Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 10:22, Darkstar181 napisał:

Nie wiem też o jakie konkretne przedmioty
Ci chodzi, ale na zbroję i broń to jest pełno modów aby postawić je na jakimś stojaku
który pojawia się dzięki modom w chałupie. Książki na półkę.

W domu w Samotni są stojaki na zbroję (zdaje się że dwie sztuki) i na broń, nie trzeba do tego wgrywać żadnych modów. Zresztą wydaje mi się że domów z tego typu bajerami jest jeszcze więcej, ale ja jak na razie mam tylko dwa - poza tym w Samotni jeszcze w Białej Grani, ale w tam akurat takiego przepychu już nie ma. W ogóle ta chatka wygląda dość biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup Hjerim w Wichrowym Tronie, mnóstwo stojaków na broń i zbroje, sporo pojemników, od cholery i troszkę miejsca, świetny klimat wielkiej nordyckiej hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:31, Ostrowiak napisał:

Kup Hjerim w Wichrowym Tronie


Choćbym chciał to nie mogę, mam w tym Wichrowym Tronie coś zabugowane i w ogóle nie mogę zacząć questa "Krew na lodzie" a bez tego ani rusz. Wiele razy już byłem wieczorem i w nocy na tym cmentarzu, ale tam nikogo nie ma, ciała też brak. A przy rozmowie z zarządcą w ogóle nie ma tematu ewentualnego kupna domu. Cóż, mówi się trudno i gra się dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2012 o 16:13, dave03 napisał:

W domu w Samotni są stojaki na zbroję (zdaje się że dwie sztuki) i na broń, nie trzeba
do tego wgrywać żadnych modów. Zresztą wydaje mi się że domów z tego typu bajerami jest
jeszcze więcej, ale ja jak na razie mam tylko dwa - poza tym w Samotni jeszcze w Białej
Grani, ale w tam akurat takiego przepychu już nie ma. W ogóle ta chatka wygląda dość
biednie.

Cóż, stojak na broń to jest nawet w Wietrznym domku. Tyle że mi chodziło o to że dla kogoś może być to za mało. Za pomocą modów, które dodają stojaki, a nawet dodatkowe pomieszczenia (piwnica) można sobie zrobić całe muzeum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek wojny domowej ciągle sprawia mi problemy :)

Czy ktoś po

Spoiler

bitwie o Białą Gran prawidłowo zakończył zadanie wątku głównego dotyczące traktatu pokojowego?

Myślę by zakończyć całkowicie wątek wojny domowej, tym samym nie robić zadania
Spoiler

z traktatem z wątku głównego, ale nie podoba mi się zakonczenie w stylu wojny totalnej.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A przy rozmowie z zarządcą

Dnia 13.03.2012 o 16:42, dave03 napisał:

w ogóle nie ma tematu ewentualnego kupna domu. Cóż, mówi się trudno i gra się dalej ;)


Quest Krew na Lodzie co prawda normalnie zacząłem, ale w pewnym momencie się zaciął i dopiero przypadkowe trafienie do domu, gdzie miałem szukać dowodów, pozwoliło mi dalej kontynuować i ukończyć zadanie. Za to z zakupem domu mamy tak samo, czyli do d...y. W sumie nazbierałem chyba z 5-6 zadań, których nie mogę ukończyć i dobrze chociaż, że żadne nie dotyczy głównego wątku. Oj, przydałby się jakiś patch.

A w Falkreth można jakąś chatkę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 21:25, Bongo777 napisał:

Słychać coś może o jakims duzym dodatku?


Jedynie to, że ZeniMax Media Inc, właściciel Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks, zastrzegł w Amerykańskim urzędzie patentowym nazwę "Dawnguard" jako "Computer game software for use with computers and video game consoles; downloadable computer game software offered via the internet and wireless devices"

Samemu można to znaleźć tutaj http://www.uspto.gov/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 22:21, Minamir napisał:

> Słychać coś może o jakims duzym dodatku?

Jedynie to, że ZeniMax Media Inc, właściciel Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks,
zastrzegł w Amerykańskim urzędzie patentowym nazwę "Dawnguard" jako "Computer game software
for use with computers and video game consoles; downloadable computer game software offered
via the internet and wireless devices"

Samemu można to znaleźć tutaj http://www.uspto.gov/


A mnie kumpel mówił coś o jakimś dodatku mającym dziać się w Morrowind. To ma być niby prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 22:50, Orion napisał:

A mnie kumpel mówił coś o jakimś dodatku mającym dziać się w Morrowind. To ma być niby prawda?

Nie wiem czy jego informacja jest z tym powiązana ale swego czasu ktoś odkrył że w Skyrimie poza "barierą" ograniczającą świat gry są już zaimplementowane modele terenu reszty świata (w tym Morrowindu) i poszła plotka że jest to już gotowy materiał do DLC, bardziej prawdopodobne jest jednak że teren ten został przygotowany jedynie po to aby na najwyższych detalach widok z wysokich gór zamiast urywać się w pustce pokazywał zarysy reszty świata i dawał wrażenie że Skyrim rzeczywiście jest jego częścią a nie jedynie osobną lokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Za to z zakupem domu mamy tak samo, czyli do d...y. W

Dnia 14.03.2012 o 17:11, KrzychW napisał:

sumie nazbierałem chyba z 5-6 zadań, których nie mogę ukończyć i dobrze chociaż, że żadne
nie dotyczy głównego wątku. Oj, przydałby się jakiś patch.


Skoro ukończyłeś zadanie Krew na Lodzie (obie części, bo zamknięcie tego Maga to nie koniec), to powinieneś móc kupić dom. Ja na początku też myślałem, że mam jakiegoś buga, bo nie było u tego doradcy Ulfrika żadnej opcji dialogowej dotyczącej kupna. Okazało się bodajże (dawno nie grałem i już nie do końca pamiętam), że po przejściu kilku questów dla Gromowładnych Ulfrik powiedział, iż będę mógł kupić dom i opcja u zarządcy pojawiła się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:46, Wszystkozajete napisał:

Skoro ukończyłeś zadanie Krew na Lodzie (obie części, bo zamknięcie tego Maga to nie
koniec), to powinieneś móc kupić dom. Ja na początku też myślałem, że mam jakiegoś buga,
bo nie było u tego doradcy Ulfrika żadnej opcji dialogowej dotyczącej kupna. Okazało
się bodajże (dawno nie grałem i już nie do końca pamiętam), że po przejściu kilku questów
dla Gromowładnych Ulfrik powiedział, iż będę mógł kupić dom i opcja u zarządcy pojawiła
się ;]


W wojnie nie stanąłem jeszcze po żadnej ze stron i zapewne dlatego nie mogę kupić domu, bo potrzebnej opcji w dialogach niestety, nie widzę.
A czy dołączenie do Gromowładnych jest konieczne? W Samotni dom posiadam, a z cesarskimi na razie się nie zadaję.
Mam jeszcze pytanie dotyczące Kamieni Barenziach.
Znalazłem wszystkie 24 i jestem w jaskini Jakiejśtam aby zakończyć quest, strzałka z mapy pokazuje co prawda jakieś miejsce, ale nie jestem w stanie znaleźć drogi do tego punktu, pomimo kilkukrotnego przejścia jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też Ulfric Stormcloak leży w gaciach na tronie w Windhelm od kilku tygodni? ;p (dostał fireballem miedzy oczy i zabrałem mu zbroję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 00:51, Kadaj napisał:

U was też Ulfric Stormcloak leży w gaciach na tronie w Windhelm od kilku tygodni?


Hehe u mnie już nie. Wkurzały mnie zwłoki, wiec je zaciągnąłem do mniejszego pomieszczenia obok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 18:09, Ostrowiak napisał:

Rusz zadania konsolą, na UESP jest instrukcja.

Najwyraźniej bez tego się nie obejdzie. Do zabugowanych questów dołączył następny. Tym razem nie mogę dokończyć zadania z kamieniami Barenziach. Na You Tube znalazłem filmik, na którym widać w finałowej jaskini jakiegoś ducha i otwarte do końcowego pomieszczenia przejście, ale w mojej wersji gry, duch pojawia się na moment, znika, a przejście jest zawalone.
Na uesp znajdę porady dotyczące różnych questów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:33, KrzychW napisał:

Na uesp znajdę porady dotyczące różnych questów?


Panuje zasada, że jeśli czegoś nie ma na UESP jeżeli chodzi o mechanikę lub na Imperial Library jeżeli chodzi o lore, to tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:42, Ostrowiak napisał:

Panuje zasada, że jeśli czegoś nie ma na UESP jeżeli chodzi o mechanikę lub na Imperial
Library jeżeli chodzi o lore, to tego nie ma.


No tak, to raczej rozprasza wątpliwości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić jakoś żeby Lydia nie przesiadywała w moim domu? Nie jest ona moją żoną i chętnie bym się jej pozbył. A jeśli nie, to czy po przeprowadzce znów będzie w nowym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować