Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Myślicie, że doczekamy się jakiegoś wydania Skyrima z tymi wszystkimi trzeba DLC jako complete edition czy coś? Tak sobie teraz policzyłem, że gdybym chciał mieć wszystkie trzy DLC to musiałbym wydać jakieś 140zł :p (gram na konsoli). Tak się zastanawiam czy lepiej zaczekać sobie na jakąś pełną edycję czy kupić te DLC każde osobno. Wróciłem do Skyrima, skasowałem wszystkie stare zapisy i zacząłem grać od nowa. Ponownie poczułem magię tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie ale kiedy to nie wiadomo- sam czekam na takie wydanie tyle że wersji PC. Zaczną o tym myśleć kiedy następna część pojawi się na horyzoncie lub gdy zaczną spadać wyniki sprzedaży podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i dzisiaj kupiłem wszystkie trzy DLC. Każde osobno. Mam nadzieję, że to był dobry zakup bo z portfela zdarło jak bicz skórę, ale dla tej gry zrobiłem wyjątek. Nadal jednak liczę, że w nieokreślonym czasie wyjdzie jakieś full wydanie tej wspaniałej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Wygrzebałem ze starego dysku moją starą postać, która jest już trochę koksem (leśna elfka) i raczej nikt mi nie podskoczy. Mając oba dodatki warto je przejść jako żółtodziób czy zwyczajnie pobawić się tą elfką? Nie wiem jak to wygląda w Skyrimie, ale gdzieś czytałem, że np w Oblivionie nasz lvl wpływał na stopień trudności, a w Skyrimie inaczej to ponoć wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim poziomie doświadczenia jest ta Twoja leśna elfka, ale ja w Dawnguarda gram postacią będącą na 53 levelu i nie ma w zasadzie przeciwnika, który stanowialby dla mnie jakieś problem. Także jeśli chcesz żeby gra stanowiłą dla Ciebie jakieś wyzwnaie to chyba lepiej za dodatek zabrać się grająć nową postacią (10 lvl to minumum, bo wcześniej nie ma możliwości aktywacji tego DLC). Jaka że gram na PC to siłą rzeczy z Dragonbornam do czynienia jeszcze mieć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoja postać wszystko młóci - wystarczy zmienić poziom trudności na Master (Mistrz). Niektórzy przeciwnicy (szczególnie Ci, którzy posługują się magią) dają popalić. Zresztą smoki tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 13:09, Diverso napisał:

Jeśli Twoja postać wszystko młóci

Podwyższyłem sobie poziom, zobaczym jak to będzie w praniu. Jako elf wymaksowałem sobie łucznictwo, złodziejstwo i skradanie to mój fach. Rzecz w tym, że moje ataki z ukrycia zadają podwójne obrażenia i zanim ktokolwiek do mnie podleci to jest już martwy :p. W większości przypadków nawet nie mają pojęcia gdzie się znajduję heh.

Mam też inny problem. Chodzi o to, że wziąłem już ślub z jakimś tam kowalem. Nie pamiętam po co to w ogóle zrobiłem. Teraz chcę z nim zerwać w jakiś sposób, ale zabicie go to ostateczność. Trochę byłoby go szkoda, bo materiały można od niego brać. Istnieje jakiś sposób?

Przy okazji nie miałem pojęcia, że wątek z wampirami będzie aż tak wciągający. Z oceną i czy się opłaciło wstrzymam się jednak do momentu kiedy go ukończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością zagram od nowa aby jeszcze raz przejść ten dodatek, ale inną postacią. Nie mogłem się powstrzymać i zwyczajnie brnę temat tą elfką. Szczerze jednak wolałbym grać postacią płci przeciwnej. Lepiej byłoby się w nią wczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeinstalowaniu systemu i zainstalowaniu grafiki Radeon 7850
ustawiłem wszystkie opcje na maxa przy rozdzielczosci 1680x1050.
Jednak w grze niektóre obiekty dziwne migoczą, i są problemy w wyświetlaniu obiektów.

Jakieś rady, aby cieszyć fantastyczną grafiką w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 22:15, Zebek napisał:

Po przeinstalowaniu systemu i zainstalowaniu grafiki Radeon 7850
ustawiłem wszystkie opcje na maxa przy rozdzielczosci 1680x1050.
Jednak w grze niektóre obiekty dziwne migoczą, i są problemy w wyświetlaniu obiektów.

Jakieś rady, aby cieszyć fantastyczną grafiką w grze?

A wszystkie sterowniki do karty graficznej zainstalowałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dawnguard ukończony. Na chwilę obecną na jeden raz. Muszę powiedzieć, że jak na dodatek za 1600msp jestem prawie zadowolony. Co mnie wkurzyło to zakończenie tego dodatku, a raczej sposób jego przedstawienia i nijakie

Spoiler

"oddanie" naszej kompanki.



Najbardziej podoba mi się początek i rozwinięcie. To dwa najfajniej rozwinięte etapy. Zwiedzanie nowych miejsc, poznanie
Spoiler

tego snow elfa itd. Pierwsza wizyta z zamku wampirów i stawianie przed faktem kim chcemy być? Świetne. Słowa uznania należą się samej Seranie i jej rodzinie, a zwłaszcza matce. To ciekawe postacie. Najbardziej jednak boli to, że te przeżyte doświadczenia, linie dialogowe pod koniec nagle jakby się rozpływają. Wygląda to mniej więcej tak, że gang zadymiarzy wchodzi do zamku, robi rozpierduchę, a po krwawej imprezie wszyscy się rozchodzą i zostaje śmietnik.

Nie chodzi mi tutaj o to, że nagle Serana rzuca się nam w ramiona i chce za nas wyjść [chociaż nie pogardziłbym xDD] , ale czegoś tutaj zabrakło. Jakiejś większej wymiany zdań może czegoś jeszcze. Nie tylko pomiędzy Seraną, ale też między członkami zakonu, matką Serany.

W każdym razie dodatek jest wart polecenia szczególnie tym, którzy lubią tematykę wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 22:39, Damianuss1 napisał:

lubią tematykę wampirów.


Mnie niesamowicie frustrował poziom

Spoiler

z poszukiwaniem kapliczek, z jakiegoś powodu nie mogłem znaleźć wejścia na te wieże falmerów :P. Wygląd lorda wampirów jest... dziwny co najmniej, ale może być.



Dodatek faktycznie świetny, szkoda tylko, że mimo wszystko, skoro dali już Serenie (swoją drogą bardzo symboliczne imię dla wampira) tyle lini dialogowych, nie dodali starym towarzyszą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć trochę info o poziomach przeciwników z którymi się walczy?
Chciałem pobawic się trochę iluzją ale jej efekty oddziaływania są ścisle powiązane z poziomem przeciwnika.

Zrobiłem rycerzyka ale umiejętności mam prawie wymaksowane (50 - ekspert) i szukam nowych umiejętności do rozwijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 22:19, jadam napisał:

Gdzie można znaleźć trochę info o poziomach przeciwników z którymi się walczy?
Chciałem pobawic się trochę iluzją ale jej efekty oddziaływania są ścisle powiązane z
poziomem przeciwnika.


Tu znajdziesz wszystko, a nawet więcej ;]

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Category:Skyrim:_Creatures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 11:59, Wszystkozajete napisał:

> Gdzie można znaleźć trochę info o poziomach przeciwników z którymi się walczy?
> ...
Tu znajdziesz wszystko, a nawet więcej ;]
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Category:Skyrim:_Creatures

Dzięki. Gdyby nie było Wszystkozajete dałbym Ci buzi ale się boję bo mógłbym od kogoś dostać w pysk.

A tak naprawdę to jeszcze raz dziękuję bo tego właśnie było mi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci - po jakim czasie (tzn po ilu godz grania) i mniej wiecej na jakim poziomie zaczynaliscie grac w dawnguard? i na jakim poziomie?

pytam bo wlasnie chce rozpoczac grajac dalej mistrzowskim poziomie ale jesli z wapirami bedzie takie utrapienie jak czasem ze smokami to ja dziekuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająłem się drugim dodatkiem Dragonborn i muszę powiedzieć, że na chwilę obecną początek jest całkiem interesujący. Podoba mi się nowy teren do eksploracji, na moje oko jest całkiem spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 09:55, Lykenos napisał:

tak z ciekawosci - po jakim czasie (tzn po ilu godz grania) i mniej wiecej na jakim poziomie
zaczynaliscie grac w dawnguard? i na jakim poziomie?

pytam bo wlasnie chce rozpoczac grajac dalej mistrzowskim poziomie ale jesli z wapirami
bedzie takie utrapienie jak czasem ze smokami to ja dziekuje... :/



Zacząłem od 20 poziomu, wykonawszy połowę wątku głównego, ukończeniu większości misji towarzyszy, mrocznego bractwa i innych zadań pobocznych. Jakoś tak, ale pewnie od wcześniejszego poziomu też możesz śmiało atakować w dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować