Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dawnguard
po stronie Straży Świtu

Spoiler

Do Kurhanu Dusz wszedłem płacąc częścią duszy. Mam już zwoje i mogę wracać do Skyrim ale nie mogę znaleźć gdzie jest ukryta moja dusza. Jestem po kończącej rozmowie z Valericą i nie rozmawiałem jeszcze ze smokiem. (Wróciłem do wcześniejszego zapisu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 16:08, ArkStorm napisał:

Zagrywał ktoś na
jakimś innym padzie niż od xBoxa360 ?


Ja grałem i gram nadal. Ściślej rzecz biorąc jest to Logitech F510, żadnych problemów nie stwierdziłem. Z tego co pamiętam to nawet przy pierwszym uruchomieniu gry nie było trzeba niczego konfigurować, wszystko zostało wykryte automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2013 o 18:29, dave03 napisał:

Ja grałem i gram nadal. Ściślej rzecz biorąc jest to Logitech F510, żadnych problemów
nie stwierdziłem. Z tego co pamiętam to nawet przy pierwszym uruchomieniu gry nie było
trzeba niczego konfigurować, wszystko zostało wykryte automatycznie.


W przypadku Fallout`a NV; gdzieś wyczytałem, że:

"do tego Fallout''a dzialają tylko 2 pady:
XBOX 360 wireless
Logitech Chillstream"

Więc może jakoś to można odnieść również do Skyrima ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - wie ktoś gdzie w Skyrimie na słabszym sprzęcie mierzyć wydajność ?
Tzn w przypadku obka wszyscy chyba pamiętają te nieszczęsne osławione Doki, jest takie miejsce w Skyrimie ?

Kumpela kupiła i rzuciła mi takie pytanie, a ja kurcze nie mam pojęcia co jej odpowiedzieć. Gra mi śmiga płynnie w każdej lokacji, nigdy nie miałem problemów z frameratem to i się nie specjalnie interesowałem gdzie najlepiej zmierzyć wydajność.

Chodzi mi o odpowiedź typu "jeśli w lokacji XYZ chodzi na wysokich to wszędzie będzie dobrze działać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:29, Fafnir1 napisał:

Markarth i Solitude.


Dzięki za tipa, to zarzucę jej mój save z ukończoną grą, ustawi sobie w tych miejscówkach grafikę na tyle na ile sprzęt pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:22, Pietro87 napisał:

Chodzi mi o odpowiedź typu "jeśli w lokacji XYZ chodzi na wysokich to wszędzie będzie
dobrze działać"


Mi osobiście na HiRes texture (nie tyle klaciło, ile raz na jakiś czas gra dostawała zwiechy na parę sekund, nie mam pojęcia co przyczyną, bo fpsy rzędu 50) tylko i wyłacznie w dzielnicy Solitude na tym moście. Z Markarth nie, więc chyba z dwojga lokacji ta pierwsza bardziej dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mierzyć wydajność procesora, to w miejscach gdzie jest wielu NPC-ów - czy to neutralnych czy wrogich. Karta graficzna będzie miała najwięcej pracy w miejscach, gdzie jest dużo szczegółowego cieniowania - miasta nocą, pod drzewami, w oświetlonych jaskiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:22, Pietro87 napisał:

Mam takie pytanie - wie ktoś gdzie w Skyrimie na słabszym sprzęcie mierzyć wydajność
?
Tzn w przypadku obka wszyscy chyba pamiętają te nieszczęsne osławione Doki, jest takie
miejsce w Skyrimie ?

Kumpela kupiła i rzuciła mi takie pytanie, a ja kurcze nie mam pojęcia co jej odpowiedzieć.
Gra mi śmiga płynnie w każdej lokacji, nigdy nie miałem problemów z frameratem to i się
nie specjalnie interesowałem gdzie najlepiej zmierzyć wydajność.

Chodzi mi o odpowiedź typu "jeśli w lokacji XYZ chodzi na wysokich to wszędzie będzie
dobrze działać"

Spróbuj jeszcze w Ustengrav. Oczywiście nie w środku tylko na zewnątrz. Albo w Abandoned Shack. Też na terenie zewnętrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem sobie wszystkie podane lokacje, pobiegałem po nich dosyć intensywnie i udało się ustawić na kompie kumpeli mieszane nisko-średnie.
Dorzuciłem jeszcze tweak na mniej poszarpane cienie przy ustawieniu niskich cieni i jest gitara :)
FPSy nigdzie nie spadły poniżej 35-40 a Skyrim mimo wszystko wygląda całkiem przyjemnie [oczywiście to nie to samo co wgrać tekstury hd i moda na lepsze bardziej szczegółowe modele z nexusa ale i tak jest spoko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w związku z odblokowanime na STEAM Skyrim zakupiłem DLC Heartfire - i mam probkem gra z właczonym DLC wychodzi do windows. Czy mieliście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak dużo tutaj nie ma. Jedź metodą prób i błędów, ale zacznij od tych mieszających na mapach: TaVE, Breezehome Estate, Thane''s Breezhome, Dovahkiin Hideout. Jeśli to nie pomoże, przyczyną są pewnie te mody, które zmieniają oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować