Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2012 o 23:31, Mercuror napisał:

Dawno nie grałem, ale nie trzeba było przed tym zagadać z jednym ze strażników, że jest
się już gotowym do walki?

Przed walką nie da się z nikim porozmawiać, kiedy próbuję wszyscy mają mi tyle do powiedzenia, żebym wezwał smoka i zrobił swoje.
Karol44
Owszem, jest też drugi łańcuch po lewej. Ale pociąganie za nie nic nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale znalazłem w solucji taki zapis "Prepare trap for Odahviing ". Na czym niby miało polegać to przygotowanie pułapki? Jedyne co zrobiłem to odpowiedziałem "tak" na pytanie Jarla czy jestem gotowy to złapania smoka. Nie było mowy o żadnym "przygotowywaniu pułapki". Pominąłem coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 13:41, Draco-PNC napisał:

Na czym niby miało polegać to przygotowanie pułapki? Jedyne co zrobiłem to odpowiedziałem "tak" na pytanie Jarla czy jestem gotowy to złapania smoka. Nie było mowy o żadnym "przygotowywaniu pułapki". Pominąłem coś?

Pułapkę przygotowuje Jarl i jego ludzie (naoliwienie łańcuchów itp) - nasz bohater żadnego udziału w tym nie bierze - my tylko robimy za przynętę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 22.03.2012 o 14:35, Karpik777 napisał:

Pułapkę przygotowuje Jarl i jego ludzie (naoliwienie łańcuchów itp) - nasz bohater żadnego
udziału w tym nie bierze - my tylko robimy za przynętę ;)

Czyli wygląda na to, że to by było na tyle, jeżeli chodzi o główny wątek fabularny - gra się zwyczajnie skaszaniła i świat nie zostanie uratowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta gra chowa save?Przeinstalowywał ktoś już Skyrima? Bo zastanawiam się, czy po przeinstalowaniu gra będzie dobrze naliczała osiągnięcia na przeniesionych zapisach gry...

W Oblivionie wystarczyło przenieść zapisy, by wszystko działało, ale może w Skyrimie również potrzeba pliki innego typu- jak właściwie działa zapis w chmurze Steamu? Włączam grę i mam poprzednie save''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Savey są w Moje Dokumenty\My Games\Skyrim\saves

Osiągnięcia naliczane są na konto Steam, niezależnie od zapisu gry.

Przy ikonce Skyrima niby jest ikona Steam Cloud, ale z tego co wiem, zapisy nie są w niej przechowywane, bo są zbyt duże, dlatego lepiej mieć własną kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 17:26, Minamir napisał:

Przy ikonce Skyrima niby jest ikona Steam Cloud, ale z tego co wiem, zapisy nie są w
niej przechowywane, bo są zbyt duże, dlatego lepiej mieć własną kopię.

U mnie są przechowywane, po wyjściu z gry synchronizuje ze Steam Cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:45, BluesBoy napisał:

mam prośbę. Poproszę mapkę z lokalizacjami wszystkich ścian gdzie można się nauczyć krzyków.
Dziękuję.


Nie wiem, czy taka mapa jest, ale ze względu na bugi niektóre krzyki trzeba opanować przed innymi- inaczej zablokuje się możliwość ich zdobycia.

Patch chyba część tego poprawił, trzeba poczekać, aż community samo sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:45, BluesBoy napisał:

mam prośbę. Poproszę mapkę z lokalizacjami wszystkich ścian gdzie można się nauczyć krzyków.
Dziękuję.


Wystarczy, że pójdziesz do mistrza Siwobrodych i zagadasz go o krzyki. On Ci zaznaczy na mapie wszystkie lokalizacje ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd z błędnie wyswietlaną literą "ó" w menu ekwipunku jak był przed ponowną instalacją, tak jest :\

Ma ktoś jakieś sugestie, czy dać sobie spokój?

Sprawdzenie spójności danych i ponowna instalacja sugerują, że to nie jest wina uszkodzonych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 15:17, Minamir napisał:

Pisałem do Cenegi w tej sprawie. Wczoraj dostałem odpowiedź i poprawka ma się pojawić
na Steamie w "najbliższym czasie".


To niech się pośpieszą, bo mam to samo i delikatnie mówiąc, irytuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy trofeum "Pan Otchłani" - zdobądź 15 deadrycznych artefaktów wpadnie jeśli posiadane artefakty zniszczyło się w celu zdobycia zdolności? Czy mam wszystkie 15 posiadać na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli usunę mod bezpośrednio wypływający na rozgrywkę, np. dodający nowe czary, umiejętności lub ekwipunek to w późniejszych etapach mogą wystąpić jakieś komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam tez się tak beznadziejnie późno aktualizuje gra? Patch wychodzi a mnie dopiero po iluś tam dniach zaczyna się ściągać. 1.5 nadal nie mam mimo aktualizacji niby automatycznej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem w drugim grobowcu Gulduura i za kazdym razem kiedy z grobu powstaje straznik gra wywala mi do Windowsa.

Generalnie mam 140 h za soba w Skyrimie i nie bylo wczesniej takich problemow, czy ta lokacja jest jakas zabugowana? Probowalem juz kilkanascie razy i za kazdym razem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 14:47, Gosu napisał:

Spoiler

Jestem w drugim grobowcu Gulduura i za kazdym razem kiedy z grobu powstaje straznik
gra wywala mi do Windowsa.

Generalnie mam 140 h za soba w Skyrimie i nie bylo wczesniej
takich problemow, czy ta lokacja jest jakas zabugowana? Probowalem juz kilkanascie razy
i za kazdym razem to samo.


Heh, ja miałem coś podobnego w jednym z pierwszych głównych questów - po wejściu do pewnej części lokacji ( podziemia ) gra się całowicie wieszała
obecnie, cierpię na podobną przypadłośc, tzn. po jakimś czasie gry ( raz dłuższym ale najczęściej krótszym ) gra mi się całkowicie wiesza i muszę używać menedźera zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować