Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Co zrobić jeśli ktoś wystrzelił we mnie taki lodowy kolec i on za cholerę nie chce zniknąć? Wczytywałem grę, zmieniałem pancerze, nic nie pomaga. Nie będę przecież biegał z wbitym kolcem w głowę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś Z WAS GRAŁ W OBLIVIONA.Stworzyłem temat na forum ale pan moderator Isildur zamkną forum. Wpisujac tak: Witaj, Spytaj w tym temacie szybciej ktoś odpowie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&u=17160 . Pytałem tam 18.02.2012, o 20:34 ale tam jest grobowa cisza.Więc nie rozumie dlaczego zamyka forum?CZY WREŚCE KTOŚ MI ODPOWIE NA MOJE PYTANIE..Wykonuje zadanie w Oblivionie, Lek na wampiryzm. Mam wszystkie składniki oprócz krwi Argonianina. Znalałem w jaskini jednego Argonianina ,użyłem na niego sztyletu ale nic ?? Potem próbowałem na innym i też nic? Pomóżcie mi bo nie wiem co robie żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 12:49, Tobi88Pl napisał:

...


To niech ''rozumie'', że taki jest regulamin forum. Warto aby rozumił również podstawy składni i interpunkcji, bo ciężko się to czyta. Wg. wiki należy pchnąć dowolnego żywego Argonianina sztyletem otrzymanym w zadaniu. To powinno wystarczyć, nawet nie trzeba ich zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale na pewno użyłeś odpowiedniego sztyletu?
Spróbuj może wpisać w konsoli player.additem 000977e4 1 (otrzymasz miksture wyleczenia z wampiryzmu dla gracza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 09:44, Ifym napisał:

Co zrobić jeśli ktoś wystrzelił we mnie taki lodowy kolec i on za cholerę nie chce zniknąć?
Wczytywałem grę, zmieniałem pancerze, nic nie pomaga. Nie będę przecież biegał z wbitym
kolcem w głowę. :D


U mnie pomogło następujące rozwiązanie:
- save na wszelki wypadek
- otwierasz konsole (~)
- wpisujesz: showracemenu (kieruje Cię do ekranu tworzenia postaci)
- zamykasz konsole (~)
- zmieniasz płeć, zmieniasz z powrotem (masz zachowane wszystkie ustawienia wyglądu, staty itd...zmiana rasy spowoduje wyzerowanie się wszystkich umiejętności więc lepiej nie kombinować
- R (done) wpisujesz swą godność i grasz dalej bez dodatkowych ozdób

Ja w ten sposób pozbyłem się strzał, ale na lodowe kolce chyba także pomoże. Po jednorazowym zastosowaniu tego sposobu, więcej podobnych kłopotów już nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak użyłem odpowiedniego sztyletu. Ale nic się nie działo , co mnie irytowało. Na każdym z Argonianinie próbowałem ale ten sam efekt.Troche to dziwne.Ale zadziałało z tą miksturką :)

Wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogło. Wielkie dzięki, moja postać głupio wyglądała z kolcem w głowie. Swoją drogą, ta gra to straszny pożeracz czasu, siadasz o 15, nawet się nie obejrzysz a już jest 19. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 19:00, Ifym napisał:

Pomogło. Wielkie dzięki, moja postać głupio wyglądała z kolcem w głowie.


Przez jakiś czas starałem się ignorować sterczące ze mnie strzały, ale gdy jedną miałem wbitą w glowę, a grot drugiej wyłaził mi tyłkiem, trudno było myśleć o czymś innym, niż idiotyczny wygląd postaci.

>Swoją drogą,

Dnia 21.02.2012 o 19:00, Ifym napisał:

ta gra to straszny pożeracz czasu, siadasz o 15, nawet się nie obejrzysz a już jest 19.
;)


Ja ostatnio troszkę zwolniłem, niemniej 266 godzin mam na liczniku, a do końca jeszcze wiele questów do wykonania i lokacji do odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:19, Sithis napisał:

Czy smok wezwany krzykiem "Wezwanie Smoka" porywa się na coś więcej niz latanie nad moją głową?;>

Głównie poluje na okoliczną faunę (czytaj - lisy i króliki), a gdy tych zabraknie, okazjonalnie zabierze się za łażących w pobliżu wrogów. Można też wezwać go na "epic duel" gdy atakuje nas inny smok (choć szybciej zatłuc go samemu i mieć spokój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję właśnie misję w Ambasadzie Talmoru i przed wyjściem zajrzałem do poradnika, aby spradzić czy nic nie przegapiłem, ponieważ nie wiem, czy później będę mógł wrócić do tej lokacji. Znalazłem informację, że przed wejściem do lochów, w sypialni na piętrze, znajdę

Spoiler

Kamień Barenziach potrzebny do wykonania misji związanej z Gildią Złodziei. Niestety, kamienia nigdzie nie mogę znaleźć i obawiam się, iż w przypadku gdy ilość występująca w grze jest dokładnie taka sama, jak wymagana do wykonania questa, stracę możliwość dokończenia zadania.

Czy ktoś znalazł w ambasadzie potrzebny kamyczek, inaczej nazywany Niezwykłym Klejnoten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 01:34, KrzychW napisał:

Wykonuję właśnie misję w Ambasadzie Talmoru i przed wyjściem zajrzałem do poradnika,
aby spradzić czy nic nie przegapiłem, ponieważ nie wiem, czy później będę mógł wrócić
do tej lokacji. Znalazłem informację, że przed wejściem do lochów, w sypialni na piętrze,
znajdę

Spoiler

Kamień Barenziach potrzebny do wykonania misji związanej z Gildią Złodziei.
Niestety, kamienia nigdzie nie mogę znaleźć i obawiam się, iż w przypadku gdy ilość występująca
w grze jest dokładnie taka sama, jak wymagana do wykonania questa, stracę możliwość dokończenia
zadania.

Czy ktoś znalazł w ambasadzie potrzebny kamyczek, inaczej nazywany Niezwykłym
Klejnoten?


Ten kamień jest w jaskini, do której trafisz przy opuszczeniu lochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 01:48, StingrayPL napisał:

Ten kamień jest w jaskini, do której trafisz przy opuszczeniu lochu


Wychodzi na to, że w poradniku z GOLa jest błąd. Dokładnie przeszukałem piętro, ale klejnotu nie znalazłem.
A może orientujesz się, czy w świecie gry jest dokładnie tyle klejnotów, ile potrzeba do questa, czy może więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:21, Karpik777 napisał:

Kamyk przeniesiono do jaskini w ostatnim patchu. Samych błyskotek jest akurat tyle,
ile wymaga zadanie.


A może wiesz, gdzie można znaleźć spis lokacji z Kamieniami Barenziach?

I jeszcze jeden problem.
Wykonuję kolejne misje dla Towarzyszy i doszedłem do momentu, gdy Vilkas, tak samo jak wcześniej Kodlak,

Spoiler

postanowił pozbyć się wilkołactwa

. Niestety, po otrzymaniu w Jorvaskr questa i wyjściu na zewnątrz, NPC jeszcze troszkę coś pogada i wraca do środka, a ja nie jestem w stanie doprowadzić go do odpowiedniej lokacji. Na dodatek, kolejne zagadanie do Vilkasa uaktywnia następny quest, a o "Oczyszczeniu" już ani słowa. Nawet samo zadanie, jak sprawdziłem kilkakrotnie wczytując save, czasami znika mi z dziennika. Poza tym, jeżeli sam dotrę do Grobowca, nie mogę użyć paleniska z Płomieniem Herolda i tym samym,
Spoiler

wilkołactwa z siebie także nie mogę zdjąć

.Oczywiście potrzebne przedmioty mam przy sobie.
Co można z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kamieni polecam moda. Jest na drugiej stronie warsztatu Steama w najwyżej ocenianych. Ja go mam pobranego i pokazuje lokalizację wszystkich kamieni jak każdy normalny quest (strzałką)- nie wykonuję tego zadania i nie wiem czy to jakoś wpłynie na grę, ale mi tylko zmieniło opis w dzienniku na angielską wersję. Myslę, że to żaden kłopot...
Co do jakiegoś artykułu to nie wiem, gdzie można go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek fabularny, ambasada Talmoru? - ogólnie, wybiłem tam wszystkich w obu budynkach, mam zdobyć informacje o powrocie smoków i mam trzy zamkniete na klucz pomieszczenia ( te którymi wszedłem od kuchni, w następnym pomieszczeniu - te docelowe, chyba i klapę w podłodze w drugim budynku ), niestety, nie mam żadnego klucza - gdzie go / ich szukać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować