Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 14:51, lis_23 napisał:

Heh, ja miałem coś podobnego w jednym z pierwszych głównych questów - po wejściu do pewnej
części lokacji ( podziemia ) gra się całowicie wieszała
obecnie, cierpię na podobną przypadłośc, tzn. po jakimś czasie gry ( raz dłuższym ale
najczęściej krótszym ) gra mi się całkowicie wiesza i muszę używać menedźera zadań.



Teraz juz mi sie kompletnie sknocilo, za kazdym zaladaowaniem gry ekran tylko mrygnie z moja postacia i Windows...ale lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja nie mogę w ogóle uruchomić gry: brak synchronizacji z usługą Steam Cloud ...
i co teraz zrobić aby owa synchronizacja powróciła?
sprawdziłem spójność plików, za pierwszym razem owej spójności nie było i wyszło, że ma pobrać 41 plików ( tylko jak i skąd? ), za drugim razem już pliki były spójne ale gra nadal się nie uruchamia ...
ok, nie mam owej synchronizacji przy wszystkich grach na steam ... co się mogło stać?.

Coś się pierdzieli ... wyszedłem ze Seam, po ponownym uruchomieniu zaskoczyło ale zrestartowało wszystkie ustawienia gry, następnym razem znowu brak synchronizacji, za trzecim razem znowu zaskoczyło ale coś tu jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo sytuacja zaczyna mnie wkurzać. Mianowicie nie grałem w Skyrima tak gdzieś od stycznia(czy jakoś tak w każdym razie przed patchem 1.4). Powodem mojej niechęci były częste dropy do pulpitu, zdarzały sie coraz częściej, na początku gry były rzadkie tak co parę h, natomiast w owym styczniu czasami wywalało po paru minutach, max 30. Uznałem że poczekam sobie na patcha 1.4 i wtedy wrócę może to coś naprawi. Później była sesja itp itd no i teraz wróciłem do gry, ale sytuacja jest jeszcze gorsza. maksymalny czas gry to 5 min i drop do pulpitu. rozumiecie chyba ze to praktycznie uniemożliwia grę. Mam 4 gb ramu coś czytałem że trzeba jakiegoś patcha na to wgrać, co zrobiłem, bez poprawy. mam też karte AMD/ATI na to tez jest niby jakiś patch, wgrałem, bez rezultatu. Wszystko działo sie na grze w wersji z i bez modów, wiec to chyba nie jest problem. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam podobnie tyle że u mnie nie ma wywałek do pulpitu tylko gra sie po prostu całkowicie wiesza i koniec ...
zwykle po kilku, kilkunastu minutach od rozpoczęcia gry
grę przeinstalowywałem już pięć razy, pięć razy zaczynałem też grę od nowa, używam też wielu modów graficznych
ostatnio w grę nie gram, gdyż owe zwieszanie się gry całkowicie mnie doń zniechęciło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy są z tymi grami. Na jednym sprzęcie działa miodzo, a na drugim o podobnych parametrach już nie.
W moim przypadku, na lapku działa b.db.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:03, Eff3ctiv3 napisał:

Dziwne rzeczy są z tymi grami. Na jednym sprzęcie działa miodzo, a na drugim o podobnych
parametrach już nie.
W moim przypadku, na lapku działa b.db.


U mnie działa trochę inaczej za każdym rozpoczęciem gry od nowa - za trzecim razem główny quest który wykonałem za pierwszym razem bez problemów był niegrywalny - gra po prostu całkowicie się wieszała w momencie wejścia do danego miejsca danej lokacji związanej z owym questem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(0_0) ... Nie wiem, nie rozumiem, dla mnie to jakaś abstrakcja,a w internecie nie znalazłeś żadnej pomocy?
Może jakiś mod powoduje crash, chociaż na to pewnie byś w końcu wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:18, Eff3ctiv3 napisał:

(0_0) ... Nie wiem, nie rozumiem, dla mnie to jakaś abstrakcja,a w internecie
nie znalazłeś żadnej pomocy?
Może jakiś mod powoduje crash, chociaż na to pewnie byś w końcu wpadł.


Wtedy jeszcze nie miałem zbyt wielu modów
pomogli mi tu na forum, musiałem wpisać w konsolę kod na przedmiot związany z głównym questem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 nadal występuje ten błąd ze zbyt dużym save''em,gdzie gra się crashowała? Czy może poprawiono to w jakimś patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś znudziły się zwykłe domy to polecam fajnego moda The Asteria. Dodaje atający dwemerski statek, jako lokum gracza. Super to wygląda. Sporo manekinów, stojaków na broń i skrzyń, stół alchemiczny i do zaklinania. Wszystko jest. Hehe nawet przysznic w kajucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:58, The_Warrior napisał:

Warto wpierw zająć się wątkiem głównym a po zakończeniu rozpocząć wykonywanie misjii pobocznych czy odwrotnie ?


Bez różnicy moim zdaniem. Ja zrobiłem trochę gildii, potem wątek główny a potem resztę stowarzyszeń i bractw. Jak kto woli, całkowita dowolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:58, The_Warrior napisał:

Warto wpierw zająć się wątkiem głównym a po zakończeniu rozpocząć wykonywanie misjii
pobocznych czy odwrotnie ?


Ciężko wykonuje się zadania bez rozwijania swojej postaci. Ja mieszałem. Nie pójdziesz przecież bić mocnych smoków w skórzanym pancerzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ugryzłem prawie w ogóle wątku głównego, skupiłem się na zadaniach pobocznych. Nie było nudy, ani nic z tych rzeczy. Przez dłuższą chwilę zapomniałem, że ta gra ma wątek główny. Osobiście radziłbym dojść do wczesnego momentu fabuły, który to wprowadza do gry ikonę Skyrima i brnąć w to, co cię szczególnie interesuje (bractwa, gildie, college itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PROBLEM

Jestem w momencie gdzie Jarl z Białej Grani dał mi Topór który mam przekazać Ulfricowi Gromowładnemu, niestety gdy do niego ide on w ogole nie zaczyna ze mną rozmowy, mówi tylko pod nosem "dobrze przyjde na te twoja rade ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie dobrego" i nie moge zacząć dialogu, próbowalem wszystkiego, paczy nie paczy i lipa... znajomy mowi ze to przez to ze pokrzyżowałem wątki, że zadania ktore robilem sie ze sobą kłócą ehhh nie chce mi sie grac od nowa bo mam juz fajną postać i prosze o POMOC !!:D widzialem że są komendy ktore mozna wpisać by znalezc sie akurat po wykonaniu danego zadania... sestage mq 300 302 widzialem że przenosi do walki ze smokiem na dziedzincu, czy jest komenda ktora przeniesie mnie do czasu po tym przekazaniu topora ulricowi? blokuje mi to dalszą gre... ehhh bethseda zasrana, dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować