Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Jak to jest z tymi modami w wersji polskiej? Znalazłem parę genialnych, ale przy niektórych jest napisane, że działają tylko z angielską, francuską itd. wersją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 16:13, plada napisał:

Jak to jest z tymi modami w wersji polskiej? Znalazłem parę genialnych, ale przy niektórych
jest napisane, że działają tylko z angielską, francuską itd. wersją...


Spróbuj zainstalować i sprawdzić. Mi póki co jeden tylko sprawiał problemy tylko nieco mi namieszało w nazwach np mi sztabki żelaza zmieniło na angielski iron ignot . Nie mniej chyba to nie problem skoro działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakieś mody na urozmaicenie rozgrywki? Oprócz tego może coś pod maga? Gra nim wydawała mi się strasznie nudna, ale może mody coś zmieniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 18:12, Orionov napisał:

Można grać w wersję całkowicie po angielsku czy do wyboru jest tylko kinowa/pełna?


Można grać w pełną angielską. Nie wiem czy jest taki wybór podczas instalacji, ale już później można zmienić język gry w jej opcjach na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciągle mi się zawiesza. Np. moja postać sobie idzie i... nagle sie się zwiesza i wtedy pomaga tylko reset komputera, tak sie dzieje co kilkka minut. Wersja gry 1.4. Co można zrobić ?

I czasem jest też inny problem że w ogółe nie pokazuje się menu główne. Uruchamiam grę leci filmik loga twórców pokazuje sie te logo smoka i na tym się zatrzymuje i... koniec trzeba ponownie uruchamiać grę tyle razy aż zaskoczy, jest to dość denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po osiągnięciu 42 lvl stwierdziłem, że musze chyba zacząć od nowa ;/ Rozwijałem maga zniszczenia ale też specjalizowałem się we wszystkich umiejętnościach tak więc wydawałem perki w niepotrzebne umiejętności. Na szczęście zrobiłem tylko wątek Akademii więc dużo przede mną.
Mam zamiar grać łucznikiem-skrytobójcą. W co pakować perki? Opłaca się brać kowalstwo? Znajde gdzieś mikstury z premią do zaklinania i kowalstwa? Wole kupić niż rozwijać alchemie i robić własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowalstwo to jest podstawa, chyba, że grasz magiem. Zrobisz sobie szklane pancerze, a to tylko 4 perki jak dobrze liczę. Ponadto walisz w skradanie i łuki. Jeżeli zaś chcesz ciężkie pancerze to ładujesz wszystkie perki w pancerze też i w kowalstwie jeden perk więcej (do daedrycznych, smoczych się nie opłaca).
Będziesz praktycznie nieśmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w łuk i skradanie (z czasem dzięki temu ataki sztyletami z zaskoczenia będą zadawały obrażenia x15, więc jak tylko uda Ci sie kogoś zaskoczyć to większość przeciwników jest praktycznie na hita), ale też dobrze by było w broń jednoręczną, bo do zwarcia na pewno też będzie dochodziło a wtedy te preki się bardzo przydadzą. Co poza tym? Myślę że pancerz (ciężki bądź lekki w zależności od tego z którego masz zamiar korzystać, choć skrytobójca to bardziej w lekkim). Kilka perków też warto by było zainwestować w magie przywracania, leczenie zawsze się przyda. W kowalstwo i zaklinanie bym się nie pakował, bo jednak za bardzo wtedy siada balans gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie jak otrzymać questa aby rozpocząć "przygodę" z gildią zabójców (Dark Brotherhood) ? Za pierwszym razem jak grałem dostałem w pewnym momencie questa o chłopcu, który chciał zabić opiekunkę domu dziecka bodajże w Riften. W tym momencie przeszedłem kampanię, całą gildię magów, całą gildię złodziei, parę questów deadrycznych i nadal nie otrzymałem owego questa. Jest jakaś inna szansa na dostanie się do owej gildii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:16, 4ny4 napisał:

mam takie pytanie jak otrzymać questa aby rozpocząć "przygodę" z gildią zabójców (Dark Brotherhood) ? Za pierwszym razem jak grałem dostałem w pewnym momencie questa o chłopcu, który chciał zabić opiekunkę domu dziecka bodajże w Riften. W tym momencie przeszedłem kampanię, całą gildię magów, całą gildię złodziei, parę questów deadrycznych i nadal nie otrzymałem owego questa. Jest jakaś inna szansa na dostanie się do owej gildii ?

Pierwsze informacje o tym queście dostajesz z plotek ale na serio rozpoczyna go chyba rozmowa z tym chłopcem - włam się do jego domu w Windhelm i zobacz czy nie dostaniesz od niego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zmieniłem plany co do mojej nowej postaci (łucznik-skrytobójca). Dam mniej perków w zaklinanie a w zamian rozwine retoryke ( lepsze ceny kupna i sprzedaży + inwestycje w sklepie i mam nadzieje, że kasy mi nie zabraknie; musze przyznać ze teraz mam ok 15 lvl i nawet nie stać mnie na Wietrzny domek) oraz otwieranie zamków + gałązke z perkami dającymi więcej złota w skrzyniach i + 50% do ciekawszych przedmiotów w skrzyniach (dzięki temu eksploracja jaskiń i fortów będzie jeszcze ciekawsza). Aktualnie mam nadzieje że to będzie wyglądało tak:
http://chrizel.github.com/skyrim/#t/7/0,0,4fti4g,1cw,0,-rmi2o0,g3c3k0,23dt6o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy punkt w Retoryce to punkt stracony. Kompletnie nieprzydatne.
Masz mało kasy? Skupuj cała rudę żelaza za każdym razem jak zawitasz do miasta, w każdym miejście. Powód? Czar Transmutacja, którym zmienisz ją w rudę srebra a tą w rudę złota. Zysk oczywisty.
Poza tym zbieraj wszystko i sprzedawaj. Noś tylko najpotrzebniejszy sprzęt. Nawet warzywa ludziom z ogórków zrywałem i sprzedawałem na początku.
Od ponazd 30lvl mam zawsze ok. 150k złota w kieszeni i nie mam na co wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/sk3_8AnqHey8_Msi_AMD_Radeon_HD6790_1024MB_DDR5_256bit_DVI_HDMI_DP_PCI_E_920_4200_wer_Oc_Over_Clock.html

Na jakich detalach pójdzie Skyrim na tej karcie, nie bacząc na resztę sprzętu jak RAM czy CPU bo to wiem że starczy do maximum?

Jest mowa o teksturach HD?

Rozdzielczość monitora to 1440x900.

DX 11.

Jeśli ktoś zna się a kartach to mile widziane inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok użyłem edytora i te 2 pkt co miałem w retoryce dałem w skradanie i łucznictwo. Na 19 lvl powinienem mieć rozdane 18 perków? Pytam bo po użyciu tego edytora nie chce mieć za dużo czy za mało perków. Nareszcie w sklepie jest dostepna ruda rtęci ;) Stworzyłem i ulepszyłem sobie Elfi łuk. Jak narazie to cała moja gra koncentruje się na Białej Grani i okolicach. Wiem, że jak już rusze na zwiedzanie ruin i podziemi to wtedy będę miał dużo sprzętu więc przed rozpoczęciem takiej poważniejszej gry chciałem sobie kupić domek. Jestem łucznikiem i mam udzwig 325 ale pewniej bym się czuł mając domek ze skrzynią ;) Tradycyjnie na pierwszy ogień idzie Akademia (mam nadzieję, że znajde tam dużo klejnotów duszy których brak odczuwam).
Jeszcze jedno jak szybko nabic otwieranie zamków? Mam strasznie niski poziom i żeby dojść do 100 to chyba będę musiał otworzyć wszystkie skrzynie ze Skyrim.
Myślałem, że bedę musiał przerwać przygode ze Skyrim przez Mass Effect 3 a zanosi się na to że to Shepard bedzie musiał poczekać. Ta gra jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej karcie pograsz sobie spokojnie w max płynności 60fps na wysokich nie wiem jak bezie na ultra

Ja posiadając 6850 gram na wysoko-ultra żeby mieć te 60 fps zawsze nie zależnie od sytuacji;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować