Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2012 o 19:14, Riddl3r napisał:

Spróbuj zapisać-> wczytać albo wczytać poprzedni save :] U mnie zawsze działa.


Próbowałem, nawet zaczynałem od nowa grę i nadal ten jeden i ten sam błąd, nie ma jakiegoś kodu by dodać te pomieszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:16, Isildur napisał:

> Spróbuj zapisać-> wczytać albo wczytać poprzedni save :] U mnie zawsze działa.


Próbowałem, nawet zaczynałem od nowa grę i nadal ten jeden i ten sam błąd, nie ma jakiegoś
kodu by dodać te pomieszczenie?

Z tego co widzę na forum to większość ma ten problem po zainstalowaniu Dawnguard''a. Masz ten dodatek?
A dzisiaj jeszcze poszukam kodu albo rozwiązania :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:20, Riddl3r napisał:

Z tego co widzę na forum to większość ma ten problem po zainstalowaniu Dawnguard''a.
Masz ten dodatek?


Nie mam tego dodatku, czekam na wersje polską :)

Dnia 21.09.2012 o 19:20, Riddl3r napisał:

A dzisiaj jeszcze poszukam kodu albo rozwiązania :}.


Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:31, Isildur napisał:

> Z tego co widzę na forum to większość ma ten problem po zainstalowaniu Dawnguard''a.

> Masz ten dodatek?

Nie mam tego dodatku, czekam na wersje polską :)


Właśnie chciałem zapytać, czy coś wiadomo o terminie premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:35, Boguslav4 napisał:

Właśnie chciałem zapytać, czy coś wiadomo o terminie premiery?

Niestety nie :)

Już rozwiązałem problem, winny był mod na strzały, nie zauważyłem, że mam włączony też pod to DLC i to powodowało błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:31, Isildur napisał:

> Z tego co widzę na forum to większość ma ten problem po zainstalowaniu Dawnguard''a.

> Masz ten dodatek?

Nie mam tego dodatku, czekam na wersje polską :)
> A dzisiaj jeszcze poszukam kodu albo rozwiązania :}.

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc :)

Chyba znalazłem rozwiązanie :)
http://www.youtube.com/watch?v=qNYWIX-bKJc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 19:46, Isildur napisał:

> Chyba znalazłem rozwiązanie :)
> http://www.youtube.com/watch?v=qNYWIX-bKJc

Dzięki wielkie :)
U mnie winien był mod na strzały bo był załączony pod DLC, którego nie posiadam :)

Nie ma problemu :}
A tak btw... Grał ktoś w Dawnguarda? Bo zastanawiam się nad kupnem bo ciekawie wygląda, czekam na jakieś opinię :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję zadanie "List żelazny". Jestem już w ambasadzie i zrobiłem zamieszanie. Podchodzę do kufra z moim ekwipunkiem a tam pusto. biegnę dalej, zdobywam dokumenty, ale ginę bo nie mam zbroi i broni. Bug? Robię coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 13:27, marekl1975 napisał:

Wykonuję zadanie "List żelazny". Jestem już w ambasadzie i zrobiłem zamieszanie. Podchodzę
do kufra z moim ekwipunkiem a tam pusto. biegnę dalej, zdobywam dokumenty, ale ginę bo
nie mam zbroi i broni. Bug? Robię coś źle?


Z tego co pamiętam, to musisz

Spoiler

postawić jakiemuś hulace napitek, a on w ramach wdzięczności zacznie robić zamieszanie, ściągając na siebie uwagę.

Wtedy należy wymknąć się drzwiami za barem idąc za tym naszym "znajomym", który doprowadza nas do skrzyni z naszym sprzętem i dalej radzimy sobie sami. Tyle, że w tej skrzyni znajdziemy sprzęt, który daliśmy mu wcześniej na spotkaniu w karczmie, resztę itemów odbierzemy później u tej agentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2012 o 19:51, Riddl3r napisał:

A tak btw... Grał ktoś w Dawnguarda? Bo zastanawiam się nad kupnem bo ciekawie wygląda,
czekam na jakieś opinię :}.

Gralam i fajnie sie gralo, wampiryzm tez ciekawie odmieniony. Gralam w Dawnguarda bedac juz troche zmeczona Syrimem (150+ godzin...) i niestety nie udalo sie dodatkowi przyciagnac mnie na dluzej. Jezeli grasz intensywnie i masz nadal duzo frajdy z gry (lub robisz nowa postac) to warto kupic. W innym wypadku chyba lepiej poczekac az wyjdzie pare DLC i wtedy podejsc do gry ponownie. Ja teraz planuje poczekaz az wyjdzie te pare DLC i najlepiej jakis duzy dodatek to wszystko kupie w tym samym momencie zeby miec wiecej nowosci.

Co do samej fabuly w Dawnguardzie to nawet ciekawa, ale wszystko rozgrywa sie dosc szybko tak, ze nie zdazy sie wczuc a juz koniec DLC. Az chcialo by sie, zeby zamiast DLC zrobiono pelnokrwisty dodatek na wiecej godzin tak aby mozna bylo miec jescze wiecej frajdy z bycia wampirem/lowca wampirow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 00:19, dave03 napisał:

Sens jakiś tam może i ma, ale znacznie lepiej w drugą rękę chwycić tarcze, dzięki czemu
jednocześnie będziesz sobie rozwijał blok i broń jednoręczną, a to z kolei przełoży się
na szybszy awans Twojej postaci na kolejne poziomy doświadczenia.

Bzdura. Zakładając dwie bronie jednoręczne może nauczyć się zaklęcia "szybkie leczenie" lub po prostu samo "leczenie". Leci wtedy przywracanie zamiast blokowania (wszak blokowanie niby chroni przed obrażeniami więc nie trzeba się leczyć). A blokowanie można podbić chociażby posiadając broń dwuręczną (ja zawsze miałam i jedno i dwuręczną) i wciskając przycisk myszy odpowiadający za blokowanie. Szczególnie dobre przy słabszych przeciwnikach, którzy nie zadadzą nam zbyt dużo obrażeń. Poza tym ataki dwiema broniami dwuręcznymi są bardzo szybkie a z czasem miażdżąco skuteczne. Ja grałam na ekspercie i jako baba problemów z grą nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:07, marekl1975 napisał:

Jak w grze zawrzeć związek małżeński? Podobno można :))

Temple of Mara in Riften. Nawiązujesz rozmowę z tamtejszymi sługami i wszystko wyjaśniają. Polega to na założeniu Amulet of Mara i znalezieniu potencjalnego partnera, jako, że pojawi się taka opcja, jeśli spełnisz konkretne wymogi względem tej osoby. Zazwyczaj jest to zadanie, bądź ciąg zadań. Zagadujesz, zaciągasz pod ołtarz i gotowe.

Warto sprawdzić google przed zapytaniem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 16:27, Latimeria napisał:

Bzdura. Zakładając dwie bronie jednoręczne może nauczyć się zaklęcia "szybkie leczenie"
lub po prostu samo "leczenie".


I niby jak będę wtedy rzucał ten czar przywracania skoro i w jednej i w drugiej ręce będę trzymał broń? Chyba, że będzie się co chwile zmieniało jedną z broni na czar, ale chyba nie o to chodziło.

>Leci wtedy przywracanie zamiast blokowania (wszak blokowanie niby chroni przed obrażeniami
>więc nie trzeba się leczyć).

Przecież blokownie nie chroni przed obrażeniami w 100%, więc wcale bym nie powiedział, że nie trzeba się leczyć. No, może później po wymaksowaniu perków bloku, ale na początku blok chroni tylko w niewielkim stopniu. A bez rozwiniętego bloku nawet wspomagając się tarczą otrzymujemy spore obrażenia i leczenie zazwyczaj jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2012 o 15:44, dave03 napisał:

I niby jak będę wtedy rzucał ten czar przywracania skoro i w jednej i w drugiej ręce
będę trzymał broń? Chyba, że będzie się co chwile zmieniało jedną z broni na czar, ale
chyba nie o to chodziło.

A wiesz ze wlasnie o to? Jak ja tu napisalam ze gram systemem "broń jednoreczna + przywracanie" zostalam zasypana lawina porad zeby do drugiej ręki wziac cos niszczącego :-)
A co do samego blokowania to mozna je nabic choćby w sposób o ktorym juz pisalam. Nie mozna jednak powiedziec ze grając tak czy tak postac rozwinie sie szybciej. Najlepiej grac różnorodnie. Ty pewno tez nie biegasz caly czas z łukiem ktory tak chwalisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować