Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 11:30, Achim napisał:

Im dalej w grę tym częściej zdarza się sytuacja że pobiorę jakieś zadanie poboczne i
nie pokazuje się ikonka z zaznaczeniem celu zadania (mimo że mam udać się do konkretnej
lokacji lub do konkretnej osoby) lub wykonam dane zadanie i mam iść do osoby zlecającej
o nagrodę i nie ma opcji dialogowej kończącej dane zadanie. Co z tym fantem zrobić? Jakieś
sugestie?



Po pierwsze zaznacz questa w tabeli po lewej, a w przypadku questów miscellaneous ( poboczne, chyba tak po polsku jest) także w tabeli po prawej. Jeśli w tym wypadku pominesz krok pierwszy, to mapa skieruje Ciebie na obszar questa, ale bez strzałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest jakis blad czy zwyczajnie element gry ale za wykonywanie i ukanczanie zadan nie dostaje zadnych punktow doswiadczenia.Na ekreanie po wykoaniu zadania nie pokazuje sie np +300 doswiadczenia czy cos w tym stylu a na pasku xp jakiegos wiekszego wzrostu tez nie zaobserwowalem,no wlasnie jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma czegoś takiego jak "punkty doświadczenia". Podnosi się poziom umiejętności poprzez używanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:16, vonArnold napisał:

Po pierwsze zaznacz questa w tabeli po lewej, a w przypadku questów miscellaneous ( poboczne,
chyba tak po polsku jest) także w tabeli po prawej. Jeśli w tym wypadku pominesz krok
pierwszy, to mapa skieruje Ciebie na obszar questa, ale bez strzałki.


Nie działa, próbowałem różnych kombinacji. W przypadku braku strzałki na mapie (robiąc tak jak powyżej) kierowało mnie na przypadkowy obszar mapy. Bardziej boli mnie brak możliwości kończenie questów gdyż nie ma opcji dialogowych kończących zadanie w menu rozmowy NPC-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym to to lepiej wygląda na xboxie czy ps 3 ? Bo chyba będę kupował konsolę dla skyrima;) (w sensie piec który by to pociągnał w takich detalach jak chce jest dla mnie za drogi:) . Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są są, tyle, że dostaje się je za rozwijanie umiejętności.
Im wyższy poziom skilla tym więcej doświadczenia trafia na pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 13:55, Achim napisał:

Nie działa, próbowałem różnych kombinacji. W przypadku braku strzałki na mapie (robiąc
tak jak powyżej) kierowało mnie na przypadkowy obszar mapy. Bardziej boli mnie brak możliwości
kończenie questów gdyż nie ma opcji dialogowych kończących zadanie w menu rozmowy NPC-a.


To bardzo mnie to dziwi, gdyż miałem na początku grania dokładnie ten sam problem, tzn. nie rozumiałem, czemu raz kieruje, a raz nie na obszar questa, bez strzałki. Okazało się, iż niezaznaczenie "Misc quests" jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 14:19, vonArnold napisał:

To bardzo mnie to dziwi, gdyż miałem na początku grania dokładnie ten sam problem, tzn.
nie rozumiałem, czemu raz kieruje, a raz nie na obszar questa, bez strzałki. Okazało
się, iż niezaznaczenie "Misc quests" jest przyczyną.


Dzięki za chęć pomocy może ktoś jeszcze coś wymyśli co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem niezwykły klejnot i pisze mi żebym go zaniósł komuś kto go wyceni. No i poszłem tak jak jest na mapie do pękniny do gościa który się nazywa Młot. I on nie chce ze mną gadać. Jakiś bug czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 16:26, Ziggy napisał:

/.../ Jakiś bug czy co?

O ile pamietam, musisz porozmawiać

Spoiler

z inną złodziejką. Wtedy dowiesz się ile jest tych "niezwykłych kamieni" i dopiero po skompletowaniu bwszystkich będziesz mógł ruszyć to zadanie dalej

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od Soboty grywam sobie w Skyrim i naszła mnie ochota na podkręcenie grafiki. Może głupio to zabrzmi, ale straciłem orientacje w ilości modów jakie przeszły przez moją grę i potrzebuje pomocy przy ocenie rezultatów tworzenia mojej mieszanki.

Byłbym bardzo wdzięczny, szczególnie chodzi o screeny z dnia dzisiejszego.
http://steamcommunity.com/profiles/76561197992370735/screenshots/

Ps. Nie będę oceniał że screeny są pozowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 podobno sprawia wiele problemów i komfortowe granie jest praktycznie niemożliwe. Patch 1.4 (póki co na PC dostępna jest tylko wersja beta) miał sytuacje poprawić, ale gram na PC i nie jestem w tym temacie na bieżąco. W każdym bądź razie jeśli chcesz kupić konsole dla Skyrima to na dzień dzisiejszy chyba lepiej wybrać X-360. A jakość grafiki w tym przypadku chyba już schodzi na drugi plan, zwłaszcza że jeśli różnice jakieś w ogóle są to pewnie i tak niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robię questa na znalezienie 30 szkarłatnych korzeni nirnu w czarnej przystani. przez przypadek zjadłem jeden.
orientujecie się czy one są w tej jaskini wyliczone co do sztuki? bo mam te 29 i za cholerę nie mogę znaleźć trzydziestego.. jeżeli są wyliczone to już go nie znajdę więc może ktoś wie jaki wpisać kod żeby dostać jedną sztukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:55, zerohunter napisał:

Ich jest chyba więcej niż 30 nawet, ale głowy sobie nie dam uciąć, nasłuchuj gdzie są
to odnajdziesz.

to to słychać? przy żadnym z zebranych 29 nie zauważyłem żeby wydawały dźwięki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:58, zerohunter napisał:

Tak, wydają taki specyficzny dźwięk, jak nie zabrałeś tego z chaty to tam usłyszysz.

zebrałem z obu chat. obawiam się ze juz nie odzyskam tego zjedzonego ;/

EDIT
znalazłem :D i żadnego dźwięku nie słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeszcze jedno pytanie. Otóż mam problem w qeście gdzie muszę zdobyć egzemplarz księgi zatytłowanej "Kroniki Swiętych Braci Marukha Tom IV". Przeszukuję jaskinię i dochodzę do pewnego momentu gdzie trzeba odpowiednio powciskać przyciski ze zwierzętami. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ta kombinacja ma wyglądać. Kombinowałem kilka kombinacji i nie wiem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować