bronią i jazda. Doszedłem do pewnego momentu ale stwierdziłem, że gra nudna, mało kasy i generalnie nudzi się, bo machanie 2H i tyle.
Więc zacząłem od nowa. Nastawienie było na "złodziejaszek, łuk i sztylet plus może trochę magii w drugiej ręce". Generalnie opcja z magią już nie bardzo się udała :)). Sprowadziła się ta gra do walenia z łuku z ukrycia. I też widziałem na necie już podział na złodziejaszków i asasynów. (mam 16 lvl btw). ide w skradanie, łuk, kradzież głównie, trochę też w jakieś pomocne poboczne dla thiefa.
Chciałbym też trochę grać a''la podkradanie się i podrzynanie gardła. Pytanie, czy takie crity jak się włączają jak widziałem na YT, że po prostu podcina się gardło to na późniejszym poziomie? Czy po prostu trzeba wybrać - albo się jest dobrym z łuku albo ze sztyletu? Mógłby mi ktoś (najlepiej w miarę obszernie) przybliżyć jak to jest z tym "bandytą"?


Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:42, Shadow1994 napisał:

Witam, dam cały post w spojler, bo nie wiem czy komuś nie przeszkodzi coś co napiszę.
Liczę, że mi pomożecie :)

Spoiler

Otóż, z początku grałem w Skyrim nordem wojem 2H etc. Po prostu machanie bronią i
jazda. Doszedłem do pewnego momentu ale stwierdziłem, że gra nudna, mało kasy i generalnie
nudzi się, bo machanie 2H i tyle.
Więc zacząłem od nowa. Nastawienie było na "złodziejaszek, łuk i sztylet plus może trochę
magii w drugiej ręce". Generalnie opcja z magią już nie bardzo się udała :)). Sprowadziła
się ta gra do walenia z łuku z ukrycia. I też widziałem na necie już podział na złodziejaszków
i asasynów. (mam 16 lvl btw). ide w skradanie, łuk, kradzież głównie, trochę też w jakieś
pomocne poboczne dla thiefa.
Chciałbym też trochę grać a''la podkradanie się i podrzynanie gardła. Pytanie, czy takie
crity jak się włączają jak widziałem na YT, że po prostu podcina się gardło to na późniejszym
poziomie? Czy po prostu trzeba wybrać - albo się jest dobrym z łuku albo ze sztyletu?
Mógłby mi ktoś (najlepiej w miarę obszernie) przybliżyć jak to jest z tym "bandytą"?


Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ;))


Podszkul się w skradaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama generalnie coś koło 54 skradania. Czyli rozumiem, że trzeba mieć koło 100 żeby być skutecznym, tak?

Moje główne pytanie: Czy droga łucznika koliduje z drogą asasyna?

I jeszcze jedna sprawa: Jak już dojdzie do walki w zwarciu to jest katastrofa generalnie. Jakiś mój błąd generalnie czy taki los łotrzyka? Może nie taka katastrofa mega, ale słabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:52, Shadow1994 napisał:

Mama generalnie coś koło 54 skradania. Czyli rozumiem, że trzeba mieć koło 100 żeby być
skutecznym, tak?

Tyle spokojnie wystarczy, by zabijać z ukrycia łukiem, ale by bawić się sztyletami, gdzie trzeba podejść do ofiary, to może być niebezpiecznie.

Dnia 16.01.2012 o 22:52, Shadow1994 napisał:

Moje główne pytanie: Czy droga łucznika koliduje z drogą asasyna?

Nie, po pewnym czasie, skradanie i itemy masz takie, że możesz sztyletować.

Dnia 16.01.2012 o 22:52, Shadow1994 napisał:

I jeszcze jedna sprawa: Jak już dojdzie do walki w zwarciu to jest katastrofa generalnie.
Jakiś mój błąd generalnie czy taki los łotrzyka? Może nie taka katastrofa mega, ale słabo
;)

Pakuj dużo w kondycję i po prostu uciekaj sprintem, odwracaj się i strzelaj itd. Jak masz w łuku zaklęcie osłabienia kondycji, to będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, łuk łukiem ale sztyletami albo mieczem też czasem bym pomachał (chociaż jako łotrzyk raczej sztylety), więc jak z tym sprawa się ma? Czekać raczej do skradania 80+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:58, Shadow1994 napisał:

No ok, łuk łukiem ale sztyletami albo mieczem też czasem bym pomachał (chociaż jako łotrzyk
raczej sztylety), więc jak z tym sprawa się ma? Czekać raczej do skradania 80+?

Wrzuć punkt w drzewku skradania w obrażenia od sztyletów x6 na 30 lvl i próbuj jak idzie zabijanie. Następny punkt do sztyletów jest na 50 lvl skadania (obrażenia x15). Zrób jak najszybciej questy dla Złodzieji i dla Mrocznego Bractwa, a uzyskane przedmioty i wyrobione umiejętności podcas ich wykonywania wybitnie pomogą Ci w cichym zabijaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 00:13, ISAMU napisał:

Wrzuć punkt w drzewku skradania w obrażenia od sztyletów x6 na 30 lvl i próbuj jak idzie
zabijanie. Następny punkt do sztyletów jest na 50 lvl skadania (obrażenia x15). Zrób
jak najszybciej questy dla Złodzieji i dla Mrocznego Bractwa, a uzyskane przedmioty i
wyrobione umiejętności podcas ich wykonywania wybitnie pomogą Ci w cichym zabijaniu.


Mam już 15x sztylet ze skradania, gildię złodziei skończyłem, mroczne bractwo jeszcze nie wiem jak zacząć.
Raz próbowałem ale jakiś szczególnych efektów nie było (może coś źle zrobiłem), cóż będe próbował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 00:34, Shadow1994 napisał:

Mam już 15x sztylet ze skradania, gildię złodziei skończyłem, mroczne bractwo jeszcze
nie wiem jak zacząć.
Raz próbowałem ale jakiś szczególnych efektów nie było (może coś źle zrobiłem), cóż będe
próbował ;)


Ulepsz jak najbardziej sztylety, zrób mroczne bractwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 00:34, Shadow1994 napisał:

Mam już 15x sztylet ze skradania, gildię złodziei skończyłem, mroczne bractwo jeszcze
nie wiem jak zacząć.
Raz próbowałem ale jakiś szczególnych efektów nie było (może coś źle zrobiłem), cóż będe
próbował ;)

No to w zasadzie masz już z górki. Dołącz jeszcze do Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:58, Shadow1994 napisał:

No ok, łuk łukiem ale sztyletami albo mieczem też czasem bym pomachał (chociaż jako łotrzyk
raczej sztylety), więc jak z tym sprawa się ma? Czekać raczej do skradania 80+?


Możesz też ze 2-3 punkty wrzucić do broni jednoręcznych, żeby więcej obrażeń zadawać. Ja tak zrobiłem i mam świetnego złodzieja/zabójcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować