Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 17:32, necron1501 napisał:


Kasa to nie problem i tak nie mam na co wydawać ;D


To kupuj wszystkie domy jakie sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:11, Odin123 napisał:

To kupuj wszystkie domy jakie sie da.


Hehe ja tez nie mam na co kasy wydawać. Dlatego jak za każdym razem jestem w mieście to skupuję wszystkie rudy i sztabki metali. Tak sobie. :-)
Chyba zacznę też kupować klejnoty. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy problem, nigdzie nie znalazłem rozwiązania.
Zacząłem grać od nowa, wszystko jest ok,

Spoiler

po przyjechaniu wozem na miejsce, wybieram rase itp, po czym jest prowadzony na tą egzekucje. Jest wypowiadane to błogosławieństwo, podchodzi pierwszy więzień do kata i tu wszystko się zatrzymuje

. To znaczy gra sama w sobie działa, postacie się ruszają, ja mogę się rozglądać, ale kapłanka macha łapami, nikt nic nie mówi i nic się nie dzieje. Zostawiłem tak grę na pół godziny, po powrocie wszystko było tak samo. Próbowałem zaczynać od nowa jeszcze raz, ale za każdym razem dzieje się to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o dzięki, tutaj nie trafiłem, jak by coś to może przydać się na przyszłość
problem rozwiązał się sam, wyłączyłem grę, zostało dościągane jakieś 400 MB i po ponownym uruchomieniu problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 16:37, Odin123 napisał:

Jak wykonać zadanie z zabiciem partunaxa?


Normalnie. Udajesz się na miejsce, w którym przybywa smok i prowokujesz Paarthurnaxa do walki przez zaatakowanie go, gdyż jest on początkowo przyjaźnie nastawiony do naszej postaci. Podczas walki warto korzystać z okrzyku "Smokogrzmot", dzięki któremu zmuszamy go do lądowań. Będąc już na ziemi smok jest oczywiście łatwiejszym celem, a walka przebiega w standardowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 16:54, dave03 napisał:

Normalnie. Udajesz się na miejsce, w którym przybywa smok i prowokujesz Paarthurnaxa
do walki przez zaatakowanie go, gdyż jest on początkowo przyjaźnie nastawiony do naszej
postaci. Podczas walki warto korzystać z okrzyku "Smokogrzmot", dzięki któremu zmuszamy
go do lądowań. Będąc już na ziemi smok jest oczywiście łatwiejszym celem, a walka przebiega
w standardowy sposób.


Natłukłem sobie na nim 5 broni dwuręcznej i 15 łucznictwa i dalej tylko siedzi na tym kamulcu i cieszy się, jak chcę z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 19:57, Odin123 napisał:

Natłukłem sobie na nim 5 broni dwuręcznej i 15 łucznictwa i dalej tylko siedzi na tym
kamulcu i cieszy się, jak chcę z nim pogadać.


Czyli znalazłeś bardzo łatwy sposób awansu, ciesz się ;)
Może jest to jeden z bugów gry - poczytaj na tej stronie:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Paarthurnax_(quest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy "W świetle dnia"

Spoiler

Spotykam się koło 5 rano z Falionem, kamień dałem mu wcześniej. Teraz powinien mnie uleczyć z wampiryzmu, ale nie mogę go naprowadzić na ten temat. Gada tylko o tym jak to w Morthal jest niebezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 20:25, Sithis napisał:

Czy smocza zbroję można tylko wykuc czy jest mozliwość jej zakupienia?


Mozna znalezc czesci, ale sa dosc rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 20:47, Volvox napisał:

Czy w Skyrim da się ustawić czary/bronie pod jakies hotkeye? Używanie ''ulubionych''
jest koszmarne.


Najeżdżasz myszką/klawiszami na item w ulubionych i klikasz na klawiaturze cyfrę 1 do 8. Są też mody dodające większą ilość hotkeyów, ale znam nam konkretnej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sporej przerwie wracam do Skyrima, notabene, w którym jeszcze nie skończyłem głównej linii fabularnej :)

Tym razem jednak mam ochotę na mody, których powinno trochę powstać po ostatniej aktualizacji. Możecie mi podać te najpopularniejsze ? Chodzi mi głównie o te polepszające grafikę, oraz dodające nowe potwory/lokacje/zestawy broni.

Kojarzę oczywiście wspaniałą stronę nexus, ale tam jest niezły bajzel, i jest tyle tego że trudno wybrać. A zależy mi na opinii kogoś, kto się już trochę modami bawił, i zna te najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 11:06, Darkstar181 napisał:

Po sporej przerwie wracam do Skyrima, notabene, w którym jeszcze nie skończyłem głównej
linii fabularnej :)

Tym razem jednak mam ochotę na mody, których powinno trochę powstać po ostatniej aktualizacji.
Możecie mi podać te najpopularniejsze ? Chodzi mi głównie o te polepszające grafikę,
oraz dodające nowe potwory/lokacje/zestawy broni.

Kojarzę oczywiście wspaniałą stronę nexus, ale tam jest niezły bajzel, i jest tyle tego
że trudno wybrać. A zależy mi na opinii kogoś, kto się już trochę modami bawił, i zna
te najlepsze.


Ja używam na balans magii destrukcji,dragon boneweapons, enchanced blood textures, dance of death(nowe finishery), sounds of skyrim dungeons & wilds. Polecam poprzeglądać workshop na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na nexusie masz opcję advanced search, gdzie można sortować mody od tych najlepiej ocenianych (most endorsed). Tam są najlepsze mody ze wszystkich kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę. Kilka dni temu zakupiłem ową grę na którą jestem napalony od nie wiem jak dawna. Przez zakupem postanowilem ściągnąć kilka modów ze strony SkyrimNexus. Próbując wgrać mody postępowałem zgodnie z instrukcjami do momentu uruchomienia Nexus Mod Manager. Wyskakuje mi komunikat o tym ,że albo skyrim jest źle zainstalowany albo piracki(brak "skyrim.esm") . Wiem ,że na tym forum się piratom nie pomaga ,ale nie jestem jedynym użytkownikiem mojego komputera i nie kontroluje w pełni tego co robi moje rodzeństwo. Modów jest dość spora ilość więc wolałbym uniknąć sciągania ich od nowa przez warsztat steam. Ma może ktoś pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować