Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2013 o 12:12, McRooy napisał:

Zacząłem od 20 poziomu, wykonawszy połowę wątku głównego, ukończeniu większości misji
towarzyszy, mrocznego bractwa i innych zadań pobocznych. Jakoś tak, ale pewnie od wcześniejszego
poziomu też możesz śmiało atakować w dodatek :)



nie no to ja juz dawno moge bo jestem na 48lvl tyle ze chce wiedziec czy ciezko tam z tymi wampirkami sie tluc... ;) tym bardziej, że jak zadrasnie to wiadomo co i pytanie czy wtedy wystarczy od razu łyknac miksture uleczajaca wszelkie choroby czy trzeba ganiac z tym czarnym kamieniem duszy za kazdym razem jak sie to zlapie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 17:20, Lykenos napisał:

własnie znalazlem niusa odnosnie Dragonborn - ma byc na pc w przyszlym miesiacu (a przynajmniej
tak pisza ;)

Oby GMG też miało, oby GMG też miało, oby GMG też miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, gdzie można nabyć Dawnguarda PL albo czy będzie jeszcze dostępny? Szukałem w empikach, na gramie i na muve, to wszędzie niedostępny. Blokady regionalnej na Steamie nie chce mi się komentować. Chciałem sobie sprawić prezent z okazji zaliczenia semestru dodatkiem do mojej ukochanej gry :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od nowa w Skyrima na Downguardzie i.. Hmm, ten dlc to po prostu quest? tzn. paczka questów, wątek? Gdzie go możemy rozpocząć? Ale napiszcie tak, by nie spojlować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 21:08, Bithda napisał:

Gram od nowa w Skyrima na Downguardzie i.. Hmm, ten dlc to po prostu quest? tzn. paczka
questów, wątek?


To nowa linia fablularna. Są nawet dwie ścieżki jej poprowadzenia, bo możemy zostać albo łowcą wampirów albo samym wampirem. Ale niestety nie zostało to najlepiej zrealizowane. Questów pobocznych też na szczęscie nie zabrakło.

Dnia 21.01.2013 o 21:08, Bithda napisał:

Gdzie go możemy rozpocząć?


Żeby móc rozpocząć to DLC to Twoja postać musi być na 10 poziomie doświadczenia albo wyższym. Jeśli spełniasz ten warunek to po prostu zagadaj do jakiegoś strażnika od którego otrzymasz stosowne instrukcje.

Ranveld --->

Dnia 21.01.2013 o 21:08, Bithda napisał:

Czy wie ktoś, gdzie można nabyć Dawnguarda PL albo czy będzie jeszcze dostępny?


U mnie w empikach na półkach leży tego pełno. W necie rzeczywiście jest pewien problem. Widziałem na allegro, ale cena jest zaskakująco wysoka, bo jakiś gość sprzedaje praktycznie za 100zł (edycja pudełkowa) i o dziwo chętnych nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie (w sumie dwa), pewnie było wałkowane 100 tys. razy ...no ale odważę się zapytać.
Szykuje się do kupna Skyrima, na wersje GOTY pewnie przyjdzie mi jeszcze sporo poczekać. A już nie mogę się doczekać. Miałem styczność z grą ciut po premierze no i gra chodziła na moim lapku. Co w prawdzie na minimalnych ale płynnie. Czy od tamtej pory po zaaplikowaniu pewnie 100 nowych łat gra zyskała jeszcze na płynności i stabilności tak odczuwalnie?

I drugie pytanie dotyczące stricte samego zakupu.
Czaję się na wersje steam z allegro (keye.pl) albo coś w podobieństwie. Jednakże wszędzie piszą, iż gra jest w języku ENG. Jak to jest z tą lokalizacja? Da radę włączyć bez problemu PL napisy?

Z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Wiem, że jest duża szansa, że znienawidzicie mnie za ten post by było tu już takich milijon, ale sam sobie nie poradzę z tym "problemem".

Niedługo będę miał trochę wolnego czasu i postanowiłem pograć w Skyrima, jednak zanim kupię grę chcę mieć pewność, że będzie dane mi w nią pograć.

A zatem - Mój laptop
Winzgroza 7
procek - Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50GHz, 2494MHZ
pamięć - 8098MB (8GB?)
grafika - GeForce GT 525M
Miejsca na dysku jakieś 150 GB

Czy zdzierży to Skyrima? Jeśli tak to na jakich detalach i z jaką płynnością?
Pytam bo po paru latach bez grania i z zerową wiedzą na temat hardware sam nie jestem pewien co z tego będzie, a wolę nie ryzykować.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:26, Dawid_Taal napisał:

Witam wszystkich,
Wiem, że jest duża szansa, że znienawidzicie mnie za ten post by było tu już takich milijon,
ale sam sobie nie poradzę z tym "problemem".

Niedługo będę miał trochę wolnego czasu i postanowiłem pograć w Skyrima, jednak zanim
kupię grę chcę mieć pewność, że będzie dane mi w nią pograć.

A zatem - Mój laptop
Winzgroza 7
procek - Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50GHz, 2494MHZ
pamięć - 8098MB (8GB?)
grafika - GeForce GT 525M
Miejsca na dysku jakieś 150 GB

Czy zdzierży to Skyrima? Jeśli tak to na jakich detalach i z jaką płynnością?
Pytam bo po paru latach bez grania i z zerową wiedzą na temat hardware sam nie jestem
pewien co z tego będzie, a wolę nie ryzykować.

Z góry dziękuję za pomoc :)

na medium powinno być z 40fps a na wysokich jakieś 25-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hjerim - dom w Wichrowym Tronie.
Zanim go umeblowałem, wsadziłem do skrzyni sporo wartościowych przedmiotów. Teraz umeblowałem wszystkie pomieszczenia i.. skrzynia zniknęła. W jej starym miejscu stoi teraz regał. Przeszukałem cały dom i skrzyni nie znalazłem. Jestem ślepy, czy tej skrzyni już nie ma i wszystko co w niej było przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 21:17, Maurycy_69 napisał:

Kupiłem Hjerim - dom w Wichrowym Tronie.
Zanim go umeblowałem, wsadziłem do skrzyni sporo wartościowych przedmiotów. Teraz umeblowałem
wszystkie pomieszczenia i.. skrzynia zniknęła. W jej starym miejscu stoi teraz regał.
Przeszukałem cały dom i skrzyni nie znalazłem. Jestem ślepy, czy tej skrzyni już nie
ma i wszystko co w niej było przepadło?



Zrobiłem ten sam numer z domem w Samotni. Też nie znalazłem moich rzeczy a trochę były warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wgrać sobie moda The Asteria. Dostajemy pięknie urządzony statek, więc odpada nam umeblowywanie domu :) Dla mnie bomba :D

Ja praktycznie tam składowałem złom, który znalazłem podczas podróży po świecie. Dodatkowo statek ma kuźnię i ołtarz magii, alchemii, więc można trochę się podszkolić w tych dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Fallout New Vegas wydane tutaj i na zachodzie to dwa całkowicie oddzielne produkty Steam - czy tak samo jest w przypadku Skyrim? Czy coś stoi na przeszkodzie kupienia wszystkich DLC przez Steam będąc w Anglii i wysłanie ich na polskie konto w formie prezentów, na którym jest zarejestrowana polska wersja gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takich kilka pytań, ale po kolei...
Więc ostatnio nadrabiam ostro zaległości [zaległy urlop odebrany, w pracy zaraz się też szykuje 3 tygodniowy coroczny postój w związku z modernizacją i konserwacją warsztatu i montowni, wiec na brak wolnego czasu nie będę narzekał] zaliczyłem już XCOMa, zaliczyłem Sleeping Dogs [świetnie gierki - polecam] i przypomniałem sobie o TESie.

Mianowicie posiadam Skyrima, ale nie mam dodatku Dawnguard - który chciał bym zakupić.
Swego czasu grywałem w morrownida oporowo na kilku wampirzych modach [byłem tez członkiem ekipy polonizującej kilka takowych modów.. stare dobre czasy :)] wiec mam kilka pytań odnośnie owego dodatku do Skyrima.

Mianowicie czy po związaniu się z frakcja jakiś krwiopijców da się np [tak jak w modach do morka] zamienić npców w swoje ghule tudzież w pełnoprawnych wsysaczy ?
Jest tez jakaś baza wypadowa/siedziba "gildii" itp ?

Dodatek wymaga jakiegoś konkretnego poziomu postaci ? Tzn to jest taki end-gameowy expand ? Czy mogę sobie w niego zagrać tworząc kompletnie nową postać od zera ?

Główny watek na jak długo wystarcza [robiąc wszystkie poboczne questy oczywiście] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2013 o 15:30, Pietro87 napisał:

Dodatek wymaga jakiegoś konkretnego poziomu postaci ? Tzn to jest taki end-gameowy expand
? Czy mogę sobie w niego zagrać tworząc kompletnie nową postać od zera ?


Zaczyna się gdy masz conajmniej 10 lvl.

Dnia 26.01.2013 o 15:30, Pietro87 napisał:

Główny watek na jak długo wystarcza [robiąc wszystkie poboczne questy oczywiście] ?


Wątek Skyrima czy Dawnguarda? Skyrim to spokojnie ponad 100h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2013 o 16:05, Evertsen_Dante napisał:

Zaczyna się gdy masz conajmniej 10 lvl.


Czyli mogę luzem robić nową postać [bałem się, ze trzeba będzie gdzieś wygrzebać stare zapisy albo wbijać z 50 poziomów]

Dnia 26.01.2013 o 16:05, Evertsen_Dante napisał:

Wątek Skyrima czy Dawnguarda? Skyrim to spokojnie ponad 100h.


Nie no wątki z dodatku =P
Główną fabułę skyrima mam dawno za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 16:05, Evertsen_Dante napisał:

Wątek Skyrima czy Dawnguarda? Skyrim to spokojnie ponad 100h.


brdy, mi skyrim wyssał niecałe 90h, a specjalnie się wlokłem jak z przetrąconymi kulasami

najkrutsza gra świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować