Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Niestety, od jakiegoś czasu nie da się dodawać zdjęć na forum
teraz: error ''80004005''

/forum_upload.asp, line 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas się poddać ...
mam dwa klucze do komnaty przesłuchań, tyle że owej komnaty, brak
nie mogę się za to dostać do klapy w podłodze ( cuchnąca jaskinia ) i do zamkniętych drzwi w pierwszym budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 20:54, lis_23 napisał:

Więzień / kobieta i klapa w podłodze ( cuchnąca jaskinia ):


Co to za kobieta więzień? Skąd Ty ją wytrzasnąłeś? Tam w którejś z tych cel na prawo powinien znajdować się więzień mężczyzna (chyba Nord) przypięty łańcuchami do ściany. Chyba, że to jakiego dostajemy więźnia gra generuje losowo, ale wątpię, może coś przekombinowałeś z modami?

Edit: Dopiero po odbyciu rozmowy i uwolnieniu owego więźnia, przybiegają dwaj strażnicy, z których jeden ma klucz do tej klapy w podłodze, więc nie ma więźnia = nie ma klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:43, Wszystkozajete napisał:

> Więzień / kobieta i klapa w podłodze ( cuchnąca jaskinia ):

Co to za kobieta więzień? Skąd Ty ją wytrzasnąłeś? Tam w którejś z tych cel na prawo
powinien znajdować się więzień mężczyzna (chyba Nord) przypięty łańcuchami do ściany.
Chyba, że to jakiego dostajemy więźnia gra generuje losowo, ale wątpię, może coś przekombinowałeś
z modami?


Tylko ta kobieta była przypięta do ściany łańcuchami
nie używam modów na zmiany w grze, tylko graficzne ( tekstury, itp. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:46, lis_23 napisał:

Tylko ta kobieta była przypięta do ściany łańcuchami
nie używam modów na zmiany w grze, tylko graficzne ( tekstury, itp. ).


Hmm dziwne, czyli albo to jakiego trafimy więźnia jest przypadkowe, albo masz jakiegoś bardzo dziwnego buga.
U mnie jak zagadałem do więźnia przed uwolnieniem, to miałem jakieś opcje dialogowe, już nie pamiętam dokładnie, o coś można było się go wypytać i dopiero później go uwolniłem, powiedział, że pomoże mi stąd uciec, po czym z jakiś drzwi wyskoczyli strażnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic, uwolniłem ją i nic - kucnęła przy schodach i ciągle tam jest, żaden strażnik nie przybiegł ...
a jest jakiś kod na ten klucz do klapy?, bo już nie wiem, co zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:01, lis_23 napisał:

A u mnie nic, uwolniłem ją i nic - kucnęła przy schodach i ciągle tam jest, żaden strażnik
nie przybiegł ...
a jest jakiś kod na ten klucz do klapy?, bo już nie wiem, co zrobić ...

Grałem w to nie dawno, to jest ta akcja w ambasadzie Talmoru. Ogólnie ja też miałem więźnia, jakiegoś Norda, a nie babke i do tego afroamerykanke wtf? który powiedział mi bym szukał pewnego

Spoiler

dziadka w Pękninie - to jest główny wątek z Ostrzami w roli głównej

. Jak go uwolniłem, to stamtąd skąd przyszedłem, przyleciał ten kelner-wtyka, którego gonią elfy. Pomogłem mu je załatwić, jak nie da się rady to koleś chyba ginie, ale elfy trza chyba pokonać, by dostać ten klucz. Mi się udało to zrobić tak, że kelnera obroniłem i we trójkę razem z tym torturowanym więźniem Nordem uciekliśmy :P Moja rada, spróbuj wgrać do momentu gdzie uwalniasz tego więźnia u ciebie jest to kobitka/u mnie Nord i lecisz na schody, skąd przyszedłeś do sali przesłuchań i tam pomagasz kelnerowi, który też uciekł z imprezki i próbuje się wydostać z ambasady. Z tą kobitką to masz buga chyba, także nie wiem czy ogólnie misja nie będzie zepsuta :P Jak co wgraj do momentu aż jedziesz wozem do ambasady i zagraj od początku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem czy mam aż tak starego dejwa ...
w ogóle, buga miałem już na początku - brak wybranego na misję ekwipunku w skrzyni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:46, lis_23 napisał:

Heh, nie wiem czy mam aż tak starego dejwa ...
w ogóle, buga miałem już na początku - brak wybranego na misję ekwipunku w skrzyni ...

Ja mam jeszcze pierwszego save w grze i zapisuje co jakiś czas, a teraz mam coś koło 270 zapisów. A błędów jest masa, ale to normalka, już nie wspominam o możliwości latania na motylkach itp. ale ja np. mam tak, że przy stajni w Białej Grani, stoi koleś a obok niego jego klon tylko bez nóg :P myślałem, że to chwilowe, ale on tam stoi ile razy się do Białej Grani wybiorę :P Mam nadzieje, że po 30 dniach się to jakoś odświeży, tak jak te przesuwające się kości pierwszego zabite smoka, które zamiast leżeć przy tej rozwalonej wieży, to stopniowo przywędrowały pod bramy Białej Grani, ale po jakimś miesiącu w grze znikły.

Poradziłbym ci spróbować poszukać tych elfów z kluczami po tym budynku gdzie jesteś, najlepiej wracaj drogą którą tam doszedłeś. Ew. wgraj najwcześniejszy save jaki masz i może akurat tym razem będzie dobrze. Od biedy i bez ekwipunku z tej skrzyni też się da przejść tą misję, jak np. jechałem na skradaniu się i minimum walki. W każdym bądz razie musisz wyjść tą klapą, tam na dole jest mała jaskinia

Spoiler

z trollem

, która ma wyjście gdzieś na Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 15:43, Caridin napisał:

W jaki sposób mogę naładować czarny kamień duszy potrzebny do wyleczenia wampiryzmu?


Zabicie jakiegoś człowieka, koto-człowieka, elfa, argonianina, do wyboru do koloru. Oczywiście potrzebna jest broń, która ma zaklęcie spętania duszy. Lub czar spętanie duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zacząłem tę misję jeszcze raz i znowu to samo ...
tym razem, wybrana broń była w skrzyni ale dalej wszystko toczy się w znajomy sposób:
zabrałem to, co było w skrzyni w drugim budynku, zdobyłem dwa klucze do komnaty przesłuchń, której nie mogę znaleźć, w jednej z trzech cel uwolniłem więźnia - ponownie kobietę, która teraz kuli się przy schodach, żadni strażnicy nie przybiegli, nie mam klucza do cuchnącej jaskini ( klapa w podłodze ) i do zamkniętych drzwi w pierwszym budynku ( te, którymi przyszedłem z kuchni i te w pokoju w którym byli strażnicy) - naprawdę, nie wiem już, co zrobić ...
a może ktoś z Was wie, gdzie znajduje się ów " pokój przesłuchań "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tą grą ... trzeci raz przechodzę już tę misję, znalazłem jej opis:

" Zejdź na dół, wejdź do lochów. Zajdź na dół i czekaj na rozwój wydarzeń, podsłuchując rozmowę więźnia ze strażnikiem.

Zapisz stan gry.

Po chwili pojawi się czarodziej. Poczekaj aż usiądzie przed celą więzienną. Wtedy zakradnij się do niego od tyłu i ze stojącego obok kufra zabierz akta Esberna.

Korzystając z okazji, że czarodziej cię nie widzi i jest w zasięgu ręki, możesz spróbować go okraść. Czarodziej ten ma sporo całkiem przydatnych i wartościowych rzeczy, godnych uwagi szczególnie dla początkującego.

Podczas gdy przesłuchanie więźnia wciąż będzie trwać, wycofaj się nieco i w cieniu po lewej przejdź do miejsca w głębi, pod schodami, gdzie stoją beczki. Z przesłuchania dowiesz się, że ten kogo szuka Thalmor, jest w mieście Pęknina. Przeczytaj akta Esberna.

Po chwili w lochach pojawi się dwóch strażników prowadzących Malborna. Ci dwaj nowi strażnicy zaczną węszyć po sali, ponieważ po pojmaniu Malborna zapewne wiedzą, że coś tu jest nie tak. Jeden z nich będzie chodził w linii kawałek dalej od ciebie, a drugi kawałek bliżej.

Wysuń się kawałek z zacienionej kryjówki z beczkami. Czekaj spokojnie aż jeden ze strażników z obnażonym mieczem znajdzie się blisko ciebie i okradnij go. Zapisz grę. Spróbuj mu ukraść klucz do zapadni, aby wydostać się z ambasady.

Oczywiście jeśli chcesz, możesz spróbować uwolnić więźnia, wtedy czeka cię walka.

Gdy zdobędziesz klucz, idź do zapadni za rogiem po lewej, we wnęce i wyjdź na zewnątrz. "

nic takiego się u mnie nie dzieje - echodzę do lochów, rzucił się na mnie jeden strażnik i nic, żadnego przesłuchania, a więźniem jest jakaś kobieta ...
i co ja mam zrobić, aby wykonać ten quest? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2012 o 12:54, lis_23 napisał:

nic takiego się u mnie nie dzieje - echodzę do lochów, rzucił się na mnie jeden strażnik
i nic, żadnego przesłuchania, a więźniem jest jakaś kobieta ...
i co ja mam zrobić, aby wykonać ten quest? ...

A po co w ogóle go podsłuchiwać ?
Akta potrzebne do ukończenia zadania znajdują się w pokoju emisariuszki oraz w skrzyni obok klatki więźnia. Wystarczy je przeczytać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 13:44, Budo napisał:

/.../

Nie wiem, ja widzę dwie opcje- albo jesteś w zupełnie innym miejscu, w złym pomieszczeniu
w ambasadzie, albo musisz użyć konsoli.

Udało się, okazało się, że musiałem przeczytać książkę, wtedy zaliczyłó mi zadanie i pojawili się strażnicy z kluczem do klapy - nie miałem jednak żadnego przesłuchania a więźniem była kobieta, nie nord
po opuszczeniu ambasady, gra mi się wywaliła do pulpitu - ja zwykle, ostatnio: albo całkowita zwiecha, albo wywałka do pulpitu...
aha, czy Wy też nie morzecie nie używać modów pobranych ze Steam?
np. taki '' open city ", nie wiem co on daje, bo wczytywanie w miastach jest nadal a gdy chciałem ów mod odhaczyć jako nieużywany to przy wczytywaniu gry wyszło mi, ze mam uszkodzone save, wszystkie
zadziałały dopiero wtedy, gdy ów mod był zaznaczony jako używany.

" Akta potrzebne do ukończenia zadania znajdują się w pokoju emisariuszki oraz w skrzyni obok klatki więźnia. Wystarczy je przeczytać i tyle. '

Trzeba było pisać wcześniej, a ja się męczyłem prawie tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 13:49, lis_23 napisał:

Trzeba było pisać wcześniej, a ja się męczyłem prawie tydzień ;)


Ja akurat nie musiałem przeczytać tej książki żeby pojawili się strażnicy. Wystarczyło tylko pogadać z tym Nordem na odpowiednie tematy, wtedy też mój dziennik został zaktualizowany. A książkę przeczytałem dopiero po opuszczeniu tego więzienia. U Ciebie widocznie zaciął się jakiś skrypt, ale najważniejsze, że problem udało Ci się obejść bez korzystania z kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować