Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2013 o 21:17, Maurycy_69 napisał:

Kupiłem Hjerim - dom w Wichrowym Tronie.
Zanim go umeblowałem, wsadziłem do skrzyni sporo wartościowych przedmiotów. Teraz umeblowałem
wszystkie pomieszczenia i.. skrzynia zniknęła. W jej starym miejscu stoi teraz regał.
Przeszukałem cały dom i skrzyni nie znalazłem. Jestem ślepy, czy tej skrzyni już nie
ma i wszystko co w niej było przepadło?


Niestety grająć w Skyrima należy nabrać nawyku sprawdzania wcześniej, czy dany quest lub domek nie ma bugów :/
Lista "bezpiecznych" schowków jest w miarę często aktualizowana- absurdem jest tylko, że nie wszystkie skrzynie w domach do nich należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o lokalizację językową wersji steamowych. Chciałem na allegro zakupić key, jednakże na aukcjach widnieje informacja wyłącznie o anglojęzycznych wersjach. Jest szansa po aktywacji na platformie steam na PL wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie zadałem cieco wyżej. W przypadku Fallout New Vegas jest wiele wersji gry na Steamie - zachodnia i osobne dla poszczególnych krajów, w tym Polski. Język polski jest dostepny tylko w polskiej wersji i zachodnie DLC nie są z nią kompatybilne.
W przypadku Skyrim podejrzewam, że sytuacja jest dokładnie taka sama, ale dobrze by było, żeby ktoś to potwierdził.

@Ostrowiak - W grach Bethesdy wątek główny to w praktyce wątek poboczny, więc cieżko tu mówić o ukończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrima na steamie można bez problemu z panelu właściwości przestawiać z polskiej na angielską - co jest nawet wskazane bo polonizacji co lepszych modów mamy jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 15:52, Pietro87 napisał:

Skyrima na steamie można bez problemu z panelu właściwości przestawiać z polskiej na
angielską - co jest nawet wskazane bo polonizacji co lepszych modów mamy jak na lekarstwo.


Lokalizacja to nie wersja. W New Vegas kupionym przez steam w Anglii nie zmienisz języka na polski, nie dodasz DLC kupionych w Polsce, etc. Mam nadzieję, że ktoś w końcu potwierdzi czy tak samo jest ze Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciężko stwierdzić w tym momencie, bo nie ma chyba żadnego dlc które nie było by dostępne dla wszystkich wersji.
Dokupię dawnguarda jutro ale naszego polskiego bo i taką mam wersję gry - jedyne co zrobię, to przy reinstalacji zarzucę sobie pełną wersje eng, żeby korzystać z całej masy modów [w tym nieoficjalnych patchy i better vampires]

Aczkolwiek wydaje mi się, że jest jednak regionalnie Skyrim podzielony więc twoje przypuszczenia odnośnie zakupu np ewentualnych dlc z innego regionu mogą być słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co jest grane bo dziś odpalam steama a tu wszystkie DLC dostępne do Skyrim
Wiadomo czy są one po polsku bo według opisu stemowego to nie ale jak wiadomo Downguard został zlikalizowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - jest Skyrim dostępny razem z Dawnguardem w pakiecie ?
Kumpela się nakręciła na zakup i pytała czy jest jakaś edycja "wszystko w jednym".
A tak patrze w sieci i jakoś nie widzę [wszędzie podstawka osobno, dodatek osobno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wesję GotY będzie trzeba jeszcze długo poczekać. Na razie wydawacy doją ile się da sprzedając DLC osobno w wysokich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Dawnguarda dałem promocyjne 49zł, ale w necie widzę ceny 59-63-65 i nawet 69 gdzieniegdzie.
Inna sprawa, że ja podstawkę miałem a kumpela nie ma nic wiec czeka ją pewnie wywalenie około 2 stówek łącznie]

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji [dopytałem bo wydawało mi się, że kiedyś widziałem właśnie w pakiecie sprzedawany dodatek z podstawką]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 00:21, Heartbreaker napisał:

Samego Skyrima już też udostępniono.

Mówisz o tym że The Elder Scrolls V: Skyrim – koniec blokady regionalnej na Steamie czy coś mnie ominęło ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 14:07, Mafioso_PL napisał:

> Samego Skyrima już też udostępniono.
Mówisz o tym że The Elder Scrolls V: Skyrim – koniec blokady regionalnej na
Steamie
czy coś mnie ominęło ? :P

Tak, Polska oficjalnie stała się częścią Europy. Skyrim razem z DLC dostępne na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy :)
Nie wiem czy jest to możliwe ale zapytam. Mam padzik Manty - coś na wzór pada z PS3. I próbuje zgrać go jakoś ze steam`ową wersją Skyrim`a. Da radę ;> Zagrywał ktoś na jakimś innym padzie niż od xBoxa360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować