Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę pozbyć się bardzo irytującego bug-u? Otóż od pewnego czasu zacząłem używać krzyku "Furia Żywiołów" zawsze towarzyszy mu taki powiew wiatru (dźwięk) w momencie kiedy się wyczerpie dźwięk milknie, a u mnie ten powiew wiatru ciągle jest i nie mogę się go pozbyć. Kiedy na nowo użyję tego krzyku dźwięk jest 2 razy głośniejszy bo nachodzi się z tym poprzednim. Proszę o pomoc ponieważ bardzo psuje mi to grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem i pobiera mi się jakaś aktualizacja. Pytanko mam. Czy jest w końcu możliwość ustawiania przedmiotów w jakiś sensowny sposób? Bo przy okazji oglądania screenów z wielu modów z domów graczy w Skyrim widzę, że niektórzy mają fajnie i równiutko poustawiane sztabki metali, kryształy i inne rzeczy. Da radę jakoś to zrobić sensownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 19:56, Jackal-pl napisał:

Ustawiając na półki przedmioty są one automatycznie ładnie porządkowane.


No ciekawie, trzeba bedzie spróbować. Ściągnę sobie trochę modów i wrócę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 19:56, Jackal-pl napisał:

Ustawiając na półki przedmioty są one automatycznie ładnie porządkowane.


Hmm chyba robie cos nei tak, bo.. nie wychodzi. Jak ustawić przedmioty na półki? Wyrzucić z ekwipunku a potem ustawić chwytając "E" to ok, ale tak zeby to równo wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 22:47, HumanGhost napisał:

> Ustawiając na półki przedmioty są one automatycznie ładnie porządkowane.

Hmm chyba robie cos nei tak, bo.. nie wychodzi. Jak ustawić przedmioty na półki? Wyrzucić
z ekwipunku a potem ustawić chwytając "E" to ok, ale tak zeby to równo wyglądało.

Podchodzisz do półek, klikasz E, i umieszczasz książki za pomocą okna, jakbyś wkładał przedmioty do skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thank you, Captain Obvious!

Ale nie o to chodziło. Książki to wiadoma rzecz. Pytałem czy naprawili ustawianie przedmiotów, np. sztabek metali, za pomocą klawisza "E", ewentualnie w jakiś inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 06:09, HumanGhost napisał:

Thank you, Captain Obvious!

Pytałeś się jak ustawić, to powiedziałem :) Trzeba było od razu pisać czy naprawili sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 08:56, Darkstar181 napisał:

Pytałeś się jak ustawić, to powiedziałem :) Trzeba było od razu pisać czy naprawili sam błąd.


Trzeba czytać od początku a nie po łebkach. Pisałem wyraźnie o jakie przykładowo przedmioty mi chodzi. Napisałem książki? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 18:14, Gosu napisał:

Zainstalowalem te High Resolution Pack ale jakos nie bardzo widze roznice.


Aktywowałeś pliki .esp paczki w Plikach Danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:06, Minamir napisał:

> Zainstalowalem te High Resolution Pack ale jakos nie bardzo widze roznice.

Aktywowałeś pliki .esp paczki w Plikach Danych?


Tak, sa aktywowane, w sumie po instalacji juz byly wiec nic nie zmienialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 18:14, Gosu napisał:

Zainstalowalem te High Resolution Pack ale jakos nie bardzo widze roznice.


ciężko zauważyć od razu, ja dopiero zauważyłem piękno terenów i np dużo się poprawiło w Riften

możesz jeszcze spróbować zrobić sobie screena z niskimi tekturami przelogowac się na wysokie i w tym samym miejscu zrobić, wtedy powinieneś widzieć różnice ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 21:15, Onybic napisał:

> Zainstalowalem te High Resolution Pack ale jakos nie bardzo widze roznice.

ciężko zauważyć od razu, ja dopiero zauważyłem piękno terenów i np dużo się poprawiło
w Riften

możesz jeszcze spróbować zrobić sobie screena z niskimi tekturami przelogowac się na
wysokie i w tym samym miejscu zrobić, wtedy powinieneś widzieć różnice ^^


Pewnie masz racje, bo ja zaczalem od nowa, moze dlatego jeszcze tego nie dostrzeglem, cos musza poprawiac, w koncu to 3 gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś mod poprawiający ustawianie przedmiotów? Ciężko teraz cokolwiek wartościowego znaleźć w tym nawale modyfikacji.

Btw. Był taki mod dodający ogromna piwnicę do domu gracza. Ale nie mogę go znaleźć. Usunięto go czy jak? Ktoś potrafi go odnaleźć na nexusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod nazywał sie: Dovahkiin Hideout
I rzeczywiście zniknął z nexusa, jak chcesz to po pracy podesle Ci na maila ostatnia wersję tego moda jaką mam.
Wogole to wokoł tego moda było wielu hejterów, może autor się wkurzył i usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować